Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 3 w produkcji

30 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2010 o 23:34, Revan91 napisał:

Byleby poprawili irytujące rzeczy w dwójce, szczególnie jeżdżenie po mapie i te okropne
respy.


Ja bardzo lubię dwójkę i dla mnie respawny to świetny zabieg bo inaczej byłoby po prostu nudno
jeżdżenie po mapie samochodem też mi przypadło do gustu - ale mi często podoba się to,co innych nudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sukcesie dwójki ?! xD haha , przeciez w dwójke nie dalo sie grac i byla porazka w porownaniu do 1.Jesli 3 skopia tak samo jak 2 to dziekuje , dobranoc , koniec imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 00:05, lis_23 napisał:

> Byleby poprawili irytujące rzeczy w dwójce, szczególnie jeżdżenie po mapie i te
okropne
> respy.

Ja bardzo lubię dwójkę i dla mnie respawny to świetny zabieg bo inaczej byłoby po prostu
nudno
jeżdżenie po mapie samochodem też mi przypadło do gustu - ale mi często podoba się to,co
innych nudzi ;)


To nie wiem czy graliśmy w to samo Far Cry 2, bo jeszcze na początku jest ok, ale jak musisz 500-tny raz przejechać z jednej strony mapy na drugi, to szlag człowieka trafia. A respy, to masakra, przejedziesz za magiczną linię i strzelają ci w plecy, ci sami co przed chwilą wykończyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2010 o 00:11, Revan91 napisał:


To nie wiem czy graliśmy w to samo Far Cry 2, bo jeszcze na początku jest ok, ale jak
musisz 500-tny raz przejechać z jednej strony mapy na drugi, to szlag człowieka trafia.
A respy, to masakra, przejedziesz za magiczną linię i strzelają ci w plecy, ci sami co
przed chwilą wykończyłeś.


Cóż,są różne gusta,ja tam nie narzekałem - podczas jazdy samochodem był fajny patent spoglądania na mapę a respawn był dla mnie ok - zawsze to więcej przeciwników do załatwienia ;)

Z grą miałem tylko taki problem że po ok.20 minutach gry zawieszała się ona i wywalało mnie do pulpitu przez co gry nie ukończyłem ale byłem już b.daleko i mam zamiar spróbować ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się przyjemnie gra w 2 część przede wszystkim dzięki fajnej interakcji naszego najemnika z otoczeniem i własnym ciałem - wyciąganie kuli kombinerkami wymiata ! Tak samo jak zacinanie broni, świetne animacje i dźwięk. Jeżeli to zostawią a całą resztę zmienią/ulepszą to już będzie to dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 00:11, Revan91 napisał:

To nie wiem czy graliśmy w to samo Far Cry 2, bo jeszcze na początku jest ok, ale jak
musisz 500-tny raz przejechać z jednej strony mapy na drugi, to szlag człowieka trafia.
A respy, to masakra, przejedziesz za magiczną linię i strzelają ci w plecy, ci sami co
przed chwilą wykończyłeś.

W mojej wersji można było podróżować autobusem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3? A po cholerę? Ta gra otrzymywała niemal wszędzie 9/10, a była takim badziewiem, że aż przykro. Model jazdy, fauna, nawet samo strzelanie leżały i kwiczały. Może niech lepiej się nie kompromitują opowiadając jaką to świetną grę zrobili, jak kolejna część będzie jeszcze lepsza, a później wypuszczą kolejnego gniota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawią to co było zwalone w dwójce to może gra będzie fajna... tylko ciekawe gdzie teraz: tajga syberyjska... ;D

Bo Afryka to jakoś średnio... chyba że to będą czasy po dwójce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Far Cry 2 był całkiem fajny. Miał edytor map i to była najlepsza rzecz :D
A to że przeciwnicy respawnowali się co kawałek to owszem trochę wkurzało ale nie tak bardzo.

A Far Cry 3 oby tylko miał edytor map xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się 2 bardzo podobała:D fajnie się grało.. ale fakt faktem to jeźdzenie po mapie do nuda jakich mało, największa wada tej gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tytuł powstaje, to niech wplotą w fabułę więcej akcji i zrobią bardziej różnorodne misję, nie tak jak w dwójce, gdy większość misji wyglądała "jedź i zabij".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować