Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout: New Vegas - szczegóły dotyczące trybu hardocre i zakończenia; DLC w planach

25 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Redaktorzy serwisu Destructoid pomęczyli twórców Fallout: New Vegas, dzięki czemu poznaliśmy nowe informacje na temat trybu hardcore, definitywnego zakończenia oraz planowanych dodatków.

Przeczytaj cały tekst "Fallout: New Vegas - szczegóły dotyczące trybu hardcore i zakończenia; DLC w planach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hardcore Mode w każdej chwili można włączyć/wyłączyć.

Z tego co wiem, można wyłączyć, włączyć już z powrotem się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podobnie jak Fallout 3, tak i New Vegas doczeka się sporej ilości dodatków. Oczywiście teraz twórcy skupiają się na samej grze, a DLC zajmą się po premierze. Możemy być jednak pewni, że te na pewno się pojawią.ę

Podziękuje w takim razie ;)
Kijem przez szmatę nie tknę nic co ma DLC choćby nie wiem jak dobra była gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jak dla mnie to DLC jak Pitt, Point Lookout i Mothership Zeta były b. dobrej jakości, jeśli miałybybyć równie dobre w Vegas to kto wie... Z resztą sam F3 był bardzo rozbudowany, więc nie można zarzucić że nie dodali w podstawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością taki Hardcore mode włączę natychmiast już podczas pierwszej gry, a to dlatego, że bez tego gra będzie łatwiutka, co wnoszę po F3, a NV to praktycznie ta sama struktura. Pozostaje mieć nadzieję, że balans rozgrywki pozostanie jednocześnie zachowany i ów tryb faktycznie nie będzie przegięciem w drugą stronę.

DLC? Bardzo dobrze. Jeżeli dodatki mają być podobne do tych z F3 (chodzi o to, że będą reprezentować zupełnie inny klimat niż podstawka) i długie, to również biorę. Ostateczne zakończenie też jest dobrym pomysłem - wolę w grach zrobić wszystko przed końcówką, która wtedy znacznie mocniej uderza.

Trzymam kciuki za nowego Fallouta, choć klimat i ilość kolorów nadal mnie troszkę niepokoją. Ale w końcu Vegas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kijem przez szmatę nie tknę nic co ma DLC choćby nie wiem jak dobra była gra."

mam to samo, chciałem kupić Alana Wake''a ale jak zobaczyłem DLC to sie rozmyśliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten hardcore mode. Zwykle w grach sprowadza się do cięższych obrażeń od nieprzyjaciół, a tu - jak to na RPG przystało - jest on bardziej rozbudowany. Fajnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dodatki mają być poziomu Mothership Zeta (czyli słabe z punktu widzenia gameplayu i niszczące świat Fallouta) to ja dziękuję.
Anyways - mam nadzieję, że F:NV będzie lepszy od tego, co zaserwowała nam w trójce Bethesda. Gorzej być już nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 16:51, Henrar napisał:

Jak dodatki mają być poziomu Mothership Zeta (czyli słabe z punktu widzenia gameplayu
i niszczące świat Fallouta) to ja dziękuję.


Yup nie ma to jak dodatek... tfu kajam się za użycie tego słowa w tym kontekście , nie ma to jak DLC oparte na Easter Eggowym special encounterze z poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 17:15, nerka99 napisał:

> Jak dodatki mają być poziomu Mothership Zeta (czyli słabe z punktu widzenia gameplayu

> i niszczące świat Fallouta) to ja dziękuję.

Yup nie ma to jak dodatek... tfu kajam się za użycie tego słowa w tym kontekście , nie
ma to jak DLC oparte na Easter Eggowym special encounterze z poprzednika.

W easter eggu nie było kosmitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 17:15, Konrad512 napisał:

A kto cie zmusza do kupowania DLC?

Nikt go nie zmusza, ale DLC jest wcielonym złem i dziełem samego szatana, a gra do której takowe będą wychodzić jest skalana klątwą komercji i wyduszania ostatnich pieniędzy z portfeli graczy. Przecież to skandal, że za gry w ogóle trzeba płacić! A Dodatkowa zawartość? Toż to na pewno oznacza, że pozycja została poszatkowana na części.

To była taka ironia. Nie ma co zadawać takich pytań ludziom, którzy są za młodzi, by zrozumieć pewne rzeczy. A to rodzi strach i ślepą nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC? Może być, mam tylko nadzieję, że panowie nie pójdą śladem UbiSoftu a pozostaną przy w miarę poczciwych DLC jakie wydano do podstawowej wersji Fallouta 3. Ten tryb Hardcore od razu przypada mi do gustu, mocno zajeżdża rozwiązaniami z innym oldschoolowych i prawdziwych cRPG a nie badziewnych gier które może przejść każdy 12 latek (a w których zmiana poziomu trudności ogranicza się do osłabienia siły ognia i otrzymania większej ilości obrażeń[które imo sztucznie czynią grę trudniejszą]) , fajnie gdyby dodatkowo zaimplementowano jakieś bonusy do trudniejszych poziomów gry jak np zrobiono w Icewind Dale 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2010 o 17:32, Siriondel napisał:

To była taka ironia. Nie ma co zadawać takich pytań ludziom, którzy są za młodzi, by
zrozumieć pewne rzeczy. A to rodzi strach i ślepą nienawiść.

ty widać również jesteś za młody by pamiętać odległe czasy 2002 roku, gdy po ziemi chodziły dinozaury, a zestaw mapek był darmowym bonusem do nowego patcha i nikt nie nazywał go szumnie "dodatkiem" - to miano było zarezerwowane dla praktycznie pełnoprawnych produkcji, nazywwanych dzisiaj "spin-offami" lub "częścią 2,5".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bach - strzeliłeś i nie trafiłeś.
Krótko napiszę, bo to nie ten temat - są dobre DLC i złe DLC. To, że jakaś firma wykorzystuje to by bezczelnie trzepać sałatę wciskając nic za coś, nie oznacza, że trzeba ślepo nienawidzić całej metody dystrybucji. Ja jestem za DLC. Jestem za zawartością o adekwatnym stosunku jakości do ceny. I kto jak kto, ale B. przy F3 spełniła ten wymóg. Liczę wobec tego na podobną sytuację przy NV. A przejawem braku rozsądku (eufemistycznie ujmując) jest skreślać tytuł "bo ma DLC". Nie oznacza to od razu, że będzie wykastrowany. I tak, można ich nie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować