Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Motorstorm Apokalipsa - gameplay

10 postów w tym temacie

Muzyka w tle jest chyba podstawiona, bo nie słychać żadnych odgłosów gry. A gra ogólnie wygląda mi na średniaka. Grafika bardzo średnia, jedynie co fajne to ''samoniszcząca'' się trasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż niby gra z podtytułem Apokalipsa a wygląda troche cukierkowo.

Ale moment jeśli ten utwór, który słyszymy w tle będzie w grze no to faktycznie APOKALIPSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie muzykę elektro ale to co słyszałem przed chwilą ni jak ma się do tego co widziałem. Gra wygląda dosyć przyjemnie i myślę że jest warta poświecić jej odrobinę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawalki w Motorstormie byly zawsze niezle i zroznicowane pod gusta-ten tutaj brzmi jak zremiksowany kawalek z dwojki :) A co do oprawy to napisane jest wyraznie "pre-alpha", czyli jeszcze dluga droga przed nimi. Kolory w Motorstorm zawsze byly dosc zywe, ten typ tak ma ;) Wszak podtytul "apokalipsa" nie musi z nagla oznaczac ponurej szarzyzny, to nie byloby w stylu Motorstorma ;) Ale jak mam byc szczery, zamiast rozwiniecia idei Split/Second wolalbym "odrestaurowana" jedynke- wciaz imo najlepszy arcade (o ile mozna to tak nazwac) racer jaki w zyciu widzialem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować