Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawdopodobnie ostatni trailer Mafii II

26 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2010 o 09:37, LeitoPL napisał:

Też bym kupił, ale jeśli mam tak czy srak później pobierać ze Steam''a całą grę to ja
podziękuje...

Wiesz chociaż jak działa Steam? Niczego nie będziesz musiał pobierać. Po prostu zainstalujesz grę z płyty, a potem już możesz włączyć tryb offline i mieć wszystko gdzieś. Trochę orientu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkie trailery Mafii 2 - ten też jest świetny. :)

Wspaniały podkład muzyczny (cholera, znam to a nie mogę sobie przypomnieć nazwy), klimat i... wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw mnie bierze jak za każdym razem gdy pojawia się słowo STEAM najwięcej do powiedzenia mają osoby które go na oczy nie widziały jak i te które się jeszcze nie upokorzyły by kupić grę.

Każdy kolejny trailer zwiększa i tak już duży apetyt. Poczekam jednak gdy będę miał PC na którym będę mógł grać -bo moim zdaniem wersja konsolowa nie zachwyca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 11:43, hagen321 napisał:

a ja czekam az laskawie gdzies EK NA PC wydadza w polskiej wersjii ;(

To się nie doczekasz. Też chciałem kupić ale nigdzie nie jest dostępna. Na stronie Cenegi jest link w zapowiedziach że będzie. No ale jak do tej pory nie wystartował pre-order to można sobie pomarzyć. Co za porąbana firma. Mogli chociaż dać informację że nie będzie EK. Cenega znowu pokazała w jakim głębokim poważaniu ma klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 11:43, hagen321 napisał:

a ja czekam az laskawie gdzies EK NA PC wydadza w polskiej wersjii ;(

To czekaj dalej. Nawet na zachodzie trudno taką dostać. Co najwyżej jakaś tam specjalna edycja z metalowym boxem, ale nic więcej.
Prawdopodobnie nie ma szans by w Polsce taka się ukazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 11:48, Gremo napisał:

a czy bedzie opcja instalacji w orginalnej ang wersji?

Będzie dostępnych parę oficjalnych języków przy instalacji do wyboru, więc tak.
Z drugiej strony... przeszkadzają ci coś polskie napisy ? Gra nie będzie posiadała dubbingu, tylko spolszczone teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę kupywać gier, które i tak będę musiał pobrać ze steama. To się robi powoli denerwujące, ale coż. Należy się poświęcać. Czekam na tą grę z niecierpliwością. W tym momencie przechodzę pierwszą część, a już nie długo dwójkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 11:48, Gremo napisał:

a czy bedzie opcja instalacji w orginalnej ang wersji?

Steam coś Ci mówi? :) Oczywiście że tak
@Lexus2010: jaką całą grę? Z płytki się nie da instalować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 12:24, Darkstar181 napisał:

To czekaj dalej. Nawet na zachodzie trudno taką dostać. Co najwyżej jakaś tam specjalna
edycja z metalowym boxem, ale nic więcej.
Prawdopodobnie nie ma szans by w Polsce taka się ukazała.


dlatego caly czas licze na empik bo cenega owszem ma EK ale tylko na ps3 i Xbox360 mam ps3 ale szkoda mi wydawac tyle kasy EK na pc bylaby tansza wiec licze ze empik bedzie mial to EK w swoich sklepach nie raz juz tak bylo z innymi grami ;)


hmm jakbym sie uparl na to EK to mozna to zdobyc
http://www.amazon.com/Mafia-II-Collectors-Pc/dp/B003NG5K8A/ref=sr_1_10?ie=UTF8&s=videogames&qid=1282474565&sr=8-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 12:42, Lexus2010 napisał:

Nienawidzę kupywać gier, które i tak będę musiał pobrać ze steama. To się robi powoli
denerwujące, ale coż. Należy się poświęcać. Czekam na tą grę z niecierpliwością. W tym
momencie przechodzę pierwszą część, a już nie długo dwójkę:D

No przecież nie musisz ściągać gry przez steama jak kupiłeś wersję pudełkową. Odpalasz instalację i później ewentualnie tworzysz konto i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi że jesli masz wszystko na steamie po angielsku, to instalując polską wersję pudełkową nieźle ci namiesza... Kilka razy już to przechodziłem, więc dlatego jestem zainteresowany... No i nie lubie jeżeli mam pudełką z grą tylko do ozdoby, a tak będzie jeśli wyboru ang podczas instalacji nie będzie... Lubie steam jako dystrybucję cyfrową, ale przy zakupie pudełek to totalne nieporozumienie... zwłaszcza że później nie dasz rady odsprzedać gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować