Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Mam 2 pytania:

Otóż prubowalem sie polaczyć i mam 2 problemy, a nawet 3

1. Mój kolega muwi że nie ma centrum zaezpieczeń to możliwe ??
2. gdy prubuje na Hamahi grać to cos sie nie udaje :( wszystko ustawialem nie połączylem sie :(
3 . jak sie łącze z nim ciagle pisze prosze czekac i nic sie nie dzeje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Dlaczego runy nazywa się "słowami runicznymi" ?
2.Jak mam mapę włączoną to mi gra powoli działa, jak wyłączę to normalnie. Czy zalecacie mi d2 acelerator czy nie ?
Bo jak na tą srarą grę to komp mam bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:11, Silveren napisał:

1.Dlaczego runy nazywa się "słowami runicznymi" ?

To nie jest to samo. Słowa runiczne to runy włożone w odpowiedniej kolejności w odpowiedni przedmiot. Na przykład jeżeli w tarczę lub miecz z czterema gniazdami włożysz po kolei runy Tal, Thul, Ort i Amn otrzymasz słowo runiczne "Duch" i dany przedmiot będzie dawał znacznie więcej plusów niż wynikałoby to z tego co każda z run daje samodzielnie. Tyle w skrócie. Więcej o słowach runicznych przeczytasz w Karczmie Diablo: http://diablo2.gram.pl/index.php?act=article&id=49

Dnia 07.04.2007 o 19:11, Silveren napisał:

2.Jak mam mapę włączoną to mi gra powoli działa, jak wyłączę to normalnie. Czy zalecacie mi d2 acelerator czy nie ?

Nigdy nie spotkałem się z takim problemem, ale chyba nie zaszkodzi Ci spróbować i przekonać się czy z akceleratorem gra działa lepiej czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w d2 i spotkało mnie (po raz kolejny) coś miłego (ale tym razem jakośnie do końca :| ). Zaczęły pojawiać się komunikaty o sprzedanych SoJ''ach aż w końcu pojawiło się info że Diablo biega po ziemi. Byłem na cmentarzu, kamiennych polach w klasztorze i u Shenka, i wogóle wszedzie tam gdzie mi przyszło do głowy ale niestety nie spotkałem DC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 11:52, Alien1981 napisał:

Gram sobie w d2 i spotkało mnie (po raz kolejny) coś miłego (ale tym razem jakośnie do końca
:| ). Zaczęły pojawiać się komunikaty o sprzedanych SoJ''ach aż w końcu pojawiło się info że
Diablo biega po ziemi. Byłem na cmentarzu, kamiennych polach w klasztorze i u Shenka, i wogóle
wszedzie tam gdzie mi przyszło do głowy ale niestety nie spotkałem DC :(


To się nazywa pech :D
Ja pecha mialem jak chcialem spróbować jak się gra cold sosą. Miałem już 80 lvl fajnie wyekwipowaną sose light (prawie cały tal-rash, czako, duch w eth monarsze, 2 ist okullus, poprostu ideał do farmowania). No i przerzuciłem equip na tą nieszczęsną sose cold. Czekałem na kumpla aż wróci z wakacji i zrobi mi obiecane taxi do hella. No i w tym czasie expiłem sobie mojego ukoffanego necro summona. Jak sobie przypomiałem po kilku dniach o tej sosie cold, to okazałosię że wygasła. Cały zbierany cięzko equip poszedł się paść. Na szczęście później diablo mi się znudziło, i nie rozpaczałem gdy wygasł ten necro, i full equiped pvu smither :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 08.04.2007 o 12:26, Szczur22 napisał:

, 2 ist okullus,


Coś musiałeś pomylić do Oculusa nie da się wsadzić 2 istów :p Może miałeś na myśli Ali Babe :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 12:35, Alien1981 napisał:

[ciach]

> , 2 ist okullus,

Coś musiałeś pomylić do Oculusa nie da się wsadzić 2 istów :p Może miałeś na myśli Ali Babe
:>

No faktycznie, sorry. Miałem i to i to i mi się powaliło. W occu 1 ist, w alibabie 2 isty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 20:12, Klimos napisał:

> 1.Dlaczego runy nazywa się "słowami runicznymi" ?
To nie jest to samo. Słowa runiczne to runy włożone w odpowiedniej kolejności w odpowiedni
przedmiot. Na przykład jeżeli w tarczę lub miecz z czterema gniazdami włożysz po kolei runy
Tal, Thul, Ort i Amn otrzymasz słowo runiczne "Duch" i dany przedmiot będzie dawał znacznie
więcej plusów niż wynikałoby to z tego co każda z run daje samodzielnie. Tyle w skrócie. Więcej
o słowach runicznych przeczytasz w Karczmie Diablo: http://diablo2.gram.pl/index.php?act=article&id=49

> 2.Jak mam mapę włączoną to mi gra powoli działa, jak wyłączę to normalnie. Czy zalecacie
mi d2 acelerator czy nie ?
Nigdy nie spotkałem się z takim problemem, ale chyba nie zaszkodzi Ci spróbować i przekonać
się czy z akceleratorem gra działa lepiej czy nie.


Czy w karczmie są wszystkie opisane możliwe słowa runiczne, czy można jeszcze samemu coś stowrzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał może ktoś z was barbarzynćom na rzucanie toporami :D:D bo z nudów chce coś takiego zrobić w święta i zastanawiam się czy jest jakaś lepsza broń miotana niż Rozczłonkowiec? Dlaczego w ogóle na karczmie nie ma opisanych unikatowych broni miotanych? Są tylko oszczepy dla amki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:27, Silveren napisał:

Czy w karczmie są wszystkie opisane możliwe słowa runiczne, czy można jeszcze samemu coś stowrzyc?


Samemu raczej nic nie stworzysz. Zakładając solidność redaktorów karczmy, to są tam wszystkie możliwe słowa runiczne. Możesz je ewentualnie jeszcze sprawdzić na Arreat Summit, oficjalnym poradniku Diablo 2, ( http://www.battle.net/diablo2exp/items/runewords.shtml). Wydaje mi się jednak, że zamieszczone tam listy zostały dokładnie przetłumaczone i umieszczone w karczmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 15:09, Palmerex napisał:

Grał może ktoś z was barbarzynćom na rzucanie toporami :D:D bo z nudów chce coś takiego zrobić
w święta i zastanawiam się czy jest jakaś lepsza broń miotana niż Rozczłonkowiec? Dlaczego
w ogóle na karczmie nie ma opisanych unikatowych broni miotanych? Są tylko oszczepy dla amki.

Z tego co słyszałem jest to postać dobra ale tylko do pewnego momentu,potem już nie jest tak kolorowo...Oczywiście możesz się pokusić o zrobienie czegoś takiego,ale za łatwo Ci się nie będzie grało... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 20:12, Klimos napisał:

> 1.Dlaczego runy nazywa się "słowami runicznymi" ?
To nie jest to samo. Słowa runiczne to runy włożone w odpowiedniej kolejności w odpowiedni
przedmiot. Na przykład jeżeli w tarczę lub miecz z czterema gniazdami włożysz po kolei runy
Tal, Thul, Ort i Amn otrzymasz słowo runiczne "Duch" i dany przedmiot będzie dawał znacznie
więcej plusów niż wynikałoby to z tego co każda z run daje samodzielnie. Tyle w skrócie. Więcej
o słowach runicznych przeczytasz w Karczmie Diablo: http://diablo2.gram.pl/index.php?act=article&id=49

> 2.Jak mam mapę włączoną to mi gra powoli działa, jak wyłączę to normalnie. Czy zalecacie
mi d2 acelerator czy nie ?
Nigdy nie spotkałem się z takim problemem, ale chyba nie zaszkodzi Ci spróbować i przekonać
się czy z akceleratorem gra działa lepiej czy nie.


Czyli na stronie blizzarda opisane są możliwe do ułożenia słowa runiczne i zostały przetłumaczone przez karczmę, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 16:29, Silveren napisał:

Czyli na stronie blizzarda opisane są możliwe do ułożenia słowa runiczne i zostały przetłumaczone
przez karczmę, tak?


Najlepiej by było gdyby na to pytanie odpowiedział ktoś z Karczmy, ale z tego co pobieżnie przejrzałem to dokładnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:11, Silveren napisał:

2.Jak mam mapę włączoną to mi gra powoli działa, jak wyłączę to normalnie. Czy zalecacie mi
d2 acelerator czy nie ?


Na 1.11 nie ma z tego co wiem d2acceleratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że Barbarzyńca na szał bitewny używający 2 x botd będzie wymiatał :>
Bo ten mój na ww z war pike botd to nie za bardzo mi się udał a mam ostatnio jakąś dziwną ochote pogrania barbem i może zrobiłbym sobie nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CBN został "zalany" przedmiotem Oko Baala. Może jestem troche do tylu z wiadomościami ale pojawił sie jakiś program który otwiera portal do Uber Duriela. Dziś co druga gra nazywala sie O Baal Eye N (...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:14, Alien1981 napisał:

CBN został "zalany" przedmiotem Oko Baala. Może jestem troche do tylu z wiadomościami ale pojawił
sie jakiś program który otwiera portal do Uber Duriela. Dziś co druga gra nazywala sie O Baal
Eye N (...).


To jest hack :/ (i imo beda bany za niego) Podmienia sie pewien plik w katalogu z Diablo, i potem mamy normalne wp do uber duriela. (zamiast drugiego wp w akt 5). Na 98 lvlu dostaje sie za niego 40k expa, takze to wielka gratka dla high lvlowcow. Zostalo to juz zakazane na wszystkich baalrunowych kanalach Oly''ego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bana na IP...znowu. Tyle, że teraz utrzymuje się ładne 3 dni. Jest jakiś inny sposób niż czekanie? Słyszałem, że można zmienić IP (nie mam tepsy) poprzez proxy, jednak nie mam pojęcia, jak to obsłużyć. Próbował już ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować