Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2007 o 17:29, Graszczur napisał:

W co się bardziej opłaca inwestować umiejętności druida - w siłę Grizzly''ego, czy liczebność
upiornych wilków?


Ja w druidem dużo nie grałem, ale gadałem z kumplem to mówił, że używa upiornych wilków, a on jest większym maniakiem ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:05, Rzezim napisał:

Jak temu można zaradzić??

A grasz z dodatkiem czy bez? Jak bez to dokup dodatek, bo wtedy powiększa się skrzynka i ekwipunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:05, Rzezim napisał:

Ostatnio zaczełem grać w Diablo II i jedna rzecz strasznie mnie denewuje, chodzi o tyci tyci
ekwipunek i skrzynie.
Jak temu można zaradzić??

właśnie dodatek kupisz go naprawde tanio 50 ileś złotych- a z wirtualną kasą to 47 zeta do kupienia tutaj http://www.gram.pl/sk5_8Q7g7_Diablo_II_Zlota_Edycja.html

niestety nie można kupić oddzielnie dodatka na gram.pl :(

jeśli ci bedzie mało są specjalne mody na powiększenie schowka daj tylko znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kolei.
Gram w Platynowo Edycje z zainstalowanym dodatkiem LoD. Z patchem 1.11b (do LoD do podstawki nie instalowałem patcha) jak wygląda ekwipunek widać na załączonym obrazku.
Gram na singlu wspomaganym przez Open BattleNet.

20070507074157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 07:46, Rzezim napisał:

Po kolei.
Gram w Platynowo Edycje z zainstalowanym dodatkiem LoD. Z patchem 1.11b (do LoD do podstawki
nie instalowałem patcha) jak wygląda ekwipunek widać na załączonym obrazku.
Gram na singlu wspomaganym przez Open BattleNet.

Jak używam plugina the survival kit.
Ale on nie zwiększa ekwipunki, zwiększa skryte praktyczne do nieskończoności :D
Dodaje też parę innych fajnych rzeczy np:
-słowa runiczne z CBN
-wspólna skrytka
-może wyskoczyć kolon diablo i jest możliwość wejścia do Uber Tristam
-i pare innych

Cały opis z możliwością ściągnięcia jest w linku podamy poniżej
http://forums.d2evil.org/index.php?showtopic=7888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że grasz amazonką (chyba, bo widzę łuk). I pytanko: dlaczego ani pod prawym ani pod lewym przyciskiem myszy nie masz ustawionej żadnej umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:13, Silveren napisał:

Jakie słowa runiczne polecacie mi dla nekromanty ? Na razie moim faworytem jest Biel. Znacie
może jakieś inne ?

A jakie masz fundusze?
Jak dobrze pamiętam to Ty robisz nekrola na kościotrupy. To najlepszy byłaby Bestie w podwójnym toporze, zbroja to najlepiej Koh czyli Okowa Grozy, ale te przedmioty trochę kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blood2 ,a miałeś kiedyś nekromantę ?
Topór jakoś mi nie pasi w moich szeregach, bo takim dobrym siekaczem nie jestem. Wolę kościotrupy + klątwy, wtedy wymiatam. A fundusze na razie słabe bo tylko 100 000, III akt, w drugim prawie wszystko wydałem jak głupi, ale to się nie powtórzy. Gdybym tyle nie wydawał miałbym 300 000.
Ale przecież są takie wielkie laski dla nekromanty. Ostatnio jedną opchnąłem. Czy w III akcie można dodawać gniazda ?

Ps. Jak tam ci spellforce idzie ? Bo ja całą kampanię przeszłem a dodatkow mi się jakoś nie chciało przechodzić.
Ps 2. Oczywiście jeśli grasz w spellforce ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:28, Silveren napisał:

Blood2 ,a miałeś kiedyś nekromantę ?
Topór jakoś mi nie pasi w moich szeregach, bo takim dobrym siekaczem nie jestem. Wolę kościotrupy
+ klątwy, wtedy wymiatam. A fundusze na razie słabe bo tylko 100 000, III akt, w drugim prawie
wszystko wydałem jak głupi, ale to się nie powtórzy. Gdybym tyle nie wydawał miałbym 300 000.

Ale przecież są takie wielkie laski dla nekromanty. Ostatnio jedną opchnąłem. Czy w III akcie
można dodawać gniazda ?

Ps. Jak tam ci spellforce idzie ? Bo ja całą kampanię przeszłem a dodatkow mi się jakoś nie
chciało przechodzić.
Ps 2. Oczywiście jeśli grasz w spellforce ;-D

Oczywiście, że grałem jak zrobisz bestie to będziesz mieć fanatyzm. Nie wiesz jak kościotrupy z fanatyzmem i zwiększeniem obrażeń wymiatają :D ale widzę ze nie prędko je zrobisz bo to słowo runiczne wymaga BER + TIR + UM + MAL + LUM
W spellforce przeszłem cały łącznie z dodatkami magiem i wojownikiem, ale to nie jest temat do gadania o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:36, blood2 napisał:

>/.../
>
Oczywiście, że grałem jak zrobisz bestie to będziesz mieć fanatyzm. Nie wiesz jak kościotrupy
z fanatyzmem i zwiększeniem obrażeń wymiatają :D ale widzę ze nie prędko je zrobisz bo to słowo
runiczne wymaga BER + TIR + UM + MAL + LUM
W spellforce przeszłem cały łącznie z dodatkami magiem i wojownikiem, ale to nie jest temat
do gadania o tym.


To ciężko będzie, ale jakie słowo runiczne wychodzi ? I do jakich przedmiotów pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 07:40, Silveren napisał:

To ciężko będzie, ale jakie słowo runiczne wychodzi ? I do jakich przedmiotów pasuje ?

Beast/Bestia
BER + TIR + UM + MAL + LUM
Topory / Berła / Młoty

Poziom 9 Aura Fanatyzm
+40% zwiększona szybkość ataku
+240-270% zwiększone obrażenia
20% szansa na Druzgocące Uderzenie
25% szansa Otwarcia Rany
+3 do Niedźwiedziołaka
+3 do Likantropii
Uniemożliwia leczenie się potworów
+25-40 do siły
+10 do energii
+2 do many za każdego zabitego przeciwnika
Poziom 13 Przywołanie Grizzly [5 ładunków]
Moim zdanie najlepiej je robić dla nekrola w podwójnym toporze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O pamiętam Diablo 2 +LoD to były czasy:D. Chyba przejde to 8 raz :P. A tak na serio to najlepsza gra jaka jest, świetnie sie gra, bardzo wciąga chociaż ma 7 czy 8 lat. Najwięcej razy przechodzilem grę Czarodziejką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:01, Abi Dalzim napisał:

Widzę, że grasz amazonką (chyba, bo widzę łuk). I pytanko: dlaczego ani pod prawym ani pod
lewym przyciskiem myszy nie masz ustawionej żadnej umiejętności?


Ponieważ na poczatku pakowałem punkty umiejętności tylko w umiejętności bierne, które działają z automatu a postać była na coś koło ~10 levelu (teraz mam już 16:D)
Musze powiedzieć, że bardzo podoba mi się ten plagin co podał blood2, dzięki niemu można całkowicie zmienić naszą postać bez konieczności rozpoczynania gry od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować