Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2007 o 17:20, DCVer napisał:

Jaki jest najlepszy sposób na zdobywanie run? Męczyć hrabinę na hellu po kilka godzin dziennie?
Hrabina może wyrzucić każdą runę?

Hrabina nie może wyrzucić każdej runy, chyba najwyższa to Ist lub gul. Wyższe to bossowie wyrzucają, na krowim levelu podobna też lecą, ale to są małe szanse. Mi się nigdy nie zdarzyło znalezienie wyższej runy niż VEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 17:28, blood2 napisał:

> Jaki jest najlepszy sposób na zdobywanie run? Męczyć hrabinę na hellu po kilka godzin
dziennie?
> Hrabina może wyrzucić każdą runę?
Hrabina nie może wyrzucić każdej runy, chyba najwyższa to Ist lub gul. Wyższe to bossowie wyrzucają,
na krowim levelu podobna też lecą, ale to są małe szanse. Mi się nigdy nie zdarzyło znalezienie
wyższej runy niż VEX


To jak ja mam robić jakieś lepsze słówka runiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 17:35, DCVer napisał:

To jak ja mam robić jakieś lepsze słówka runiczne?


Handel wymienny. Znajdujesz jakieś dobre rzeczy i je opychasz innym graczom za runki. Perfect Gemy (Doskonałe Kamienie) również można wymienić na runki. Z miesiąc temu jak grałem ceny kształtowały się na poziomie 20-25 PGemów za ISTa. Potem 3 ISTy można było wymienić już na jakąś wysoką runę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 17:35, DCVer napisał:

To jak ja mam robić jakieś lepsze słówka runiczne?

Jak grasz na BN to kup od kogoś runy za przedmioty. A jak na singlu to jak jesteś cierpliwy to choć po świecie (chyba w 5 akcie najlepiej lecą runy, ale nie jestem tego pewien) i zabijaj, jak Ci sie poszczęści to uda Ci się znaleźć. Jak nie masz cierpliwości to znajdź moda w którym idzie normalnie np. u Akary kupić runy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 17:46, Abi Dalzim napisał:

Cooo? Tak tanio Isty chodzą?


Miesiąc temu, może półtora tak było - po tyle mniej więcej kupowałem. Też się zdziwłem że tak tanio, bo poprzednio jak grałem - jakiś rok temu, to cena nawet do 40 dochodziła. Nie potrafię powiedzieć jak sprawa ma się w chwili obecnej, bo ostatnio zajmuje mnie głównie Guild Wars. Może ktoś bardziej na czasie się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem. Jeszcze tylko zastanawiam się jak można by nieco dokładniej określić "dobre rzeczy". Tzn. czy sprzedam choćby wyjątkowy elitarny przedmiot albo część innego seta niż tal-rasha? Przykładowo mam "ostrze kościobójcy" (gotycki topór) albo pas maviny. Dostanę coś za taki sprzęt? Czy wyrzucać lub choćby za pgmów kilka? Rozumiem, że nie można tak bardzo generalizować, ale ciekaw jestem które częśc iekwipunku najlepiej się sprzedają.

Jest gdzieś cennik z "bardziej oficjalnymi" nazwami? Nie musi być bardzo aktualny. Bo spotykam często takie nazwy przedmiotów, że w ogóle nie wiem o co chodzi w takich cennikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 17:59, DCVer napisał:

wyjątkowy elitarny


Uhm, mam na myśli oczywiście wyjątkowy unikalny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 17:59, DCVer napisał:

Ok rozumiem. Jeszcze tylko zastanawiam się jak można by nieco dokładniej określić "dobre rzeczy".
/.../

Rozumiem w taim razie, że póki co jesteś jeszcze początkujący i nie masz zbyt dużo dobrego sprzętu. Nie ma się czego wstydzić, każdy przecież zaczynał. W takim układzie co lepsze Twoim zdaniem rzeczy sprzedawaj za PGemy, choćby za dwa lub trzy. Zbieraj też normalne kamyki i łącz je w kostce. Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka. Na pewno czaso- i praco chłonne, ale skuteczne. Ja zaczynając w ten sposób od zera, po jakiś dwóch tygodniach miałem już set Tal-Rasha. Poza tym, poczekaj do 16 maja, XardasiK kilka postów wyżej zapowiadał się, że tego dnia wraca do gry, więc pewnie Ci pomoże.

Dnia 11.05.2007 o 17:59, DCVer napisał:

Jest gdzieś cennik z "bardziej oficjalnymi" nazwami? Nie musi być bardzo aktualny. Bo spotykam
często takie nazwy przedmiotów, że w ogóle nie wiem o co chodzi w takich cennikach.

To jest problem polskiej wersji językowej. Właśnie z tego powodu, będąc w Anglii, kupiłem sobie angielską. Grając dłużej nauczysz się co istotniejszych pojęć i nazw przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 23:04, Deejay napisał:

Słowa runiczne można tworzyc tylko w zwykłych, niemagicznych przedmiotach?


Tak. Tylko, te których nazwa jest wyświetlana na czarno. Ewentualnie także białe, po uprzednim wprawieniu gniazd - nagroda jeden z questów, bodajże pierwszy lub drugi, w piątym akcie. Runy dodane do przedmiotów niebieskich, żółtych, złotych lub zielonych dodadzą właściwości tejże runy, jednak nie utworzą słowa runicznego. Tak więc enigmę na przykład kładziemy w zwykły napierśnik, zbroję maga czy co tam jeszcze się nawinie a nie na przykład w Zbroję z setu Tal-Rasha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprzedałem dziś pierwsze unikaty i jestem ciekaw czy nie za tanio. Proszę o opinie:
Soul Drainer (Vamkraces) + Wolfhowl za 15 pgmów
talizman +1 do aur ofensywnych paladyna za 6 pgmów
30 pgmów za ista (mojego pierwszego ;)

Ponadto proszę o wycenę:
Demonhorn''s Edge (hełm barbarzyńscy)
Blackoak shield
Lidless wall
Tiamat''s Rebuke (tarcza)
Guardian Angel z runą um
Duriel''s Shell
Demon Limb (maczuga)
Baranar''s Star
Crescent Moon
Rising Sun

Jeśli da radę proszę o dokładne (np. pgmowe) propozycje cen. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 12:20, DCVer napisał:

talizman +1 do aur ofensywnych paladyna za 6 pgmów


Na tym talizmanie straciłeś, takie skillery to raczej się za isty sprzedaje - ostatnio jak grałem to był warty 2-3 isty.

Dnia 12.05.2007 o 12:20, DCVer napisał:

Jest gdzieś cennik z "bardziej oficjalnymi" nazwami? Nie musi być bardzo aktualny.


Nie jest aktualny ale może Ci się przyda.
http://www.diabloii.co.uk/items/page_1/any/any//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 23:17, Marcelpol napisał:

wiecie może kiedy bedzie nowy ladder?

Teoretycznie powinien być już w zeszłe wakacje ale, jak widać na załączonym obrazku, jeszcze go nie ma. Może już w ogóle go nie będzie>
Blizz zajmuje się teraz głównie WoW''em i tą nową sieciówką, którą robią, więc D2 olali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:59, Silveren napisał:

Nie rozumiem, dlaczego ten Ist jest tak poszukiwany ?


Bo jest to waluta Battle.netu :) Za isty kupisz doslownie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:00, XardasiK napisał:

> Nie rozumiem, dlaczego ten Ist jest tak poszukiwany ?

Bo jest to waluta Battle.netu :) Za isty kupisz doslownie wszystko.


Ale dlaczego akurat gracze upodobali sobie tą runę ??? Dlaczego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:02, Silveren napisał:

Ale dlaczego akurat gracze upodobali sobie tą runę ??? Dlaczego ???


Ciezko jest odpowiedziec na to pytanie. Poprostu tak jest i tyle :) Ist moze wypasc z kuzni, a hrow praktycznie znalezc sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się załamię, wydałem na hazardzie prawie 2 mln sz, a to co mi wypadło nadawało by się jako ekwipunek dla upadłego :/ wiecie może co ma wpływ na to co stamtąd wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować