Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Pomógłby mi ktoś z Durielem?:) Bo mój barb troche niedomaga. No i miałby ktoś jakies butki, rekawiczki i pas tak do 25lvl dla niego?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz lootnoac Tala np maske z diablika na normalu ale szansa jedna na duzo.. a na koszu juz jest wieksza szansa ;-) oczywiscie zeby lootowac itemki raczej sie przyda mf ;-) no i tzreba chodzic na diablo czy mefa, sciagnij sobie drop kalkulator i sprawdz (to jest allowed?;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzę i płaczę, bo nie ma kto mi zrobić questów 3,4,5 na koszu (żebym na baalruny mógł chodzić). Ktoś sie zlituje? Za chwilę idę z psem a później pozmywać, więc trochę czasu mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam mały problem (a kto ich nie ma :P) chce sobie kupić gre za około 50 zł i tu moje pytanie, ile ludzi jeszcze gra w Diablo II na BN ? Warto jeszcze kupić gre dla gry na BN ? Jak do tej pory z grami Blizzarda miało do czynienia, grałem tylko w StarCrafta i gram do tej pory w WarCrafta III TFT, we wszystkie miło się grało (i się gra :) ) mam nadzieje że D2 nie odbiega jakością od inny produkcji Blizzardu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 10:00, Arlik napisał:

Witam.
Mam mały problem (a kto ich nie ma :P) chce sobie kupić gre za około 50 zł i tu moje pytanie,
ile ludzi jeszcze gra w Diablo II na BN ? Warto jeszcze kupić gre dla gry na BN ? Jak do tej
pory z grami Blizzarda miało do czynienia, grałem tylko w StarCrafta i gram do tej pory w WarCrafta
III TFT, we wszystkie miło się grało (i się gra :) ) mam nadzieje że D2 nie odbiega jakością
od inny produkcji Blizzardu :)


To się nie zawiedziesz. Na Diablo2 w BN''ie gra kilkanaście tysięcy ludzi. Po za tym niedawno był restart laddera więc chętnych do grania tylko przybywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:24, RaiL Driver napisał:

Takie pytanie odnośnie ceny: ile może kosztować cały set Nieśmiertelnego króla?

Zbroja kosztuje HR''a, reszta jest mniej warta młot i gardę powinieneś kupić za pgm''y.
Co do reszty przedmiotów to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora już późna, ale mam pytanie. Zaraz po resecie laddera gdy grałem zealotem, to od 22 poziomu chodziłem na baalruny. 1 baalrun dawał mi expa na 1,5 levela (oczywiście z każdym poziomem, ta wartość się zmniejszała). Teraz mam hammera na 24 poziomie i zdobyłem level po ok. 10 (słownie DZIESIĘCIU) baalrunach 0_o Może mi ktoś wyjaśnić co się stało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze byles za daleko od mobow ktore ginely??;> Nie wiem dlaczego chodzicie na baalruny ;''/ ja na 32 lvlu wychodzilem z Harrogaht ;-p bez tombow i takich tam ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 09:49, RedSqll napisał:

Mozliwe ze byles za daleko od mobow ktore ginely??;>


Nie, tłukłem je po mordach tak jak reszta graczy ( a zealotem to pierwszych kilka baalrunów stałem za kolumną, i odświadczenie też dostawałem). I wtedy i teraz miałem w party wysokolevelowe postacie, więc ni w ząb nie rozumiem czemu exp leci jak krew z nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że na 22 dostawałeś exp? Z tego, co pamiętam, dopiero od 25lvl można tam zdobywać exp w normalnym tempie (właśnie po to są krówki, by zdobyć od 20 do 25lvl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, faktycznie od 25 levela, coś mi się pomyliło ^_^ Na szczęście dopadłem Modest-Vermina na bn i mi wyjaśnił. Muszę sobie gdzieś zapisać, na którym levelu gdzie biegać, żeby więcej taka głupota się nie zdarzyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem nie mogę wejść na bramkę europejską wyskakuje mi okienko że nie można sie połączyć wcześniej nie miałem takich problemów morze ktoś mi coś poroadzić ( na pozostałe loguje się bez problemu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować