Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2008 o 19:48, Modest-Vermin napisał:

Mamy nowy patch, tak jak myślałem :) Teraz tylko resecik i jazda :)

Hmm a skąd o tym wiesz? Wiadomo jakie zmiany będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 20:29, garrick napisał:

No i mówiłem nowy patch przy okazji resetu ^^. Ciekawe czemu tak późno się tym wszystkim
zajęli xP.


Dla Blizza tylko wow sie liczy. Troche szkoda że akurat to a nie np. Diablo II/III :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:02, DartiReviMaster napisał:

Dla Blizza tylko wow sie liczy.


Dajcie spokój z tym WoW''em. Gdyby nie liczyło się już dla nich Diablo to nie robili by resetu a o nowym patchy już nie wspomnę :p Diablo2 to już nie jest nowa gra i trzeba się zacząć liczyć z tym że Blizzard zacznie poświęcać jej coraz mniej czasu. A o D3 też mi się już nie chce gdybać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:21, Alien1981 napisał:

> Dla Blizza tylko wow sie liczy.

Dajcie spokój z tym WoW''em. Gdyby nie liczyło się już dla nich Diablo to nie robili
by resetu a o nowym patchy już nie wspomnę :p Diablo2 to już nie jest nowa gra i trzeba
się zacząć liczyć z tym że Blizzard zacznie poświęcać jej coraz mniej czasu. A o D3 też
mi się już nie chce gdybać... ;)


W sumie też prawda, chodź w sumie ja ich rozumiem. W końcu WoW to jedna z najlepiej sprzedających sie gier na rynku. Co do Diablo... zbytek łaski? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach!
Nie no bez przesady. Diablo wciąż przyciąga wielu ludzi więc od czasu do czasu się grą zajmują ;P. Ciekawe co ogłoszą na imprezie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to juz po resecie? Bo teraz spojrzalem że załadowalo mi patcha (ciekawe co jeszcze zmienia) a postacie stare są bez rankingu. Kurcze, muszę się nauczyc liczyc te strefy czasowe -.- No to co, do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:49, wip_01 napisał:

A to juz po resecie? Bo teraz spojrzalem że załadowalo mi patcha (ciekawe co jeszcze
zmienia) a postacie stare są bez rankingu. Kurcze, muszę się nauczyc liczyc te strefy
czasowe -.- No to co, do roboty.

^^ Noo dobry czas na granie można się wybić w rankingu :P.
Hyym a nie wydaje wam się to dziwne dlaczego nagle reset i nowy patch przed tym WWI? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy patch 1.12 który zmienia niewiele (w rozgrywce właściwie nic) tylko pozwala na grę bez płyty + fixy dla Maca.
Czyli chyba jest on zbędny (chyba że do grania w BN)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 22:07, Spector 109948 napisał:

Wyszedł nowy patch 1.12 który zmienia niewiele (w rozgrywce właściwie nic) tylko pozwala
na grę bez płyty + fixy dla Maca.
Czyli chyba jest on zbędny (chyba że do grania w BN)?


Na BN zmienia jedną zasadniczą rzecz nie ma już botów i MH chociaż nowe wersje zapewne szybko się pojawią >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem pewien program - PlugY, wiem że istnieje możliwość zresetowania sobie skilli i statsów (mam fajną postać druida niestety skopałem mu skille) ale zrodziło mi sie w głowie pytanie: czy mogę taką postać wpuścić na BN (na razie nie mam rozeznania w rodzajach, ladderach itp) po resecie i ponownym rozdaniu punkcików bez jakiejkolwiek szkody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdą postać z singla można wrzucić na open battlenet [na closed nie ma mowy]. a czy będzie to postać zrobiona przy pomocy PlugY czy nie... wydaje mi się, że nie ma znaczenia.
ale nie ma sensu grać na open, zero frajdy - sami cziterzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 22:54, pizmak666 napisał:

każdą postać z singla można wrzucić na open battlenet [na closed nie ma mowy]. a czy
będzie to postać zrobiona przy pomocy PlugY czy nie... wydaje mi się, że nie ma znaczenia.
ale nie ma sensu grać na open, zero frajdy - sami cziterzy :/


A co trzeba spełnić aby grać na close?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 00:24, garrick napisał:

Zarejestrować się w grze i zrobić nową postać ;).


Hmmm... czyli nie da się zrobić tak że kształcę swoją postać w singlu a potem wbijam z nią na close BN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 10:01, Spector 109948 napisał:

Hmmm... czyli nie da się zrobić tak że kształcę swoją postać w singlu a potem wbijam
z nią na close BN?


Nie,musisz grac od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować