Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2006 o 20:45, Luke Shadow napisał:

Mam problem zwiazany z Battle.Net''em. Gdy klikam na tę opcje wyskakuje mi błąd, w ktorym pisze,
ze nie mozna polaczyc sie z BN. Wczesniej tak sie nie dzialo i moglem normalnie grac. To nie
jest raczej wina internetu, bo dziala dosc dobrze. Przeinstalowalem nawet Diablo, ale to nic
nie pomoglo. Co moge zrobic?


To jest wina.. najprawdopodobniej Battle.Netu Nie martw ja tak miałem przez 5 ostatnich dni. Na Us sobie grałem a Europe za cholere nie chciało się połaczyc. Wiele sposobów próbowałem, prywmitywne odpowiedzi pracowników Blizzarda nie zdały się także na nic. Ale dziś zostało stwierdzone że można zaklikac Europę.
Mimo że pokazuje się że nie może połączyc to próbuj na pałę :) Za 4-5-6 razem powinno załapac i będzisz mógł wejśc do Europy. Wielu osobom ten problem się pojawił po tych mas banach. Tak więc zrób tak jak napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie uważam, że MH "psuje magię gry". Niby w jaki sposób? Oczywiście cała reszta jego funkcji (naewt sam nie wiem jakich) jest zła, ale rzeczy takie jak runki od sola w górę na złoto, czy możliwość odkrycia sobie mapki wcale nie są takie "cheaterskie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spodziewasz się, że nowy patch wprowadzi coś naprawdę nowego? Bo mnie sie wydaje, że zmainy będą kosmetyczne (parę nowych rw, unikatów i chyba to wszystko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 21:44, Abi Dalzim napisał:

A spodziewasz się, że nowy patch wprowadzi coś naprawdę nowego? Bo mnie sie wydaje,
że zmainy będą kosmetyczne (parę nowych rw, unikatów i chyba to wszystko).


Jeśli wyjdzie to łudzę się na poważny nowości :) Ale mi wystarczy nowy sezon, 24 monitoring wszystkich cheatrów, duperów itp. jak nei przez ludzi to przynajmniej przez jakieś komputery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zgłosić ludzi kopiujących przedmioty ? Na polskich kanałach ciągle widzę oferty "KOPIOWANIE PRZEDMIOTÓW BEZ WYRZUCANIA ZA DARMO ! GRA xxxxxx !!!! " ( xxxxxx to nazwa gry )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:20, WorldWar3PL napisał:

Gdzie mogę zgłosić ludzi kopiujących przedmioty ?

Do Blizzarda, ale gdzie konkretnie to nie mam pojęcia... Musiałbyś też poprzeć swój donos screenami, bo tak na sucho to nic nie da. Poza tym nie wiem czy oni coś takiemu delikwentowi zrobią, bo przecież za rękę nie zostali złapani (przeważnie tacy ludzie wyłudzają przedmioty obietnicą ich skopiowania i tyle ich się widzi potem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie dziwny problem.
gy mialem windowsa millenium to diablo chodzilo normalnie, a gdy zainstalowalem xp sp2 i wgralem diablo to zauwazylem ze gra chodzi gorzej. tnie sie na poczatku (po wllaczneiu) oraz podczas gry . i ogolnie odczuwa sie mniej plynna animacje > co to mzoe byc? czy przeinstalowanie pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:46, sony ericsson napisał:

mam takie dziwny problem.
gy mialem windowsa millenium to diablo chodzilo normalnie, a gdy zainstalowalem xp sp2 i wgralem
diablo to zauwazylem ze gra chodzi gorzej. tnie sie na poczatku (po wllaczneiu) oraz podczas
gry . i ogolnie odczuwa sie mniej plynna animacje > co to mzoe byc? czy przeinstalowanie
pomoze ?

ja ostatnio gralem w d2 na w98 , teraz wrocilem do neigo bo dorwalem lod i na xp sp2 nie tnie ale wszstko wydaje sie szersze co mozna wyregulowac ustawiajac gre w trybie w98.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:20, WorldWar3PL napisał:

Gdzie mogę zgłosić ludzi kopiujących przedmioty ? Na polskich kanałach ciągle widzę oferty
"KOPIOWANIE PRZEDMIOTÓW BEZ WYRZUCANIA ZA DARMO ! GRA xxxxxx !!!! " ( xxxxxx to nazwa gry )


To są ściemy. Tak na chłopski rozum, gdyby ktoś miał taki program to by się dzielił z każdym kogo napotka ? Na tym można byłoby trzepać isty itemy. Gdyby każdy to miał to wszystcy byliby mega bogaci. Ludzie którzy kopiowali itemy przepadli wraz z banami oraz usunięciem buga z mercem.
Te oferty to są takie cwaniaczki co szukają frajerów, ciągle łudzą się... jednego typka 3 razy spotkałem w grze, każdemu tą samą bajeczkę opowiadał. Takich ludzi się olewa.
Hehe pamiętam niedawno, wszedł koleś do mojej gry bo kupował Anni. I się pyta mnie czy nie chciałbym mieć cheatowego Annihilusa. No to pokaż. On wyciąga mi sztandar bohaterów wmawiając że to jest specialny annihilus którego statystyki ujawnią się po 90 lvlu ( nota bene grałem postacią 93 lvl :p ). Po 5 minutach zwątpił że wciśnie mi tą bajeczkę, wyzwał mnie od nooba i szybko wyszedł z gry. Imo brak słów na takich idiotów...
Takiego szmaciarza gdybym złapał w swoje łapy to nie wiem co bym mu zrobił :/ To jest najgorsze jak ktoś z Ciebie robi idiote i jeszcze wyzywa od jakiegoś lamera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 11:56, Modest-Vermin napisał:

> Gdzie mogę zgłosić ludzi kopiujących przedmioty ? Na polskich kanałach ciągle widzę oferty

> "KOPIOWANIE PRZEDMIOTÓW BEZ WYRZUCANIA ZA DARMO ! GRA xxxxxx !!!! " ( xxxxxx to nazwa
gry )

To są ściemy. Tak na chłopski rozum, gdyby ktoś miał taki program to by się dzielił z każdym
kogo napotka ? Na tym można byłoby trzepać isty itemy. Gdyby każdy to miał to wszystcy byliby
mega bogaci. Ludzie którzy kopiowali itemy przepadli wraz z banami oraz usunięciem buga z mercem.
Te oferty to są takie cwaniaczki co szukają frajerów, ciągle łudzą się... jednego typka 3 razy
spotkałem w grze, każdemu tą samą bajeczkę opowiadał. Takich ludzi się olewa.
Hehe pamiętam niedawno, wszedł koleś do mojej gry bo kupował Anni. I się pyta mnie czy nie
chciałbym mieć cheatowego Annihilusa. No to pokaż. On wyciąga mi sztandar bohaterów wmawiając
że to jest specialny annihilus którego statystyki ujawnią się po 90 lvlu ( nota bene grałem
postacią 93 lvl :p ). Po 5 minutach zwątpił że wciśnie mi tą bajeczkę, wyzwał mnie od nooba
i szybko wyszedł z gry. Imo brak słów na takich idiotów...
Takiego szmaciarza gdybym złapał w swoje łapy to nie wiem co bym mu zrobił :/ To jest najgorsze
jak ktoś z Ciebie robi idiote i jeszcze wyzywa od jakiegoś lamera :)


Ja sobie zawsze spisuje na karteczce kolesia acc i biegam za nim ;-) Wezme jeszcze paru przyjaciol z klanu i koles dostaje baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 18:37, Mistrz Magii napisał:

Gdybyś przeczytał powyższe posty to byś wiedział, że jest to spowodowane masową banacją kont
na BN-ie.


Nie wprowadzaj w błąd, ja nie dostałem żadnego bana a też nie mogłem wejść :)

Lucas01-->
Spróbuj kilkakrotnie połączyć się z Europą. Mimo że pokazuje że nie może się połączyć powinno załapać za 5-6 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowałem i nic. Ciągle to samo. Bana nie dostałem bo nie było za co. Chyba że za niewinność a pozatym nie grałem na Battlenet. Podobnie jest z diablo 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:27, Lucas01 napisał:

Probowałem i nic. Ciągle to samo. Bana nie dostałem bo nie było za co. Chyba że za niewinność
a pozatym nie grałem na Battlenet. Podobnie jest z diablo 1


A możesz z innymi krainami się połączyc ?? np. z US czy Asia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kraina battle.net. Mianowicie, po zainstalowaniu najnowszego patch''esa (bezpośrednio ściągnięty przez grę) nie mogę wejść do żadnej krainy, wszędzie otrzymuję informację, że serwer nie działa??

(oczywiście obszedłem to jednak - nie mykami takie rzeczy powinno się obchodzić, dlaczego więc po zainstalowaniu oficjalnego patch''a nie działało?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 21:23, patrycjusz23 napisał:

Mam problem z kraina battle.net. Mianowicie, po zainstalowaniu najnowszego patch''esa (bezpośrednio
ściągnięty przez grę) nie mogę wejść do żadnej krainy, wszędzie otrzymuję informację, że serwer
nie działa??

(oczywiście obszedłem to jednak - nie mykami takie rzeczy powinno się obchodzić, dlaczego więc
po zainstalowaniu oficjalnego patch''a nie działało?)


Teoretycznie mogę już utworzyć zawodnika na us west i na us east i grać, nadal jednak otrzymuję wiadomość, że na europe niestety nie mogę grać... treść komunikatu:

Nie można połączyć się.

Nie można połączyć z battle.net.

Jeśli korzystasz z modemu to przed połączeniem z battle.net musisz najpierw połączyć się z dostawcą usług internetowych... ble ble ble...

łączę się przez sieć lokalną oczywiście, i domyślam się, że problem mam ten sam co niektóre osoby wcześniej zgłaszające problem. Znalazłem na innych forum podobne stwierdzenia do tych tutaj i wygląda, że sporo osób ma tego typu problem.

Miejmy nadzieję, że szybko się rozwiąże.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować