Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2006 o 16:21, Alien1981 napisał:

I jak sie gralo?


To było już tak dawno, że nie pamiętam ;D
Ale zapewne ciekawie, a już napewno sorka świetnie z toporem w rękach wyglądała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 18:52, Daimon_Frey napisał:

> I jak sie gralo?

To było już tak dawno, że nie pamiętam ;D
Ale zapewne ciekawie, a już napewno sorka świetnie z toporem w rękach wyglądała ;)


Na pewno :) Ja chyba bym jej dała łuk, tylko nie pamiętak jaki to jest, (był w tym buildzie, co do niej Alien dał link), który wystrzeliwuje kierowane strzały :)
O ile bym się przemogła w ogóle i przekonała do sorki tego typu :) Może tak tylko, że łuk miałby byc tylko po to, by mogła sobie wykradać życie, kiedy by jej zabrakło potsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 17:05, shelion napisał:

Dobra rada, jesli mogę - dawaj to wszystko w jednym poście, a nie rozwalaj na 4...
Poza tym, jak nie dodaje tylko do many, a wszystko inne jest, to chyba lekka przesada, ze nie
działają? :) Grasz na BN Ladder?


narazie gram na single bo tylko w robocie mam net:/
a rozpisalem sie w 4 bo mi sie za pozno przypominalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 18:48, shelion napisał:

...
Zaczęłam się też zastanawiać nad nowym ladderem. Wcześniej nie bardzo rozumiałam, co w tym
takiego ekscytującego, ale już do mnie dotarło :)
I zacznę pewnie od czarodziejki, na MFy na kosz, żeby ubrać.... bowkę. Czego się na pewno trudno
było domyśleć :P (nie wiem, co się tak uwzięłam na tę postać :) )


ODnośnie sentymentu do bowki to wcale się nie dziwię, że ta postać może się podobać.
Do patcha 1.09 na singlu to 2/3 moich postaci i 4/5 czasu mojej gry to była właśnie bowka. Nigdy nie przeszedłem starych na piekle więc zaczynałem od nowa.
Teraz od patcha 1.10 nie gram już bowkami. Może znajdę jakiś super sprzęt to zrobię tą postać ale narazie odpuściłem.
Obecnie robię sobie smitera ale jego siła na piekle będzie zależała głównie od znalezionych rzeczy. Mój barb narazie odpoczywa. Jak znajdę dla niego manatki to pójdę dalej.
Narazie nowym ladderem się nie przejmuję. Obecny traktuję szkoleniowo.
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 18:41, Abi Dalzim napisał:

Na razie gram sobie w Etherlords 2 (też można na necie grać). Super emocje są w pojedynkach,
można układać własne niepowtarzalne talie i robić świetne combosy. Polecam :)


To muszę Cię umówić z moim synem:) Katuje E2 dość długo ja torchę pograłem ale nigdy karcianki do końca mnie nie przekonywały (obojętnie w jakiej formie:))

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 07:36, EuStI napisał:

siemka jestem tu nowa i mam takie pytanie do wszystkich: co trzeba zrobić aby grac w diablo
przez internet?

Jacie to mnie powala - heh ehh, Następna dziewczyneczka gra w taką gre.
Aby grać przez internet wystarcz wejść na Battlenet albo zgadać się z jakimś kumplem lub kumpelką i połączyć się
przez tryb TC/IP, i ściągnąć sobie program hamachi, który jak się przekonałem bardzo ułatiwa połączenie w tym trybie.
http://www.pobieralnia.pl/plik-399-hamachi.html
Tu jest ten program - darmowy, można bez obaw pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 18:31, shelion napisał:

> Piratów na tym forum się nieźle łoi.^_^

Ja zauwazyłam, że często tacy początkujący lubia innych nazywać noob :D - wydaje im sie chyba
wtedy, że są starymy wygami. Jeden taki chciał mi dac pgemy za Homunkulusa. :) Jak powiedziałam,
że co najmniej pul to on mi na to: noob
I zmył się. Jeszcze za Fal czy Ko, może bym się skusiła. Ale pgemy to ja mogę sobie zrobić.
Ciągle się spotyka bez skazy na piekle, więc nic tylko pomutować trochę :)


A mi się wydaje, że Homunkulus już tak fajny nie jest, żeby za pul go sprzedawać - no chyba, że miał perf lub prawie perf ed, ale na pewno znajdziesz kogoś kto kupi go od Ciebie za pul ;) Choć pod koniec laddera na pgm''s można naprawdę nieźle zarabiać. Tylko najlepiej sprzedawać całe konta wypełnione po przegi kamieniami, a takiej ilości nie wytransmutujesz tak łatwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 08:01, Harmegidon napisał:

Jacie to mnie powala - heh ehh, Następna dziewczyneczka gra w taką gre.


Ja sobie wypraszam, zeby mnie nazywać dziewczyneczką, jeśli to było też o mnie przypadkiem. Dziewczyneczki to może w przedszkolu, a ja juz dawno po studiach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 08:09, shelion napisał:

Ja sobie wypraszam, zeby mnie nazywać dziewczyneczką, jeśli to było też o mnie przypadkiem.
Dziewczyneczki to może w przedszkolu, a ja juz dawno po studiach. :P

Nie offtopuj, widzisz i wpadłaś bo ten kto winny to się najbardziej poczuwa do winy.

P.S. Wobec tego zaatakuję z innej strony. Czy wy nie powinnyiście siedzieć w dzieciństwie przy laleczkach
a jak się jest dorosłym to przy garach ?? :D. Wara wara od grania :D.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 08:13, Harmegidon napisał:

> Ja sobie wypraszam, zeby mnie nazywać dziewczyneczką, jeśli to było też o mnie przypadkiem.

> Dziewczyneczki to może w przedszkolu, a ja juz dawno po studiach. :P
Nie offtopuj, widzisz i wpadłaś bo ten kto winny to się najbardziej poczuwa do winy.


Jak wpadłam? O czym Ty piszesz w ogóle? Że niby do jakiej winy ja się poczuwam??

Dnia 29.05.2006 o 08:13, Harmegidon napisał:


P.S. Wobec tego zaatakuję z innej strony.

I dlaczego w ogóle zaraz atakujesz? To jest wątek dla sympatyków diablo, a nie dla takich, co jak im się coś nie podoba, to przychodzą to na innych bez powodu naskakiwać.

Czy wy nie powinnyiście siedzieć w dzieciństwie przy

Dnia 29.05.2006 o 08:13, Harmegidon napisał:

laleczkach
a jak się jest dorosłym to przy garach ?? :D. Wara wara od grania :D.


Szowinista? :p

A offtop jest z Twojej winy.
I też nie do końca jest to offtop i tak, bo się tyczy grania w diablo.

Dnia 29.05.2006 o 08:13, Harmegidon napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 08:23, shelion napisał:

Szowinista? :p

Chyba realista jak już coś. No nie moge sobie was wyobrazić grając w taką gre gdzie jest fantastyka, owszem simsy tak ale coś innego niż simsy. ehh.
Dowiedziałem sie, że kobiety starsze nawet od ciebie grają w rpg, to przechodzi ludzkie pojęcie stereotypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 08:30, Harmegidon napisał:

> Szowinista? :p
Chyba realista jak już coś. No nie moge sobie was wyobrazić grając w taką gre gdzie jest fantastyka,
owszem simsy tak ale coś innego niż simsy. ehh.
Dowiedziałem sie, że kobiety starsze nawet od ciebie grają w rpg, to przechodzi ludzkie pojęcie
stereotypu.


Przepraszam Pana Delegata, ale wysyłanie kobiet do garów nie ma nic wspónego z realizmem.
Diablo to hobby. Każdy może w nie grać jak ma ochotę, niezależnie od wieku i płci.
Wstyd myśleć stereotypami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to dobrze, że kobiety grają w D2 bo urozmaicają ten battle.net''owski bajzel - zawsze mogą wprowadzić jakieś nowe podejście do gry :) A co do stereotypów to gdyby ludzie ich nie łamali to nadal biegalibyśmy z dzidami za zwierzyną i penie nie wiedzieli co to ogień O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do weteranów o kilka porad do gry Barbarzyńcą.

1. Które umiejętności są warte uwagi?
Wziąłem np. Odrzucenie, licząc, że będzie to fala uderzeniowa, oraz Ogłuszenie - obie okazały na 1 lvl się bezużyteczne (albo nie umiem z nich korzystać).
Rozwijam więc Okrzyki modyfikujące moja obronę i szał bitewny.

2. W grze magiczne bronie posiadają często dość liczne dodatkowe wartości. Które z nich przy walce wręcz są naistotniejsze wg was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie orzyki są do kitu. Lepiej postawić na umiejętność władania toporami do 10 razy, skok z uderzeniem, twardą skórę, szybkość. Ten kto lubi uzywać dwóch lżejszych broni to proponuję wziąć styl walki dwiema broniami, wtedy barbażyńca staje się nie złą sieczkarnią.

P.S.
Ja tam wolę Nekromanterasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 11:43, Harmegidon napisał:

Wg mnie orzyki są do kitu. Lepiej postawić na umiejętność władania toporami do 10 razy, skok
z uderzeniem, twardą skórę, szybkość. Ten kto lubi uzywać dwóch lżejszych broni to proponuję
wziąć styl walki dwiema broniami, wtedy barbażyńca staje się nie złą sieczkarnią.



Cóż - okrzyki zużywają mało many, a dodają całej drużynie punkty do obrony. Dodatkowo całkiem fajną sprawą jest okrzyk odstraszający, gdy w ciasnym pomieszczeniu wyłazi tłum potworów - od razu uciekają, a my możemy dojść do najgroźniejszego.

Rozumiem jednak, że ogłuszenie i odrzucenie są do kitu :). Będę więc inwestował także w te które wymieniłeś.

Generalnie problem mam z doborem broni. Mam używam oznaczynych na żólto Korbacza i Buzdyganu, lecz mam także z 1 aktu miecze z 3-ma klejnotami oraz jakiś magiczny niezły sztylet, który dostałem od wysokiego levela.
Czy sprzedać w 2 akcie tą broń co zadaje 9-18 dmg, pomimo jej licznych magicznych właściwości (otrzymanych dzięki klejnotom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 11:58, Backside napisał:

Generalnie problem mam z doborem broni. Mam używam oznaczynych na żólto Korbacza i Buzdyganu,
lecz mam także z 1 aktu miecze z 3-ma klejnotami oraz jakiś magiczny niezły sztylet, który
dostałem od wysokiego levela.
Czy sprzedać w 2 akcie tą broń co zadaje 9-18 dmg, pomimo jej licznych magicznych właściwości
(otrzymanych dzięki klejnotom).


Sztylety możesz już sprzedać i te mieczyki, ale reszty nie. Widzę, że masz bronie jednoręczne to daj aby twoja postać mogła używać ich dwa-naraz i weź umiejętność "Walka dwiema brońmi"(czy jakoś tak).
P.S.
Widzę, że grasz samotnie na singlu, a może by tak zagrać przez neta ze mną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować