Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2006 o 18:41, Czibaku napisał:

Ja się nigdy nie bawiłem w PvP i w tym temacie jestem totalnie zielony ;) Wiesz, Persona Non
Grata, na nieustannym handlu można się naprawdę nieźle dorobić.


Ja tego nie neguje- jak mawia mój stary lepszy gówniany handel niż dobra praca- ale jak mówię znam ludzi dla których handel jest sensemm tej gry- nie robią postaci ani PvP ani TvT nawet PvM -ewentualnie mf i koniec - mają pokażą - ale jak mówię są potrzebni bo można (przepłacając ) kupić u nich praktycnzie wszystko- jeżeli tylko mnie stać to przepłacę za item który mi brakuje do bulidu bo chcę mieć taki bulid a nie item dla itemu.
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy ja sie bawie własnie w takie handlowanie, prawie nie wchodze na baalruny, jednak dzisiaj uznałem ze to nie dla mnie - nie mam do tego sumienia. Po tym jak sprzedałem przedmiot dzisiaj za duzo wieksza cene niz jest warty postanowiłem oddać temu niedoświadczonemu chłopakowi(tak jakbym ja był doświadczony...) cześć tego co mi dał+mała nawiązka :) Nawet nie wiecie jak się ucieszył, a ile mi to sprawiło satysfakcji :) Ale przedemna duzo pracy żeby dobrze uzbroić mojego Smitera, Sorc i Barba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:16, Cheed napisał:

Ostatnimi czasy ja sie bawie własnie w takie handlowanie, prawie nie wchodze na baalruny, jednak
dzisiaj uznałem ze to nie dla mnie - nie mam do tego sumienia. Po tym jak sprzedałem przedmiot
dzisiaj za duzo wieksza cene niz jest warty postanowiłem oddać temu niedoświadczonemu chłopakowi(tak
jakbym ja był doświadczony...) cześć tego co mi dał+mała nawiązka :) Nawet nie wiecie jak się
ucieszył, a ile mi to sprawiło satysfakcji :) Ale przedemna duzo pracy żeby dobrze uzbroić
mojego Smitera, Sorc i Barba...


Wiem, ja nie mówię, żeby płacili np. hr''a za arm tala (a znaleźli by się tacy), ale jeśli sprzedasz eni za 11*ist mimo, że warta będzie 10*ist - imo bez wyrzutów sumienia można się dorobić;) Dla mnie sensem gry jest PvM, a trade tę przyjemność ma mi zapewniać. Bo raczej nie bawi granie postacią niezbyt ubraną ;) Generalnie kiedyś byłem miękki jeśli idzie o handel. Ktoś mie wyśmiał, a ja od razu "sry" i dokonywałem niekorzystnej tranzakcji. Ale z czasem nabierasz doświadczenia, wyznajesz się na cenach i masz gdzieś cwaniaków ,a później sam kogoś naciągniesz :/ Nawyższe naciągnięcie z mojej strony to wspomniany przeze mnie Zaka. A i tak najlepsze były próby handlu na kanale pol-1 (potocznie zwanym lol-1 :D) i teksty z tego kanału ;) Kurde, jaka ta gra jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:19, Mistrz Magii napisał:

Ktoś mi powie jak zrobić taxi na wyższy poziom tudności? Mam kumpla, który może mnie przesłać
na koszmar i/lub piekło.

Z fragmentu o ...przesłaniu na koszmar lub piekło... wynika, że jesteś na normalu (prawdopodobnie z niskim levelem postaci). Teoretycznie kumpel mozę Cię b.szybko zawieźć na wyższe poziomy ale czy masz jeszcze do tego odpowiedni sprzęt aby przetrwać np. zabłąkaną strzałę na piekle?.
Proponuję zapoznać się ze stroną http://www.d2c.diablocentrum.pl/blizzinfo.html
Tam jest rozdział Zdobywanie doswiadczenia i taxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to do mojego posta wyżej. Jeśli to dobry kumpel to powinien zrobić dla zabawy za free. (kuźnia na normalu dla niego to pewnieśmiesznostka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:19, Mistrz Magii napisał:

Ktoś mi powie jak zrobić taxi na wyższy poziom tudności? Mam kumpla, który może mnie przesłać
na koszmar i/lub piekło.


Jeżeli masz za niski lvl żeby bić starych na normie (tudziez po prostu wejść na szczyt Arreat) to stwórz grę o nazwie np. "Baal4Q" (baal for quest:P) i niech Twój kumpel tam wejdzie, leci na tron zniszczenia, czekajcie aż wejdą inni ludzie. Ktoś inny bez wykonanego zadania z Baalem musi być na Tronie zniszczenia, jeśli jemu zaliczy ostatniego questa - Tobie również:) Wchodzicie na koszmar i kumpel Cie taxuje. Powtarzacie ten numer na koszu. Ja sobie robiłem takie rh sam na LoD mułkiem na 1 lvl-u. Tu też trzeba trochę cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:42, Czibaku napisał:

:/ Nawyższe naciągnięcie z mojej strony to wspomniany przeze mnie Zaka.


He he to imho jeszcze nic ja zrobiłem rzecz straszną - człek chciał koniecznie okulusa (działo to się za 1.09) - sprzedawałem takie itemki za perfy bo dużo crafciłem- koleś niestety nie miał ale starął sie jak mógł wchodził mułami i pokazywał mi wszystko co miał. Już miałem mu sprezentować bo trchę sobie pogadaliśmy;] Ale coś mnie tknęło i mówię pokaż mi swoje sc z lifem no i kolo pokazał mało nie padłem 3/19/20 (czas 1.09 to czas duped 3/20/20 jak wiedziało się komu sprzedać legit 3/x/x to luz- kupowali goście PVP - wszyscy sprawdzali się mh wtedy przed walką - takie głupie czasy:P) żeby człeka nie przestraszyć pytam się co za to chce - chłop coś wyczuł więc do okulusa dołożyłem storma i poszło :) Wziąłem za to 12 HR (pewnie duped) i 4 x 40/15 (na pewno dupped) czyli w sumie 13 hr jak na owe czasy:) ale ruszyło mnie sumienie - koleś do mnie zagadał bo się trochę popytał no i oddałem mu chyba ze 2 hr - zresztą potem sporo graliśmy razem;]
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 20:44, Mistrz Magii napisał:

Tak z ciekawości... Dobre runy/gemy wypadają z kuźni w 4 akcie?


Na hellu tak, jak poleci Ist to można się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 20:44, Mistrz Magii napisał:

Tak z ciekawości... Dobre runy/gemy wypadają z kuźni w 4 akcie?

Kosz - max um no i gemy
Hell - max gul + gemy

Persona Non Grata, to ładnie popłynąłeś ;) Ja za czasów 1.09 kisiłem jeszcze na singlu, przygodę z BN rozpocząłem już z patchem 1.10. Sc''s 3/20/20 nigdy na oczy nie widziałem, sam znalazłem 3/17/19 jeszcze na poprzednim ladderku i zgarnąłem ok. 1,5*hr za niego - chyba mogłem pocisnąć więcej, ale byłem trochę noobem jeszcze :P Choć na occulusach i czakach troche zarabiałem także na poprzednim ladder - miałem tak dużo czak (jakkolwiek to się pisze), że planowałem zrobić osobnego mułka trzymającego tyko je :) Tymczasem na tym ladder nie znalazłem żadnego (sick!). Btw, wyszedł Ci jakiś konkretny craft? Ja grube isty straciłem na gemy, ale ani fajnego skillera, ani crafta nie wytransmutowałem :/ Tylko pc sk, czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 20:58, Czibaku napisał:

Btw, wyszedł Ci jakiś konkretny craft? Ja grube isty straciłem na gemy, ale ani fajnego skillera,
ani crafta nie wytransmutowałem :/ Tylko pc sk, czysty.


Robiłem tylko ringi amu i ręce- nie powiem wychodziły ładne- i ładnie sżły fakt że rzadko ale i tak się opłacało - najlepiej szły 10-11 ll ringi z dobrymi statami (wtedy ll działało na duelach;P)
Rękawice dla amek i dla assek z ias i umiejetnościami +dex ;też dobrze szły;P - tony tego przewaliłem ale właściwie dla zabawy bo nie bło co robić:P
PS. Jestem Cerm lub CermatoX to PNG to stare czasy forum i dość przykra niespodzianka:P
P.S 2 ten 3/17/19 sprzedałeś niewłaściwej osobie:P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SIemka wszystkim!! i z bomby pytanko... dowiem sie tutaj jak zdobyc annihilus''a??? i czy ktos slyszal o mieczu tyrael''a???

Pozdro!! i z gory dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 21:45, Rurex napisał:

jak zdobyc annihilus?


Wyrzuca go klon diablo tylko na zamknietym BN. Klon pojawie się na piekle, ale słyszałem że komuś pojawił się na koszmarze. Pojawienie ma podobno coś wspólnego z licznikem sprzedanych SOJi, a o mieczy nic nie szlyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 21:45, Rurex napisał:

SIemka wszystkim!! i z bomby pytanko... dowiem sie tutaj jak zdobyc annihilus''a???
i czy ktos slyszal o mieczu tyrael''a???

Pozdro!! i z gory dzieki!!


Anniego kup albo wbij na jakieś PWE. Tudzież możesz sam sprzedać xxx soj''ków i wyskoczy Ci Diablo clone ;) To z niego wylatuje annihilus. Miecz Tyraela? Ech, pierwsze słyszę - zbroja owszem ,ale nie miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy... czyli na singlu nie znajde:/
narazie nie mam bn:/
a szkoda mi porzucac barbola na 79p. :/
i mowcie do mnie pelnym zdaniem plz bo nie chce mi sie przeszukiwac wszystkich skrotow z bn:D
thx...
a miecz tyraela mi tylko smignal po uszach w kafejce ja znajomy miesem rzucal ze mu sie komp zawiesil a mieczyk podobno byl kosmiczny... wiec sie pytam ale to bylo chyba z 5 lat temu albo dalej... i nie moze mi wyjsc z pamieci:/
aha i dlaczego unikaty (dziadka i czako) sie skopaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 22:36, Rurex napisał:

o co chodzi z tym licznikiem jordanow i gdzie je sie sprzedaje??


Na zamkniętym Battle.net, w trybie ladder (a więc postaci rankingowe) po sprzedaniu do kupców (Akara itp.) odpowiedniej ilości Kamieni Jordana (Stone of Jordan - SoJ) na danym serwerze - na tym, na którym sprzedano odpowiednia liczbę soj''i - pojawia się Diablo clone. Jest on trochę silniejszy od zwykłego Diablo z piekła. Diablo Clone (dc) pojawi się jedynie na poziomie trudności piekło (koszmar - to plotki). Po zabiciu dc wylatuje z niego annihilus. Jeśli chodzi o postaci szczególnie skuteczne przeciwko dc to Java (amazonka budowana na oszczepy) jest najpopularniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 22:50, Czibaku napisał:

Na zamkniętym Battle.net, w trybie ladder (a więc postaci rankingowe) po sprzedaniu do kupców
(Akara itp.) odpowiedniej ilości Kamieni Jordana (Stone of Jordan - SoJ) na danym serwerze
- na tym, na którym sprzedano odpowiednia liczbę soj''i - pojawia się Diablo clone. Jest on
trochę silniejszy od zwykłego Diablo z piekła. Diablo Clone (dc) pojawi się jedynie na poziomie
trudności piekło (koszmar - to plotki). Po zabiciu dc wylatuje z niego annihilus. Jeśli chodzi
o postaci szczególnie skuteczne przeciwko dc to Java (amazonka budowana na oszczepy) jest najpopularniejsza.


wow... myslisz ze barb na szal z nim wygra??
a z servem chodzi o to ze jak sprzedaje na jednym a wejde na drugi to juz na 2 sie nie liczy czy na pierwszym tez sie zeruje??
sory ze was mecze ale nie gralem na bn chyba od poczatkowych wersji i mialem z 50lv:) mlody bylem i glupi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:42, Czibaku napisał:

Wiem, ja nie mówię, żeby płacili np. hr''a za arm tala (a znaleźli by się tacy), ale jeśli
sprzedasz eni za 11*ist mimo, że warta będzie 10*ist - imo bez wyrzutów sumienia można się
dorobić;)

Rozumiem Ciebie, ja opisałem jedynie swoją historię, zaznaczyłem, że nawet beznadziejny przedmiot można sprzedać bardzo drogo, jednak dzisiaj tknęło mnie sumienie - może to w związku z wizyta Papieża? ;)

Dnia 26.05.2006 o 19:42, Czibaku napisał:

Generalnie kiedyś byłem miękki jeśli idzie o handel. Ktoś mie wyśmiał, a ja od razu "sry" i dokonywałem > niekorzystnej tranzakcji.

Ja do tej pory jestem bardzo słaby, jednak powoli się ucze :)

BTW: Może mi ktoś doradzić z którym lvl najlepiej iść na kuźnie na hellu? Bo chciałbym bardzo, żeby wypadło mi coś ładnego i przyjemnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować