Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Czibaku, mam nadzieję, że to nie będzie wyglądać jakbym się czepiała, ale dlaczego odpowiedziałeś na mój post, a nie Rurexa, skoro to on pytał o Anniego? :) Bo ja wiem, co to jest, nawet jeden noszę, tylko nie wyjaśniłam tego tak przejrzyście jak Ty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz Anniego? Ja nigdy nie miałem, bo jakoś nigdy mi Dc nie wyskoczył, a na handlu się nie znam i też nie udało mi się kupić. Widać na BN się nie nadaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 12:25, shelion napisał:

Czibaku, mam nadzieję, że to nie będzie wyglądać jakbym się czepiała, ale dlaczego odpowiedziałeś
na mój post, a nie Rurexa, skoro to on pytał o Anniego? :) Bo ja wiem, co to jest, nawet jeden
noszę, tylko nie wyjaśniłam tego tak przejrzyście jak Ty :))


Ponieważ Twój post był niżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:29, Modest-Vermin napisał:

> Postanowilem zrobic sobie przerwe w grze

Ja to nie wiem czy zrobić przerwę do nowego laddera :)


A dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:54, Alien1981 napisał:

Postanowilem zrobic sobie przerwe w grze zeby pochwalic sie zdobyciem 95lev moim Hammerem :)


Gratuluję! :) To nas dzieli równo jeden poziom :))

Czibaku - wyjaśnienie mi się spodobało ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:28, Abi Dalzim napisał:

Masz Anniego? Ja nigdy nie miałem, bo jakoś nigdy mi Dc nie wyskoczył, a na handlu się nie
znam i też nie udało mi się kupić. Widać na BN się nie nadaję :)


Oooo, jak to, przeoczyłeś mojego nocnego posta o klonie diablo?? Jest nawet screen dodany przez Aliena. Proszę, zajrzyj tam :) 0 http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&pid=1904
To było takie emocjonujące. A ja się dziwiłam, ze nie było z Twojej strony reakcji żadnej wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, faktycznie musiałem przeoczyć...
W takim razie gratulacje (spóźnione, ale szczere)!
Widzę, że Twój zapał do Diablo nie słabnie :)

ja zaczynam powli (bardzo powoli) myśleć o powrocie do grania w Diabełka na singlu. Chyba tym razem zacznę Necrosem. I tu mam pytania do wszystkich:
- czy żelazny golem daje ciernie tylko na siebie, czy na szkielety moje też?
- czy craftując tarczę necrosa można w niej mieć +do jakiejś umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 18:44, Abi Dalzim napisał:

- czy craftując tarczę necrosa można w niej mieć +do jakiejś umiejętności?


O, w mordę, za późno się zorientowałem - za szybki ten przycisk "dodaj post".... Przecież takich tarcz nie da się craftować. A szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 18:44, Abi Dalzim napisał:

Oj, faktycznie musiałem przeoczyć...
W takim razie gratulacje (spóźnione, ale szczere)!
Widzę, że Twój zapał do Diablo nie słabnie :)

ja zaczynam powli (bardzo powoli) myśleć o powrocie do grania w Diabełka na singlu. Chyba tym
razem zacznę Necrosem. I tu mam pytania do wszystkich:
- czy żelazny golem daje ciernie tylko na siebie, czy na szkielety moje też?
- czy craftując tarczę necrosa można w niej mieć +do jakiejś umiejętności?


W każdym razie jakoś nie słabł do dziś. Ale może to ogólne zmęczenie. Weszłam na BN, ciągle każe mi się od nowa logować, jakoś biegać mi się nie chce. Jednak prawie na pewno jutro znów będę pełna zapału. :D
Ten Golem daje ciernie drużynie (wiem, bo miałam jednego z amu), więc szkieletom pewnie też. :) A na tarczach pewnie tak jak i na innych rzeczach cuda mogą wyskoczyć, choć nie wiem, czy skoro na rękawiczkach tak często wyskakuje plus do skilli asski lub amki, to coś się może pojawić - być może - na innej części zbroi. Ale nie wiem, bo nie próbowałam. Dodałeś zaraz potem, że nie, więc pewnie nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 19:16, shelion napisał:

Ten Golem daje ciernie drużynie (wiem, bo miałam jednego z amu), więc szkieletom pewnie też.

Dzięki, przemyślę sobie jakiego golemka warto mieć...

Dnia 03.06.2006 o 19:16, shelion napisał:

A na tarczach pewnie tak jak i na innych rzeczach cuda mogą wyskoczyć, /.../Dodałeś zaraz potem, że
nie, więc pewnie nie :(

Ale mi chodziło o te tarcze - trofea (tylko dla nekromanty), których craftować się nie da (zorientowałem się dopiero wtedy, jak dodałem post).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grał ktoś barbarzyńcom i mógłby mi doradzić w jakie umiejętności dodawać?? Czy lepszy jest bitewny szałi używanie dwóch buław czy chodzenie z koncentracją i wielkim kafarem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 18:44, Abi Dalzim napisał:

- czy żelazny golem daje ciernie tylko na siebie, czy na szkielety moje też?

Na wszystkich ale jeżeli zakładasz że będziesz miał szkielety(czyli robisz summonera:)) to po co ci ciernie?
Fajnie się gra z cierniami ale imho gliniak + merc z mocą jest lepszy - szkielety nie dostają tak bo glinika zpowalni wrogów dość dobrze a moc to zawsze moc:)

Dnia 03.06.2006 o 18:44, Abi Dalzim napisał:

- czy craftując tarczę necrosa można w niej mieć +do jakiejś umiejętności?


Odpowiem pytaniem na pytanie ... a po kiego craftować dla necro tarcze jak masz homo?
Ale sprawdzę prefiksy i sufiksy to odpowiem - imho taka tarcza musiałby mieć +2 do all i np +3 do przywołań żeby wogle się opłacało ją robić ale to chyba tylko w wandach wychodzi - sprawdze odpowiem:)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 20:31, Persona Non Grata napisał:

Odpowiem pytaniem na pytanie ... a po kiego craftować dla necro tarcze jak masz homo?


Pewnie nie śledziłeś moich rozmów z shelion, bo wiedziałbyć, że nie gram już na BN :)
Teraz tylko singielek, bo BN mnie drażni.
A, że szkieletom zarzucić moc z merca to wiem, zastanawiałem się tylko nad wyborem golema, bo nie wiem czy dać gliniaka na spowolnienie, czy dać żelaznego bo ma ciernie i jak jakiś szkielecik już oberwie, to jego adwersarz tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować