Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2006 o 11:29, zaba23.m napisał:

mam pytanko moge miec dwa ruzne konta na battel.net???????????


Możesz :) Po prostu załóż nowe, udziwnij hasło i nikomu go nie podawaj.
Ta ilość znaków zapytania to by wzmocnić wrażenie zagubienia czy tez palec Ci się nie chciał oderwać od klawiatury? "P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zagubiony!Tylko zly ze takie zeczy sie zdazajom powinni tego pilnowac!A zagubionym z powodu gry to przesada som powazniejsze probley na swiecie!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odinstalować grę. suń nawet katalog w którym gra była zainstalowana i wszystko co zostało po instalacji. Zainstaluj od nowa grę na innej partycji (np. D). Jeżeli wcześniej brałeś instalację np. pełną, to teraz spróbuj dla wielu graczy. Odpal grę i zobacz co się stanie. jak gra odpali, to wejdź na BN, poczekaj aż gra siciągnie patch i ciesz się rozgrywką :)

P.S. Na pewno masz oryginalną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 11:58, zaba23.m napisał:

ale nie strace starego konta???????bo jak odzyskam haslo do starego to tez bym chcial pograc
na nim!!!!!!!!POZDRAWIAM


Nie stracisz starego konta. I bardzo proszę, przestać krzyczeć.
Również pozdrwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak se pomysle ze znow zrobie se wypasionom postac i znowu mi jom skrojom.To bendom takie syzyfowe prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 12:41, zaba23.m napisał:

Jak se pomysle ze znow zrobie se wypasionom postac i znowu mi jom skrojom.To bendom takie syzyfowe
prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A ten swoje... Odpowiem Ci ostatni raz, bo jakoś nie lubię rozmawiać z krzykaczami.
Jak sie boisz, że ktoś Ci ukradnie konto znów, to nie graj na BNie w ogóle, tylko przerzuć się na singleplayer - też można z tego czerpać przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 12:23, Abi Dalzim napisał:

Jeśli chodzi ci czy mam orginalna wersja gry odpowiedż brzmi tak jeśli czy na D sie wgrało brzmi nie...

a tak na marginesie za każdym razem gdy wgrywan gre w panelu sterowania na dwa Diablo 2.. a gdy je kasuje pisze ze juz zostalo usunięte obawiam się ze to może być ten problem...
I co ty na to (tym razem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 12:41, zaba23.m napisał:

Jak se pomysle /.../ wypasionom /.../ jom skrojom.To bendom /.../


Błagam Cię, nie mów ja Lepper. Trochę ortografii jeszcze nikogo nie zabiło. Nawet Diablomaniacy lubią czytać czyste ortograficznie i stylistycznie zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 12:49, boduczek napisał:

gdy wgrywan gre w panelu sterowania na dwa Diablo 2..


Nie rozumiem o co Ci chodzi. Napisz jeszcze raz co dokładnie robisz (w miare po polsku) i wtedy może będziemy w stanie Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 12:23, Abi Dalzim napisał:

sory żle napisalem gdy wczodze na panel sterowania _Dodaj /Usuń programy to tam mam te Diablo 2 podwójne..


PS.A może to sam Diablo Clon DC wlamal sie do mojego kompa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 12:51, Abi Dalzim napisał:

> Może jeszcze raz ale po woli po wgraniu gry obojętnie na jaka partycja wchodze na panel sterowania -Dodaj/Usuń i zmiast jednego Diablo w panelu s jest Diablo 2 tylko jakby po dwójnie wgrane.

ZAZNACZAM TE JEDNO I PISZE ZE <<Prawdopodobnie ta gra została już z odinstalowana po czy klikam usuń i jej nie mam .
Wgrywam Diablo jeszcze ra zinna partycja ,katalog,wchodze na panel sterowania a tam Diablo 2 wgrane podwójnie..............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować