Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Biegam sobie palem w poszukiwaniu miecza dla mojej Zealot Sorc. Wpadlem do Andariel i zostawila mi ista :) Chyba szczescie do mnie wraca :D

Modest ja sam mialem juz kilka okazji do kupienia Mary20 za ista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam pyatanie.

Jak moge najlepiej rozwijac swoja asske. Chodzi mi o grze w singla. NIe interesuja mnie pułapiki (chociaz nie wiem czy to dobrze).
Ile mam pakowac w uderzenie tugrysa (lub inne i dlaczego akurat w te).
Poza tym chce wiedziec tez jak dodawac skille w dyscypliny cienia.

Prosze o pomoc z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 16:08, Alien1981 napisał:

Biegam sobie palem w poszukiwaniu miecza dla mojej Zealot Sorc. Wpadlem do Andariel i zostawila
mi ista :) Chyba szczescie do mnie wraca :D


Na to wygląda :) To swietnie Ci tam idzie beze mnie :D Może znajdziesz jeszcze 3 i Ci się zwróci za tamto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robie druida wilkołaka na singla i mam jedno pytanie odnośnie broni. Lepiej nosić tarcze i jednoręczną broń czy duży miecz, topór, kafar lub broń drzewcową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2006 o 17:26, shelion napisał:

Na to wygląda :) To swietnie Ci tam idzie beze mnie :D Może znajdziesz jeszcze 3 i Ci się zwróci
za tamto :)


Na ubrani mojej nowej Sorc i Merca dla niej potrzebuje niestety o wiele wiecej niz jeden ist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 21:09, rotul napisał:

Robie druida wilkołaka na singla i mam jedno pytanie odnośnie broni. Lepiej nosić tarcze i
jednoręczną broń czy duży miecz, topór, kafar lub broń drzewcową?


Teoretycznie postać robi się już pod itemy jakie się ma. To zależy też jaką masz broń najlepszą lub ewentualnie stać Cię na jakąś lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 00:27, Alien1981 napisał:


> Na to wygląda :) To swietnie Ci tam idzie beze mnie :D Może znajdziesz jeszcze 3 i Ci
się zwróci
> za tamto :)

Na ubrani mojej nowej Sorc i Merca dla niej potrzebuje niestety o wiele wiecej niz jeden ist


Wiem przecież. Powodzenia w szukaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc to znowu ja.Powie mi ktos co to jest KEYLOGER i na jakiej zasadzie dziala.Zlodziejstwo na battle.net jest coraz czesciej spotykane,ilez mozna to znosic.DZIEKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 01:32, Pharaun Mizzrym napisał:

A jak sie robi tzw "TAXI" ??


Wyskokopoziomowa postać bierze Cię do drużyny i wykonuje dla Ciebie questy po kolei lub tylko te, które są niezbędne do przejścia do następnego aktu. Twoja postać tylko "asystuje" przy zabijaniu najważniejszych bossów. Oczywiście żeby ci zaliczyło taxi, to gra musi być stworzona przez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się na singlu i zrobiłem bowzonke z dmg 11k-14 k
Wszystko w co ją ubrałem jest dostępne na CBN - nie socketowałem ani czako ani WFa mam złe buty:) ale dmg jest ok:))) Jedyne co musiałem zrobić to torcha bo nie można go na singlu złapać:)

Gdybym zamiast Eni założył 60/160 i zamiast czako 45/120 to dmg byłby jeszcze większy:P

--Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 09:00, CermatoX napisał:

Pobawiłem się na singlu i zrobiłem bowzonke z dmg 11k-14 k
Wszystko w co ją ubrałem jest dostępne na CBN - nie socketowałem ani czako ani WFa mam złe
buty:) ale dmg jest ok:))) Jedyne co musiałem zrobić to torcha bo nie można go na singlu złapać:)

Gdybym zamiast Eni założył 60/160 i zamiast czako 45/120 to dmg byłby jeszcze większy:P

--Cerm


Hmm, ale to kierowana, więc wiadomo, zawsze trochę więcej :) I skąd anni na singlu?? (to właśnie to nazwałeś torchem? :) ) I te taliki, to pewnie psn, edytowane? Tak to można i zrobić taki dmg :) Ale zanim się to uzbiera na CBNie... :(
W Arachu biega ta bowka :) Moja ma Nosferatu. W ogóle inaczej moja jest ubrana, bo poniewaz nie robiłam kierowanej, to plus do skilli aż tak bardzo mi się nie przydaje (choć do biernych owszem). Mam Forti, WF 15 IAS i resy, Kira z ed, ale nie max choć też nieźle, pierścionki Spokój Natury i Kruczy Lód i Podróżniki. Rękawiczki Draki, choć bardziej amkowe są te z lawą i bardzo je lubiłam, ale z drakami łatwiej utrzymać merca i Valk przy życiu :) Amu miałam Lorda, ale na razie noszę sobie Kratownicę, czy jakoś tak (duzo AR i resów), bo wymiatanie i tak jest plus IAS samo w sobie :)
Miło mi, że Ci się przypomniało o mojej bowce :)
Wprawdzie ostatnio ją trochę osierociłam, ale na pewno jeszcze nią pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 09:40, shelion napisał:

Hmm, ale to kierowana, więc wiadomo, zawsze trochę więcej :) I skąd anni na singlu?? (to właśnie
to nazwałeś torchem? :)


Ani to ani ale torcha nie można nawet wydzielić trzeba zrobić (ten duzy talizman to torch:P) A ani jak to ani normalny(ja widać na screenie nawet słaby:P) gdzieś tam sciągnąłem

Dnia 12.06.2006 o 09:40, shelion napisał:

I te taliki, to pewnie psn, edytowane?


Nie edytowane " normalne" duped:P Miałem tyle na CBN w 1.09

Dnia 12.06.2006 o 09:40, shelion napisał:

Ale zanim się to uzbiera na CBNie... :(


Nie wiem jak teraz wtedy 1,5 sc 290 psn= 1x 3/20/20 więc było dość łatwo wypchać:)

Taką bow sie smiesznie gra bo rzadko masz okazję zobaczyć potworka strzelasz biegniesz i widzisz tylko trupy(zanim dobiegniesz -jeżeli od razu nie zginą - giną od psn:P)


Looknij na te crafty(rękawice) imcho bardzo ładne:)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować