Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Mam pytenie.
Otuż jak wiadomo niektóre przedmioty mają właściwości rzucenie jakiegoś zaklęcia przy zadaniu ciosu
np. 20 % rzucenia 15 poziomowego lodowego pocisku przy zadaniu ciosu, więc czy ta premia jest brana pod uwagę przy rzucenie czaru przez czarodziejkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 20:26, Snacken napisał:

Mam pytenie.
Otuż jak wiadomo niektóre przedmioty mają właściwości rzucenie jakiegoś zaklęcia przy zadaniu
ciosu
np. 20 % rzucenia 15 poziomowego lodowego pocisku przy zadaniu ciosu, więc czy ta premia jest
brana pod uwagę przy rzucenie czaru przez czarodziejkę.


Czary nie wpływają na to. Musisz uderzyć meele. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale mam jeszcze jeden problem z Diablo 2 mianowicie zaistalowalem ustawilem tak jak cza bylo we wlasciwosciach na ikonie i dalej mi ciezko co jakis czas wchodzi do gry aktualizowalem sterowniki i to co potrzebne i dalej tak samo Moze by tu pomogl format bo robilem go pare miesiecy temu sam jush niewiem jesli ktos wie to prosze o pomocTHX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 21:18, UMC.Hugo napisał:

kurcze jutro już piątek a my nadal nie mamy ustalonego terminu zawodów :/


Coście tacy niecierpliwi?

Niedziela, godz. 20:00.
Wszystkim pasuje?

Snacken -> Wybacz, ale nie sądzę, żeby godzina druga po południu była odpowiednia. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cZy ktos skonczyl hela barbem na singlu w 1.11? jestem w IV akcie i jest strasznie trudno... mam dobry sprzet, z zestawu niesmiertelnego krola i same uniki, rozwijalem koncentracje jako glownego skilla. Mam wrazenie ze exp rosnie strasznie powoli nie moge zrobic 84 poziomu od 2 dni chyba :/ potrzebuje go do noszenia lepszej broni unikatowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 22:54, Carroarmato napisał:

cZy ktos skonczyl hela barbem na singlu w 1.11? jestem w IV akcie i jest strasznie trudno...
mam dobry sprzet, z zestawu niesmiertelnego krola i same uniki, rozwijalem koncentracje jako
glownego skilla. Mam wrazenie ze exp rosnie strasznie powoli nie moge zrobic 84 poziomu od
2 dni chyba :/ potrzebuje go do noszenia lepszej broni unikatowej.


to może choć na baalruny na koszmarze :P exp powinien szybciej skoczyć do góry :D ale biorąc moje doświdczenie pod uwage to pewnie mówie coś źle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 21:20, VBone napisał:

> kurcze jutro już piątek a my nadal nie mamy ustalonego terminu zawodów :/

Coście tacy niecierpliwi?

Niedziela, godz. 20:00.
Wszystkim pasuje?

Snacken -> Wybacz, ale nie sądzę, żeby godzina druga po południu była odpowiednia. -.-


Signed. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 21:16, snake99 napisał:

Sorki ale mam jeszcze jeden problem z Diablo 2 mianowicie zaistalowalem ustawilem tak jak cza
bylo we wlasciwosciach na ikonie i dalej mi ciezko co jakis czas wchodzi do gry aktualizowalem
sterowniki i to co potrzebne i dalej tak samo Moze by tu pomogl format bo robilem go pare miesiecy
temu sam jush niewiem jesli ktos wie to prosze o pomocTHX


A może to właśnie wina najnowszych sterowników, bo gierka już leciwa i być może nie współgra z tymi sterownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam podobny problem o którym była mowa wczesniej. Mianowicie w Diablo II LOD wyskakuje mi od jakiegos czasu blad o braku polaczenia i prosba o kontakt z providerem internetu. Czy istnieje jakies rozwiazanie i czy odnaleziono przyczyne tego typu bledow ? Prosze o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować