Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2006 o 17:29, slfi napisał:

Runy możesz adobyć albo od hrabiny albo na kuźni, czasami też się zdaża że wypadną od zwykłego
potwora obojętnie na którym akcie (na helu najlepiej) jesteś, mi np wczoraj ist poleciał ze
zwykłego monstera.


Zauważyłem, że jakby więcej run leciało w Sanktuarium, może to też dobre miejsce do poszukania?

Bob3k --> za takie wypowiedzi szybko dostaniesz wpierw degrad, a później bana od moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, ale ten moj barb jest na singlu i poprostu za chiny nie moge znalezc lepszej broni, mam 108-480, troche za duzy rozrzut, a nie mam run by zrobic cos lepszego... moze pogram na BN i zrobie sobie kogos lepszego, ps jakim cudem mozna miec taki duzy damage? jakich przedmiotow uzywasz? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:05, Bob3k napisał:

buahhahha ja leje na bledy, a tym bardziej jak ktos mi zwraca uwage MUAHAHAHHAHAHAHAHHA

To zobaczymy jak będziesz pisał CV do pracy...
Lepiej graj już sobie w to Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Start "turnieju: niedziela, godz. 20:00.

Aktualna lista uczestników:
1. VBone (potwierdzony)
2. UMC.Hugo (potwierdzony)
3. XardasiK (potwierdzony)
4. Modest-Vermin (potwierdzony)
5. Rayic (potwierdzony)
6. Snacken (potwierdzony)
7. Mistrz Magii (potwierdzony)
8. burtul1 (niepotwierdzony, proszę na potwierdzenie na forum)

Rezerwa:
slfi - powiedz czy pora Ci odpowiada, w razie czego za burtula wejdziesz.

Pełny post organizacyjny (zasady itp.) - jutro.
Takie tam przypomnienie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie umiem serfować po konałach BN i tytlko 2 razy tam byłem (na czacie) więc wyślijcie mi na maila hasło i nazwę gry.
Mój mail to: klanps@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 19:37, Snacken napisał:

Ja tam nie umiem serfować po konałach BN i tytlko 2 razy tam byłem (na czacie) więc wyślijcie
mi na maila hasło i nazwę gry.
Mój mail to: klanps@tlen.pl


To banalne przecież... klikasz "Wejdź na czat", pod przyciskiem "Stwórz" jest "Kanał", wpisujesz nazwę kanału i voila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:52, VBone napisał:

Start "turnieju: niedziela, godz. 20:00.

Aktualna lista uczestników:
1. VBone (potwierdzony)
2. UMC.Hugo (potwierdzony)
3. XardasiK (potwierdzony)
4. Modest-Vermin (potwierdzony)
5. Rayic (potwierdzony)
6. Snacken (potwierdzony)
7. Mistrz Magii (potwierdzony)
8. burtul1 (niepotwierdzony, proszę na potwierdzenie na forum)

Rezerwa:
slfi - powiedz czy pora Ci odpowiada, w razie czego za burtula wejdziesz.

Pełny post organizacyjny (zasady itp.) - jutro.
Takie tam przypomnienie. :>


ok potwierdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:24, Carroarmato napisał:

Dzieki za odpowiedz, ale ten moj barb jest na singlu i poprostu za chiny nie moge znalezc lepszej
broni, mam 108-480, troche za duzy rozrzut, a nie mam run by zrobic cos lepszego... moze pogram
na BN i zrobie sobie kogos lepszego, ps jakim cudem mozna miec taki duzy damage? jakich przedmiotow
uzywasz? pozdrawiam.

Myślałem że grasz na BN i masz 3 k tylko na singlu to niewiem czy to dużo czy mało, a co do dmg to proste hamerowi dojesz max w młotki + max synergie do tego max w aure koncentracja a reszte robi szprzęt mam chyba jakieś 23 dodatkowo do skilli dlatego mam taki dmg ( kządy hamer ma przeważnie powyżej 12k zależy co nosi) Pozdro i powodzenia na BN miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:10, DragonLord napisał:

Zauważyłem, że jakby więcej run leciało w Sanktuarium, może to też dobre miejsce do poszukania?


Wiesz to wszystko generalnie to czy znajdziesz runke czy nie to najzwyklejszy fart, ale być może są miejsca gdzie lecą one częściej, ja tego ista znalazłem na dalekiej oazie na helu więc może 2 act to dobre miejsce, szukaj może znajdziesz jakiegoś hr albo całe stado . Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: na swoim koncie mam już 8 postaci (tak mi się zdaje ;p) tak czy siak mam zapełnione okno i nie moge stworzyć nowych postaci. dlaczego ?? widziałem filmik z Diablo na którym akurat było pokazane jak ktoś zjeżdżał "suwakiem" na dół listy bo miał tyle postaci. dlaczego ja tak nie moge zrobić ?? :/

P.S. już nie moge się doczekać turnieju ;D robie właśnie ostatnie poprawki w mojej strategii na 9 lvl postać x) hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na BN jest limit - 8 postaci na konto. Na singlu (i OBN) takiego limitu nie ma, więc pewnie ten koleś grał na starym, dobrym singielku.
A ta postać, niech zgadnę - amka? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:10, VBone napisał:

Na BN jest limit - 8 postaci na konto. Na singlu (i OBN) takiego limitu nie ma, więc pewnie
ten koleś grał na starym, dobrym singielku.


no chyba tak :/ ale filmik pokazuje walki pvp i zaczynało się od odpalenia gry. to wtakim razie jakie Wy macie sposoby na przechowywanie przedmiotów ?? skoro mozna mieć tylko 8 postaci na koncie z czego z 4 to "skrzynki" ;P

Dnia 26.08.2006 o 21:10, VBone napisał:

A ta postać, niech zgadnę - amka? :>


nie nie :] myslałem o tym żeby zrobic na oszczepy i dźgać ;P tymi piorunami ale wolałem być bardziej oryginalny ;D dowiecie się jutro ;] ale z moim doświadczeniem to niewiele zdziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:15, UMC.Hugo napisał:

no chyba tak :/ ale filmik pokazuje walki pvp i zaczynało się od odpalenia gry.

Widocznie grał na TCP/IP lub OBN postaciami z singla.

Dnia 26.08.2006 o 21:15, UMC.Hugo napisał:

jakie Wy macie sposoby na przechowywanie przedmiotów ?? skoro mozna mieć tylko 8 postaci na
koncie z czego z 4 to "skrzynki" ;P

Stwórz więcej kont?

Cholera, a ja dalej nie mam pomysłu na postać. :~[]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:21, VBone napisał:

Stwórz więcej kont?


no właśnie na te nasze zawody będe musiał skorzystać ze swojego drugiego konta ;]

Dnia 26.08.2006 o 21:21, VBone napisał:

Cholera, a ja dalej nie mam pomysłu na postać. :~[]

ja głowiłem się już od samego początku zapisów i przemyślałem tyle możliwości. bo problem w tym że trudno znaleźć dobrą strategię dla 9 lvl postaci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:15, UMC.Hugo napisał:

jakie Wy macie sposoby na przechowywanie przedmiotów ?? skoro mozna mieć tylko 8 postaci na
koncie z czego z 4 to "skrzynki" ;P

Poprostu ja masz 8 postaci to wiadomo że część z nich to skrzynki.
JA np mam wyszystkie na helu bo nimi grałem, a eraz te którymi niegram robią za magazyny :D
Rada jest jedna niezbierasz ani nie przechowujesz "shitów" tylko takie itemy których używasz (lub będziesz używać) a całą reszte sprzedajesz/rozdajesz/wyrzucasz.
Innym wyjściem jest drugie konto (trzecie...czwarte...), ale tego jak niemusisz niepolecam , ja czasami niemoge czegoś znaleść w tych ośmiu a ja będziesz miał 16 (24...32...) to dopiero będzie.
Pozdro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 09:24, slfi napisał:

Innym wyjściem jest drugie konto (trzecie...czwarte...), ale tego jak niemusisz niepolecam
, ja czasami niemoge czegoś znaleść w tych ośmiu a ja będziesz miał 16 (24...32...) to dopiero
będzie.


Rozwiązaniem jest odpowiednie nazewnictwo postaci z kont do przechowywania i odpowiednia segregazcja trzymanych przedmiotów (jedna postać do hełmów, inna do butów itp. itd.). Ja tak robiłem i jakoś nigdy większych problemów nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować