Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2006 o 10:01, oOreVenOo napisał:

> firewalla niemam jedynie ten co jest przy instalacji winxp robilem niedawno formata i
na nowo
> instalowalem diablo i nic dalej pokazu ze mam sie skontaktowac z dostawaca prosze was
o pomoc
> moze cos sie powalilo w IP EUROPE czy cos bo ja jush sam niewiem plz o pomoc

Postaraj sie wkładowac na komputer spyware , antywirusy , serviepacka II ,firewalla i na następny
raz nikt Ci numeru nie wytnie.

To jest gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 10:38, jurexxxj napisał:

To jest gra!


Popierwsze nie spamuj. Po drugie pisz na temat. Po trzecie Twoja ranga "Bumelanta" o czymś świadczy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 10:44, oOreVenOo napisał:

> To jest gra!

Popierwsze nie spamuj. Po drugie pisz na temat. Po trzecie Twoja ranga "Bumelanta" o czymś
świadczy.

Pozdrawiam.

Moja ranga świadczy o mnie!Popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem spotkanie z DC !! :) Gram sobie i nagle zaczely pojawiac sie informacje o sprzedanych SoJach. Gralem akurat moja Trapka ale na szczescie Shelion byla na BN wiec dolaczyla do mojej gry a ja szybka zmienilem postac na Smiterka. Ledwo dolaczylem do gry i pojawil sie DC. W tej grze Shenk byl zabity wiec szybko zminilismy lokacje na Kamienne Pola i ... co tu duzo opowiadac padl w kilka sekund :D Najsmieszniejsze jest to Ze Shelion mi zyczyla dzis spotkania z Klonem jakas godzinke wczesniej. Dzieki Shelion :)

Screeny dodam w kolejnym poscie bo mam jakies problemy z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 13:25, Alien1981 napisał:

Wlasnie mialem spotkanie z DC !! :) Gram sobie i nagle zaczely pojawiac sie informacje o sprzedanych
SoJach. Gralem akurat moja Trapka ale na szczescie Shelion byla na BN wiec dolaczyla do mojej
gry a ja szybka zmienilem postac na Smiterka. Ledwo dolaczylem do gry i pojawil sie DC. W tej
grze Shenk byl zabity wiec szybko zminilismy lokacje na Kamienne Pola i ... co tu duzo opowiadac
padl w kilka sekund :D Najsmieszniejsze jest to Ze Shelion mi zyczyla dzis spotkania z Klonem
jakas godzinke wczesniej. Dzieki Shelion :)

Screeny dodam w kolejnym poscie bo mam jakies problemy z serwerem.


Nalezalo CI sie za pomoc poprzednio :) Dobrze, ze mialam zealota pod reka, to przynajmniej sobie powalczylam :))
gratulacje również tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 14:10, Abi Dalzim napisał:

A dla jakiego chara?


Anni? Przeciez anni jest uniwersalny, nie? Nie to co torch :) fajnie znow bylo widziec DC, tyle ze bylo z bliska tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, pierwsze pytanie:
mój smitek ma perf zaka ber ed niewiem czy nie lepsze byłoby exile, a może phenix, a jeśli z run to na co zwracać uwage przy robieniu/kupowaniu ( chce żeby było jak najlepsze )
drugie: zbroje mam perf coh koło 1100 def ale niewiem czy dla smitka forti nie jest lepszym wyjście z uwagi na dodatkowe obrażenia , będe wdzięczy za każdą sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 14:26, Modest-Vermin napisał:

Alien Ty jeszcze grasz ? Kozak, ile masz już Enigm 10,15 ? O HRy to się nie będe pytał już
:)


Wrocilem ostatnio na BN. Mam tylko 2 Eni a Hr zadnego bo wszystko utopilem w sprzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wróciłbym na BN, ale potrzebuję kogoś, kto robiłby mi taxi i ew. dawał jakieś rzeczy dla odpowiedniej postaci. Od razu mówię, że zacząłbym od czarodziejki na mróz i MF. Kto mógłby mi pomóc? Będę grał najprawdopodobniej na LD, ale nic mi nie przeszkadza w założeniu postaci NLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Kurcze mam ten sam problem co snake99, mianowicie ostatnio jak chce się połączyć z bramką europe wyskakuje mi komunikat, że jeśli używam modemu powinienem najpierw połączyć się z dostawcą usług internetowych. Nie jest to wina łącza ponieważ na inne bramki mogę się połączyć, wątpię żeby to była sprawa klucza bo wtedy by wyświetliło raczej komunikat że ktoś inny z tego klucza korzysta... Jeśli chodzi o firewall mam zone alarm, ale diablo 2 ma prawa dostępu, no i wcześniej gra działała, więc to chyba też nie to... Jeśli ktoś wie jak sobie z tym poradzić bądź też gdzie szukać pomocy, proszę o info... Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam dzis z kolega rano napisalem do blizzarda niedlugo pozniej dostalem maila z odpowiedzia a tres jush przetlumaczone na polski zamieszczam tu

>Opisany przez Pana problem spowodowany jest tym, iż został na Pana nałożony
tzw. IP BAN. Pana adres IP został zablokowany do rozgrywek w tej krainie.
Blokada taka jest stosowana gdy użytkownik korzystający z danego adresu IP
(nie musi to być Pan, wystarczy by inna osoba w tej siecie popełniła
wykroczenie) korzysta z nielegalnego programu ułatwiającego rozgrywkę.

Blokada taka nakładana jest na okres (w zależności od wykroczenia) od 5
minut nawet do dwóch tygodni.

Niestety nie ma możliwości zlikwidowania tego ograniczenia, jedynym wyjściem
w tym wypadku może być zmiana adresu IP z prywatnego na publiczny. Takiej
zmiany może Pan dokonać u administratora sieci.

to jest rozwiazanie tego co am sie przydaza w diablo 2 i nat nic nie poradzimy jedynie zlapac i zabic admina :P:P:P to wtedy by bylo ok ale pozostaje nam czekac cierpliwie i co jakis czas zaglada czy ban zdjety

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

snake wielkie dzięki za info... tyle że kurcze ja mam publiczne ip bo za usługę prywatnego zewnętrznego ip musiałbym płacić... kurcze jakbym dorwał bambusa przez którego zostałem zablokowany, chyba bym zabił... swoją drogą po co używać cheatów? przecierz to zabija całą rozgrywkę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś napisać jak dostać sie do krowiego poziomu ? Jestem w V Akcie (V quest) , posiadam Noge Wirta ? Ale co dalej ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować