Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Miejmy na dzieję, że na "easy" gdzieś je znajdę w 2-3 akcie ;-) Bo na set IK mam ogromną chrapkę, słyszałem, że jest idealny dla Barba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 09:17, WorldWar3PL napisał:

Miejmy na dzieję, że na "easy" gdzieś je znajdę w 2-3 akcie ;-)

Znaleźć PG można tylko i wyłącznie z kuźni. A tak normalnie to musisz je sobie zrobić w Kostce Horadrimów z mniejszych kamyków.

Dnia 19.10.2006 o 09:17, WorldWar3PL napisał:

Bo na set IK mam ogromną chrapkę, słyszałem, że jest idealny dla Barba.

No fakt, nieźle się sprawdza u barba na trąbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś runki... dobra, lecę do szkoły, potem komuś pomogę quest z kuźnią wykonać ( mój 14 lvl rox ;-) ) i wezmę jakieś pgm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 09:21, WorldWar3PL napisał:

Mam jakieś runki... dobra, lecę do szkoły, potem komuś pomogę quest z kuźnią wykonać ( mój
14 lvl rox ;-) ) i wezmę jakieś pgm ;D


Nie łudź się, nikt, kto ma kuźnię nie potrzebuje pomocy, ludzie ją robią tylko dla nagrody (runa + pgms), albo jako zapłata za taxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:52, Ksiogi napisał:

Dziś na baal''u wypadł mi hełm nieśmielternego króla. Ile on jest wart?

Jak chcesz to ja się chętnie wymienię za kilka pgmów albo jakis dobry unikat dorzuce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2006 o 09:20, Abi Dalzim napisał:

Znaleźć PG można tylko i wyłącznie z kuźni. A tak normalnie to musisz je sobie zrobić
w Kostce Horadrimów z mniejszych kamyków.

Zapomniałeś dodać że pg można jeszcze uzyskać za pomocą kapliczki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:02, Alien1981 napisał:

Zapomniałeś dodać że pg można jeszcze uzyskać za pomocą kapliczki :p

No fakt, wypadło mi z głowy :)

--> WorldWar3PL - jak masz jakiś klejnocik bez skazy i znajdziesz kapliczkę klejnotów, to podchodzisz do niej, klikasz i już masz perfect gema :)
(należy uważać żeby w plecaku nie było innych kamyków oprócz tego, który chcesz ulepszyć, bo może ci ulepszyć np. jakiegoś nadkrucha do "ze skazą" :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 08:28, WorldWar3PL napisał:

pgms tzn. ? ; D Bo nie znam się na cenach :(

Pgms to znaczy perfect gems np perfekcyjny rubin (topaz szmaragd itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:03, NyGgA MiLy napisał:

Mam takie pytanie dotyczące Battle.netu.Mam pala na 10 poziomie(Yeah!) i juz moge atakować
inne istoty:)Cos będe z tego miał?

Inne istoty znaczy innych graczy, i możesz już ich atakować od 9 lvl, a co będziesz z tego miał, powiedzmy że troche dobrej zabawy jest dużo gier typu duel/pojedynek
najlepiej wejdż do którejś i sam zobaczysz na czym to polega , pamiętaj to że ty kogoś możesz zaatakować to oznacza również że on cię też może ]
Innych korzyści z duale niż zabawa niema (chyba że kolekcjonujesz uszy)
Miłego duelowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 18:15, slfi napisał:

Innych korzyści z duale niż zabawa niema (chyba że kolekcjonujesz uszy)


Fajnie by było gdyby można robić naszyjniki z tych uszu i żeby te naszyjniki dawały jakieś niezłe bonusy (im wyższy poziom ucha - tym lepsze staty ;) ). Co Wy na taki pomysł? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dużo ostatnio się mówi że nadchodzi nowy patch do DIABLO II który ma przynieść jakieś nowości , czy ktoś już może wie co to za rewelacja mają być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 18:24, Modest-Vermin napisał:

> Ja podobnie gram w Kule Ognia mam 20 to jest okolo 500+ dmg a w Zamieć mam 6 okolo 100-150

> dmg i tak ładuje na przemian , potworki bez problemu sie kładą nawet po jednym strzale.
Bossowie
> zalezy jacy , najsłabsi 2-3 strzały.
>

Na dalszą metę to już się nie sprawdzi, chyba że chcesz zrobic hybrydę jednak i tak z tymi
skillami to i tak będzie co najmniej przeciętny. Najkorzystniej iśc w 1 drzewko umiejętnosci,
zwłaszcza tym dla których zabicie Mefa czy Diablo w kilka sekund na Piekle nie jest bułką z
masłem.

oj nie zabardzo sie z toba zgadzam gdyz:
-zamiec i kula ognia to bardzo dobre polaczenie szybko sie zabija wszystkie istoty najpierw zamiec zeby zwolnic i zamrozic a potem kula dobic
- na pojednyncza gre ladowanie w jedno drzewko jest najglupszym pomyslem na koszu(juz pod koniec) i na calym helu kazdy potworek na niewrazliwosc na cos wiec walka jednym zywiolem jest bez sesu po mozemy pokonac1/3 potworkow czyli tylko te ktore nie sa niewrazliwe na zimno
co innego na Bn gzie mozna isc z kims tz ja sie zajme tym potworkiem a ty tamtym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam czrkę - ogień + zimno
jaki jest dla niej najlepszy merc , bo już tylu testowałem i każdy był do kitu - teraz mam z pikiniera z koszmaru z aurą zamrażajacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 07:18, Modest-Vermin napisał:

A co my możemy :)

No w sumie nic, ale pomarzyć zawsze można :)

Dnia 20.10.2006 o 07:18, Modest-Vermin napisał:

Np. gdybyśmy zabili Barbarzyńce ucho dawało np. 10 do siły :)

Można by miksować w kostce różne uszy różnych postaci, które miałyby różny lvl i otzrymywać jakieś craftowe naszyjniki :) Im wyższy lvl ucha, tym lepszy craft. Wtedy duelowanie nabrałoby głębszego sensu i emocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 09:46, boduczek napisał:

oj nie zabardzo sie z toba zgadzam gdyz:
-zamiec i kula ognia to bardzo dobre polaczenie szybko sie zabija wszystkie istoty najpierw
zamiec zeby zwolnic i zamrozic a potem kula dobic
- na pojednyncza gre ladowanie w jedno drzewko jest najglupszym pomyslem na koszu(juz pod koniec)
i na calym helu kazdy potworek na niewrazliwosc na cos wiec walka jednym zywiolem jest bez
sesu po mozemy pokonac1/3 potworkow czyli tylko te ktore nie sa niewrazliwe na zimno
co innego na Bn gzie mozna isc z kims tz ja sie zajme tym potworkiem a ty tamtym:)


Słuchaj ja nigdy nie mówię o singlu, poza tym wyraźnie napisałem "na dalszą metę" a więc nie mam tu na myśli poziomu normalnego czy koszmaru. Na BN można sobie zrobic z jednego drzewka ( plus pojedyncze skille z innej np. tele, zbroja jakaś, ciepło ) ale ogólnie styknie rozwinięcie w 1 drzewko. Z odpowiednim sprzętem i mercem dobrze ubranym Twoja wszechstronna czarodziejka padła by po 1 ciosie mojego merca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 10:19, tosz napisał:

mam czrkę - ogień + zimno
jaki jest dla niej najlepszy merc , bo już tylu testowałem i każdy był do kitu - teraz mam
z pikiniera z koszmaru z aurą zamrażajacą


Z drugiego aktu, z aurą zamrażającą wrogów.

Ekwipunek:

- Insight
- Tal Mask/Vampire gaze
- Shaft/Leviatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 14:29, XardasiK napisał:

> mam czrkę - ogień + zimno
> jaki jest dla niej najlepszy merc , bo już tylu testowałem i każdy był do kitu - teraz
mam
> z pikiniera z koszmaru z aurą zamrażajacą

Z drugiego aktu, z aurą zamrażającą wrogów.

Ekwipunek:

- Insight
- Tal Mask/Vampire gaze
- Shaft/Leviatan


właśnie takiego mam ale :
hełm - splendor hwanina ( z zestawu majestat hwanina )
zbroja - kamień ( słowo runiczne )
broń - kościołam ( a w nim 2 x amn = 14 % wykradania życia)

ale jakiś słaby jest - szybko pada , a jest na moim poziomie tzn. 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować