Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

A właśnie... Mam pytanie odnośnie klanów w Diablo. Gdzieś słyszałem, że owe istnieją, ale jak do takiego dołączyć nie mam pojęcia. Ktoś może mi to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy rozwaloną płytę od D2 Lod wymienią mi w każdym sklepie czy tylko w tym którym kupywałem tą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:49, DarkMarian napisał:

Czy rozwaloną płytę od D2 Lod wymienią mi w każdym sklepie czy tylko w tym którym kupywałem
tą grę?



Sądzę, że ci nie wymienią, chyba że płyta była połamana już po wyciągnięciu z pudełka i tylko w tym sklepie w którym kupiłeś i tylko jeżeli masz paragon. A jeżeli przy zakupie była cała a potem ci sie rozwaliła, to raczej nikt ci nie wymieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:49, DarkMarian napisał:

Czy rozwaloną płytę od D2 Lod wymienią mi w każdym sklepie czy tylko w tym którym kupywałem
tą grę?

zgadzam sie z Matizk12.
a jak ci nie wymienia (bo pewnie nie) to sproboj w Pomocy technicznej CDProjekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super. Poszedłem dziś na mini uber :D I już mam 58 poziom. Przydałoby się jeszcze jedno takie ;)

BTW. Za runy lem, lum, shael dostane zaka, eni lub hoto ? Czy dużo mi jeszcze brakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:00, Yoshiho napisał:

Ale super. Poszedłem dziś na mini uber :D I już mam 58 poziom. Przydałoby się jeszcze
jedno takie ;)

BTW. Za runy lem, lum, shael dostane zaka, eni lub hoto ? Czy dużo mi jeszcze brakuje
?

Zaka powinieneś spokojnie dostać za ista, jak wyglądają ceny eni i hoto nie mam pojęcia.

Co do builda jest w dobry, pala na młotki radzi sobie spokojnie na hell nawet bez tych wszystkich drogich przedmiotów, choć oczywiście podane tam dają najwięcej korzystnych bonusów. Co do skilli polecam dać jeden punkt w aurę redemption, działa jak podręczna studnia, przydaje się jak jest wielu wrogów:) Poza tym młot, koncentracja, synergie z wigoru i celności no i reszta w tarczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:07, Abi Dalzim napisał:

Jakiego merca polecacie dla sorcki cold? Na razie chodzę z tym z II aktu kosza (obrona
-- Święty Chłód). Gram na singlu.

Nie wiem jak ty, ale ja go bym zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:07, Abi Dalzim napisał:

Jakiego merca polecacie dla sorcki cold? Na razie chodzę z tym z II aktu kosza (obrona
-- Święty Chłód). Gram na singlu.


Na singlu merc z 3 aktu zimno jest dobry... zamrażanie jest świetne, ale jak wiadomo potwory nigdy nie chodzą same, a przynajmniej mało kiedy. A to oznacza, że taki merc nie da rady dużo zrobić, ponieważ wielu na raz nie zamrozi. Ponad to wg mnie ma słabą obronę, a wliczając do tego, że grasz czarodziejką to bardziej przydatny będzie jakiś blokujący (akt 2) z dodatkową obroną dla Ciebie. Ogółem to chyba ten z drugiego aktu jest najlepszy. Takie moje zdanie.

BTW. A te inne itemy z mojego buildu ?

Jak już wiem Zakarum jest za 1 Ist. Czyli jeszcze 14 zostaje. Liczę na Enigmę i może Hoto. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 23:04, Yoshiho napisał:

Jak już wiem Zakarum jest za 1 Ist. Czyli jeszcze 14 zostaje. Liczę na Enigmę i może
Hoto. Co o tym sądzicie ?


Jeśli grasz na CBNecie to wydaje mi się, że spokojnie kupisz. Bowiem z tego co słyszalem teraz na BN jest deficyt niższych runnów (um,mal i chyba ist) HR-ów jest od groma. Słyszałem to z relacji znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 23:30, Rzezim napisał:

> Jak już wiem Zakarum jest za 1 Ist. Czyli jeszcze 14 zostaje. Liczę na Enigmę i
może
> Hoto. Co o tym sądzicie ?

Jeśli grasz na CBNecie to wydaje mi się, że spokojnie kupisz. Bowiem z tego co słyszalem
teraz na BN jest deficyt niższych runnów (um,mal i chyba ist) HR-ów jest od groma. Słyszałem
to z relacji znajomego.



Taak, aż sie zdziwiłem jak ostatnio zagrałem. Chce sobie ista zamienić na 2 male... NIEMA!!! Teraz mal jest traktowany jako HR i chodzi po 2 isty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 13:35, gabriel-MCFC napisał:

siemanko czy ktos wie jak pokonac w 4 akcie samego deiabloo??????bo jest bardzo chłopaczyna
rozpalony :))

zależy kim konkretnie grasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zależy czym grasz...;-p Kminie, że jesteś jeszcze na normalu bo na koszu czy piekle jest to raczej prostsze. Jeśli grasz na bnecie zrób grę - Diablo Help Kill - lub coś w tym rodzaju. Bo co tu dużo mówić... musisz mieć resy all co najmniej na 50 żeby go na klatę wziąć + dużo życia, szczególnie błyskawice i zimno(najlepiej item -"nie można zamrozić"); na odległość diablo nieźle wali z ognia, ale jest mniejsza szansa na deada:-p Radzę poprosić kogoś o pomoc na czacie lub zrobić odpowiednią grę ^^, jeśli grasz na singlu... czituj albo się męcz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Diablo i jego wspoldzialaniem z xfire... otoz, gra kiedy uruchamiam ja normalnie przez dwuklik to dziala z xfire, ale kiedy juz uruchamiam jako administrator (bo musze jesli chce grac na bn... mam viste ;[) to xf nie wykrywa Diablo (tak, chodzi mi o 2 LOD). Jak to mozna naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować