Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

witam mam problem z LoD nie che mi dzialać mam orginalna wersje Diablo kupiona w sklepie a jak chce zainstalowac LoD staje w połowie i nie idzie dalej co to moze byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 20:48, Harvenar napisał:

Taa, wiem o lagach. :P Ale na hellu strasznie dużo mobów ma immuna na psn, prze co granie
praktycznie nie ma sensu. Mam rozwalać wszystko mercem?



Taa, ale necro ma też w swoim drzewku ciekawą klątwę, nie pamiętam jak się nazywa, która nie dość, że obniża resisty to jeszcze zdejmuje immuny;P Czyli nawet jeśli potwór jest niewrażliwy na truciznę to wystarczy go klątwą potraktować i pada od 1 novy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 19:54, Gallbaroquo napisał:

Mam ogromny problem.

Zakupilem D2 LoD chcem wejsc na BN i wyskakuje mi informacja ze dany CD key jest juz
przez kogos uzywany:/ jak mozna ten problem rozwiazac?



Jeżeli zakupiłeś w Empiku to iść się wykłócać, bo najprawdopodobniej jakiś pracownik na nim gra... Ale powinni ci wymienić. Jeżeli na gram.pl czy innych tego typu stronach to musisz do nich napisać z proźbą o wyjaśnienie. Jeśli na Allegro to... nie ma sie co dziwić:/ Ale ja na Allego nic nie kupuję więc w takim wypadku nic ci nie doradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 17:39, Medyk napisał:

Czy jest jakaś możliwość usunięcia patcha, aby zainstalować od nowa?


poszukaj na diablo.phx.pl

widziałem tam kiedyś jakiś program. ba nawet z niego korzystałem.... łatwy w obsłudze. oddziela pliki od patcha i wysyła je do folderu z XXXXXXXX nazwą. aby przywrócić patcha wystarczy skopiować pliki ;]

mam nadzieje ze o to chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was jeszcze jedno pytanie bo wymienili mi w sklepie diablo i działa cacy.

Ale oto ze chcę sobie pograć z kuzynem na dwóch w D2 LoD ale jeden z nas nie może się dostać na BN jest jakaś możliwość żebyśmy razem zaczęli grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 09:27, Gallbaroquo napisał:

Mam do was jeszcze jedno pytanie bo wymienili mi w sklepie diablo i działa cacy.

Ale oto ze chcę sobie pograć z kuzynem na dwóch w D2 LoD ale jeden z nas nie może się
dostać na BN


Hmmm ładnie powiedziane. Ciekawe dlaczego??;)

Dnia 01.07.2009 o 09:27, Gallbaroquo napisał:

jest jakaś możliwość żebyśmy razem zaczęli grę?



Można spróbować na Open Battle Necie, ten podobno chodzi jak ktoś nie może się dostać na BN:), ale jest to raj cheaterów i dzieci Neo, więc ne pomogę ci za bardzo w tym co trzeba zrobić żeby tam grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby dwójkę dostaliśmy się na open BN ale jest jeden problem gdy ja lub on zrobimy serwer i spróbujemy się dołączyć do siebie wyskakuje komunikat ze niemożna wejść na ten serwer o co chodzi? i słyszałem ze jest możliwość grana na tcp/ip ale gdy on lub ja wpisuje ip wyskakuje ze nie można się połączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zadam głupie pytanie, ale nie wyczytałem tej informacji w Twoich postach. Powiedz mi czy Twój kuzyn też ma oryginalne D2 czy próbujecie na jednym - Twoim - kluczu? Brzmi to śmniesznie, ale problem który opisujesz pasuje mi wyłacznie pod tę opcję.
A i open BN omijać z daleka, tam 3/4 uzytkowników ma nieśmiertelne postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam oryginała i on ma oryginala mamy inne klucze CD ale jego cos jest nie teges i gdy próbuje wejść na BN wyskakuje mu komunikat ze ktoś go używa ;/ a chcieliśmy na open BN bo mamy postacie na podobnym poziomie ja 55 ame a on 53 zabojczyni i chleliśmy nimi razem q robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 14:03, Gallbaroquo napisał:

ja mam oryginała i on ma oryginala mamy inne klucze CD ale jego cos jest nie teges i
gdy próbuje wejść na BN wyskakuje mu komunikat ze ktoś go używa ;/



Ja bym zamiast zastanawiania się czemu OBN nie działa to na miejscu kumpla zastanowiłbym się czemu CBN nie działa. Dawno tą orginałke kupił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, na które w dalszym ciągu nie mogę znaleźć odpowiedzi:/
Mianowicie wszyscy trąbią o nowym patchu i nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale czy po jego wprowadzeniu wszystkie postacie zostaną skasowane? Nie jestem obyty w temacie, więc proszę się nie śmiać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 23:08, aliien napisał:

Mam takie pytanko, na które w dalszym ciągu nie mogę znaleźć odpowiedzi:/
Mianowicie wszyscy trąbią o nowym patchu i nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale czy po
jego wprowadzeniu wszystkie postacie zostaną skasowane? Nie jestem obyty w temacie, więc
proszę się nie śmiać... :)


Patch nie wyszedł i jeszcze długo nie wyjdzie z tego co wiem. Te "kasowanie postaci" to nic innego jak przeniesienie wszystkich postaci rankingowych w tryb nierankingowy (nie będzie możliwości: odnalezienia niektórych unikatów, robienia słow runicznych i wykonywaniu paru formuł do kostki H.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 23:34, LastAid napisał:

Te "kasowanie postaci" to nic innego jak przeniesienie wszystkich postaci rankingowych w tryb nierankingowy

Wiesz może czy będzie to odwracalne?
W sensie, czy będzie dało się taką postać z powrotem zrobić rankingową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 00:29, Kryhuu napisał:

Wiesz może czy będzie to odwracalne?
W sensie, czy będzie dało się taką postać z powrotem zrobić rankingową?


Na szczęście to niemożliwe. :P Tak samo nowo stworzoną postać już nie będziesz mógł edytować czy na rankingu na być czy na nierankingu. Gdyby gracze mieliby taka możliwośc to ja nie wiem co by było. :| (Mam na myśli handel itemami, bo na obydwu trybach są różne ceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 00:37, LastAid napisał:

Na szczęście to niemożliwe. :P

Na szczęście? To co, jak mam parę wylevelowanych rankingowych którymi powiedzmy że farmie epoxy na piekle, to zamienią mi się w nierankingowe na zawsze? do dupy z taką dupą :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować