Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

I jeszcze takie pytanie - czy grając w Battle.net mogę grać jedynie z kumplem, czy będę "skazany" na towarzystwo graczy? Z tego co pamiętam istnieje możliwość gry w sieci lan, ale wtedy nie będę miał możliwości korzystania ze stworzonej postaci na CBN.

I przy okazji - jaka postać będzie dobra dla początkującego? Czy czarodziejka posiada możliwość leczenia kompanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leczyć mozę tylko Paladyn. Polecam Czarodziejke na ogień a start. Albo Nekromanta na przyzwania.

Grając na CBN możesz tworzyć gry z hasłem. Miłej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania.

1. Od czego zależy znajdowanie epickich (czyli tych itemów to są nazwane brązową czcionką)? Bo mam ponad 77% znajdowania magicznych przedmiotów, a od Mefista, Baala czy innych bossów często wypadają mi niebieskie i żółte buble ;/.

2. Czy ja dawno nie grałem, czy to Blizzard zrąbał totalnie grę ostatnią łatką 1.12? Bo kiedyś jak atakowałem swoim paladynem zapałem (+ fanatyzm) na normalu to bardzo rzadko zdarzało mi się aby jakiś stwór, który zieje ogniem, zabijał mnie praktycznie od razu :|. W I akcie jeszcze tego nie odczułem, ale w IV i V oraz na poziomie krów to myślałem, że klawiaturę rozwalę. I jeszcze "szarża" często nawala, zamiast atakować to mój paladyn się zawiesza w powietrzu przez co jest podatny na wszelkie ataki ;/, bo póki sam się nie odwiesi to nic nie mogę z nim zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 14:48, Osiol napisał:

1. Od czego zależy znajdowanie epickich (czyli tych itemów to są nazwane brązową czcionką)?
Bo mam ponad 77% znajdowania magicznych przedmiotów, a od Mefista, Baala czy innych bossów
często wypadają mi niebieskie i żółte buble ;/.


Przedmioty unikatowe mają niewielką szansę wypadnięcia (ułamkową), a znajdowanie magicznych przedmiotów jedynie tę szansę troszeczkę zwiększa. nawet 300%mf nie gwarantuje wypadnięcia złotych. Wpływ na częstotliwość wypadania unikatów ma też ilość graczy w grze.

Na drugie pytanie ci nie odpowiem bo paladynem nie gram, ale nie zauważyłem jakiejś poważnej zmiany między 1.10 a 1.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:42, Heralf napisał:

Poradzi mi ktoś jak rozwijać barbarzyńcę?


z tym, że jeśli nie grałeś wcześniej barbarzyńcą, a tym bardziej jeśli w ogóle nie grałeś w diablo, to frenzier będzie dla Ciebie ciężki do ogarnięcia. więc na początek lepszy byłby barb pod trąbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie.

Gram sobie z przyjacielem na BN, ja mam 39 lvl, a on 22 lvl. Dlaczego ja expie szybko, a on praktycznie wcale? Od czego to zależy, bo raz odpaliłem słabszą postać, nerkomatne na 24 i mój towarzysz nadal ma to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 15:55, Osiol napisał:

Gram sobie z przyjacielem na BN, ja mam 39 lvl, a on 22 lvl. Dlaczego ja expie szybko,
a on praktycznie wcale? Od czego to zależy, bo raz odpaliłem słabszą postać, nerkomatne
na 24 i mój towarzysz nadal ma to samo.


W Diablo 2 każdy akt czy też teren jest odpowiedni dla postaci na określonym lvl-u, jeśli postać jest w widełkach tego terenu exp łapie szybko, jeśli jest pod lub nad widełkami nie zyskuje prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 09:20, Rzezim napisał:

> Gram sobie z przyjacielem na BN, ja mam 39 lvl, a on 22 lvl. Dlaczego ja expie szybko,

> a on praktycznie wcale? Od czego to zależy, bo raz odpaliłem słabszą postać, nerkomatne

> na 24 i mój towarzysz nadal ma to samo.

W Diablo 2 każdy akt czy też teren jest odpowiedni dla postaci na określonym lvl-u, jeśli
postać jest w widełkach tego terenu exp łapie szybko, jeśli jest pod lub nad widełkami
nie zyskuje prawie wcale.

A ja dam linka gdzie ,który lvl powinien expić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 09:20, Rzezim napisał:

> Gram sobie z przyjacielem na BN, ja mam 39 lvl, a on 22 lvl. Dlaczego ja expie szybko,

> a on praktycznie wcale? Od czego to zależy, bo raz odpaliłem słabszą postać, nerkomatne

> na 24 i mój towarzysz nadal ma to samo.

W Diablo 2 każdy akt czy też teren jest odpowiedni dla postaci na określonym lvl-u, jeśli
postać jest w widełkach tego terenu exp łapie szybko, jeśli jest pod lub nad widełkami
nie zyskuje prawie wcale.



Zgodzę się w tym. Ale jest pewien fajny myk dla tych co już grają dłużej :) i mają ekipę do takiej roboty :P Np Znajomy robi Ci Taxi od razu na 5 akt potem robi sie grę typu "Baal 4 Quest" nasz ziomek co ma zabić baala z miejsca leci od tronu zniszczenia czekamy na kogos podajże z 20 levelm dajemy mu pp i on włazi w potral o ile ma starozytnych zrobionych. Bug fajny polega na tym ze gry n jest w komancie to zalicza Q jemu i nam i z 3 levlem idziemy na koszmar. To samo wykonujemy na poziome trudności Koszmar. no a potem na hell. Na hellu jest o tyle fjnie w 4 akcie ze tam starsznie szybko leci exp no latajac na Diaruny tylko ze się pada za 1 szotem. ja w przeciagu godziny nabiłem może z 70 a i tak szybko leci bo od danego levlu otrzymujemy większą ilość expa :). Akurat tamtego dnia nie było Uber Tristram Exp .. Ci którzy nie widzą co to niech poczytają o tym w internecie. w przeciągu godziny, może ponad 1.5 H z Anihillusem i z dobrą ekipą mozna nabic 90 lvl bo potem juz leci wolno i to wolno strasznie.. po co się męczyc klasycznie tristruny do 15 tobruny i takie tam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 13:01, czolgan napisał:

Mam pytanie, obecnie na CBN złote buty "piekielny wędrowiec" będą warte cokolwiek?



Akara.. z chęcią kupi :).. Serio mówie na CBN jedyne buty które mogą miec jakaś wartośc to sa Wodołazy Piaskowe Kształty Tancerze Cienia , Gore Ridery. No I Moze Marowalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 13:01, czolgan napisał:

Mam pytanie, obecnie na CBN złote buty "piekielny wędrowiec" będą warte cokolwiek?


Jeśli to są te z Magic Find to kotś weźmie. Lem może będzie, lecz to zawsze coś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 18:16, czolgan napisał:

Cóż, wywalę w takim razie, dzięki za odpowiedź:)



Polecam Sie na przyszłość. Swoją drogą. Jest tutaj ktoś kto gra na BN już od dłuższego czasu ? i ma może coś Ciekawego na Sprzedaż ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy robisz postać do pobawienia się, do farmy czy do pvp(lol) Jak pod dwie pierwsze rzeczy to wcale nie musisz mieć koniecznie 20 siły :-p Ja zawsze dawałem przynajmniej 100 do siły, żeby się nie męczyć bo to jest gra, a nie kolejna rzeczy odurzająco-uzależniająca. Teraz odpowiedz na twoje pytanie - http://diablo.phx.pl/czytaj/zabojczyni-pvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:16, RedSqll napisał:

Znaczy robisz postać do pobawienia się, do farmy czy do pvp(lol) Jak pod dwie pierwsze
rzeczy to wcale nie musisz mieć koniecznie 20 siły :-p Ja zawsze dawałem przynajmniej
100 do siły, żeby się nie męczyć bo to jest gra, a nie kolejna rzeczy odurzająco-uzależniająca.
Teraz odpowiedz na twoje pytanie - http://diablo.phx.pl/czytaj/zabojczyni-pvp


100 Siły ? Stary Zwariowałeś ? (Nie Obrażając) Strata sporo statystyk.. w Ostateczności mozna dac 10 ale to jest max..

@DonarD

Ty grasz na BN sam czy jak ? grając tristruny tombruny i dalej. szybko nabijesz wymagajacy level do ubrania enigmy. Oczywiscie Enigma w Zbroi Maga bo wymaga tylko 55 Str .. 75 level idzie nabic bardzo szybko w klasyczny sposób przy tym leveli juz działa nam ani i torch. oczywiście mara dająca 5 atrybuty.. wiec wiesz.. chyba ze totalnie jestes biedny oraz nie masz funduszy no to wtedy 3ba kombinować :) RedSqll dobrze powiedzial zalezy jaka postać robisz. pvm czy pvp :) oraz kim lubisz grac :) ja uwielbiam paladynow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 00:14, Braveheart napisał:

@donard

Ty grasz na BN sam czy jak ? grając tristruny tombruny i dalej. szybko nabijesz wymagajacy
level do ubrania enigmy. Oczywiscie Enigma w Zbroi Maga bo wymaga tylko 55 Str .. 75
level idzie nabic bardzo szybko w klasyczny sposób przy tym leveli juz działa nam ani
i torch. oczywiście mara dająca 5 atrybuty.. wiec wiesz.. chyba ze totalnie jestes biedny
oraz nie masz funduszy no to wtedy 3ba kombinować :) RedSqll dobrze powiedzial
zalezy jaka postać robisz. pvm czy pvp :) oraz kim lubisz grac :) ja uwielbiam paladynow
:)

Ja własnie przekonałem się do paladynów.Robię takiego

smitera. Mam pytanie: jakiego wziąć merca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować