Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2009 o 20:56, RedSqll napisał:

Dlatego przestałem grać na bnecie ^^ gorzej niż na Globalu Lineage2, chociaż tam boty
są dozwolone.


Heh :D
Ogólnie dorobiłem sie bez bota na botach .. Dziwnie brzmi ale chodzi o to że jak miałem może tylko 1 postać. to poznałem kumpla który na 3 latał :D i jak on nie chciał crapów typu Low czako low gore ridery low draki pelno serafinow i gniewów lorda itp itd.. ja to brałem :D i sprzedawałem za klucze bo nie widziało mi sie siedziec na kanale i spamowac bezczynnie ze O Gniew Lorda N Pul ~~ wolałem zrobi gre "O Item For Keys" i tak schodziło. Raz za więcej kluczy raz za mniej.. a gdy uzbierało sie 3 x 3 to mielilem to na organ sety a one szybciej schodzily po iscie niz 3x3 za ista :) i tak raz drugi , 3 sety :D i sie dorobiłem na poszczególne postacie :D .. a potem kumpel zaproponował mi bota :D wiec było mnie stac na kolejnego hamera na osobnym ACC bo jak bym dostał bana to by mi się poszła Je*** jedna postać, a nie całe 9 jakie teraz mam na które poświęciłem sporo czasu (oj sporo) i kasy bo są drogimi postaciami. Mając na myśli drogimi chodzi mi o to ze praktycznie perf itemy o słowa runiczne :D a potem poprosiłem go o to zeby mi bota na DiaBaalruny skonfigurował :D no i expi mi na 98 :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Mam pytanie, bo mam sobie zamiar wrócić po przerwie do gry, którego jest czyszczenie
servera? Wipe?



W tym roku miał być Reset Laddera ponoc w Kwietniu hehehe taka była plotka ale ludzie źle zrozumieli przekaz Baishoka .. on nie podał konkretnej daty tylko powiedział "Że przygotowują się na prawdopodobny resets w kwietniu" i resetu nie ma :) i nie bedzie.. jak reset ma być to zawsze podają konkretną datę tak jak w poprzedniego to byłchyba 27 czerwiec.. poprzedni Ladder trwał 2 lata ten też bedzie trwał :) jak resetu nie będzie teraz to nie będzie go przynajmniej do czerwca 2010 .. z resztą nastepny reset będzie z nowym Patchem 1.13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 19:17, Braveheart napisał:

W tym roku miał być Reset Laddera ponoc w Kwietniu hehehe taka była plotka ale ludzie
źle zrozumieli przekaz Baishoka .. on nie podał konkretnej daty tylko powiedział "Że
przygotowują się na prawdopodobny resets w kwietniu" i resetu nie ma :) i nie bedzie..
jak reset ma być to zawsze podają konkretną datę tak jak w poprzedniego to byłchyba 27
czerwiec.. poprzedni Ladder trwał 2 lata ten też bedzie trwał :) jak resetu nie będzie
teraz to nie będzie go przynajmniej do czerwca 2010 .. z resztą nastepny reset będzie
z nowym Patchem 1.13 :)


Ohoho, jak przyjemnie, bo się zastanawiałem czy jest sens grać starymi postaciami :) Dzięki za info :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:09, Braveheart napisał:

Broń "Światło Niebios" najlepiej 3skilowe i 2soxowe tak jak w tamtej strategi przez wiele
ludzi na prawdę niedoceniana borń władasz w nie 2x Shael i juz z Broni masz 60% Ias do
w dodatku 3 skille i 33% druzgocące uderzenie. super plus tej broni jest taki że nie
jest wcale taka dorga. Mam gdzies jedną na stanie to mogę Ci za free dac. :D jesli będziesz
grzeczny ^^
Buty "Góre Ridery" kolejne druzgocące uderzenie
Głowa "Twarz Wilhelma" Soxujesz i wkładasz rune ort 30% na błyskawice Resy
Armor no tu juz trochę problem. Najlepiej to miec Coha ale też polecam Anioła Stróża
daje skill i niezłe max resy
Tarcza Nie zaden spirit jak tam to podane było Tylko HoZ "Herold Zakarum" nie 3ba wcale
jakiejś tam super kupować Low Zake kupisz za Uma a daje fajnego kopa do siły trochę życia
2PC skill i 2 Ogólny nie jest aż tak ciężka tylko 89 str req soxujesz ją i wkładasz z
biedy perf Brylant i masz resy All 69 :) (Exile który tak się wszycy nim jarają sie
nie nadaje ślepi ludzie używają Exile tarcza jest droga i do bani)
Pas.. mozna dac "Wigor Boga Gromów" ale ja osobicie uzywam Sznur Verdungo ale 40 Vita
i 15Dr jest drogi jakis low mam to tez Ci moge dac za free
Ringi "Króczy Lód" <--- mam ich sporo dam Za free jakis tam sredni na jeża :D
Bul-Khatos 3% on 2 isty stoi daje 1skill i kop do lifea
Rekawice "Chwyt drakuli" low Draki dają tylko 10Str ale najwżniejsza rzecz to taka że
mamy z niej klątwę SSania zycia i to się liczy. Amulet hmmmm z bidy mozesz zalozyc sobie
Serafina a jesli Ci stac to mare 20@ mara ma to do siebie ze daje 2Skille 20 - 30 Resy
i 5 do atrybutow Gniew lorda odpada bo Ias juz i tak masz wystarczający. ;]

Co do wilehelma nie lepiej soxowac perf topazem wtedy ma sie +40%.Mam jeszcze z 20 pkt na rozdanie w co dac?Może młotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 22:30, donard napisał:

Co do wilehelma nie lepiej soxowac perf topazem wtedy ma sie +40%.Mam jeszcze z 20 pkt
na rozdanie w co dac?Może młotki?


Jeżeli wsadzisz w czapke p topaza to nie da ci do resów tylko 24% mf, dlatego więc kolega zaproponował runę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Właśnie zacząłem bawić się w Diablo II LoD na BN i chciałbym się zwrócić o pomoc do doświadczonych graczy. Robię czarodziejkę na MF (build na błyskawice). W strategii, która znalazłem wszystko jest zamieszczone (rozkład punktów, sprzęt tra la la la), jednak ja chciałbym wiedzieć jak najszybciej wymaksować postać ... i jak najszybciej dostać w łapy konkretny ekwipunek ;-). Jestem obecnie w 3 Akcie (lvl 24) na normalu, i tak sobie pomyślałem, że może znalazłaby się na gramie jakaś poczciwa dusza i napisała co i jak mam robić krok po kroku? Dodam, że jakieś Balruny i Diabloruny to dla mnie czarna magia, oczywiście domyślam się o co chodzi, ale z czym to się tak naprawdę je ... cóż, tego nie wiem. Zatem ... wchodzicie do gry taką czarką i co? Ciągniecie do końca ten Normal, czy też szukacie odpowiedniej gry by jakoś to uciążliwe nabijanie lvli przeskoczyć?

Za odp z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dia/baalRuny polegaja na wejsciu do gry gdzie idzie sie na danego bossa/lokacje.

Spoiler

Czesto robia je boty :).




I.EXP:

Zaczynasz grę i do 15lvl''a (od 13 to masakra xd) idzesz na tristruny.

20lvl robisz tombruny (II akt). - tutaj idzie calkiem przyjemnie bo tomby sa duze :).

20-25 to Cowruny - Krowy. Masa itemkow do kucpa idzie wiec łatwo zarobic coś grosza. Tutaj lvl idzie znakomicie aczkolwiek uwaga na "Króla", bo jak go zabijecie to juz nie otworzysz krowiego poziomu.

24/25 wolasz kogos na chacie "N taxi normal O Kuznia" albo "O X" x = jaksi item/runa. Potrzeba cierpliwosci, bo na normalu jest slaba kuznia, wiec malo ludzi ja robi.

do 39/40 na baalrunach. Wbijasz do gry bierzez party i idziesz do 5 aktu. Tam ktos sie teleprotuje do komenty baala - zabijacie slugi i next game!

40-60 ---> Baalruny / diaruny koszmar.

60+ ----> -||-


II. Exp mamy za soba! Co teraz? Hmm... Itemki? No to zaczynamy!

Zaczynasz z zakladajmy zerowym ekwipunkiem. Kupujesz itemki ze skillem+ dla Soso na błyskawice i żebrasz itemki które dają + x% do szybszego rzucania czarów. (Będą takowe leciały na baal, dia runach oraz taxi.)
Na normalu sie nie oplaca chodzic wiec idziesz na koszmar - Zaczynasz od Hrabiny -> Andariel -> Jak ci sie chce Duriel -> Rada (opcjonalnie, ale polecam dla kasy chocby :)) -> Mefisto (OBOWIAZKOWO!) -> Mozesz diablo i kowala tez zrobic nie pogniewają się. -> Shenk i ten Eldrih czy jak mu tak nad nim. (idziesz od WP w górę kawałeczek) -> reszta na koszmarze raczej nie, bo baal to juz za ciezko gdy nie masz itemkow.


Sposób na mefisto znasz? jak nie to postaram sie o screeny :P.

III. Merc? Dla soso light jedynie ten z 2 aktu Obrona ew. ten co zamraza.
Spoiler

(polecam Obrona)



IV. Chodzisz na to co podalem w II pkt. aż uzbierasz jakieś sensowniejsze itemki. Czako, okulus, może być coś z setu Tal-Rasha itd.


V.
Spoiler

Jeśli jseteś już "jakimś" graczem, bo np. masz znajomych to spróbuj sie wkręcić na jakiś UberExp. Jest on na piekle, a dojdziesz tam omijając quest ze starożytnymi. Aczkolwiek jest to bug i uzywasz go na swoja odpowiedzialnosc.




Gdy zainstaluje diablo moze ci cos sypne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akoss-94 Powiedział stary klasyczny niezastąpiony sposób którzy często używają jak zaczynają grać :P Mnie to juz sie przeżarło.. ja wole UT EXP w godzine mozna 85 + Lvl nabic nawet do 90 w półtora H. Nie chce mi się za bardzo pisać podam Ci stronkę http://www.d2traders.pl/uber-tristram-experience.html czytaj nawet pnizej zamieszcozne sa filmiki jak to wygląda :P wszystko ładnie piknie wytłumaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek nie daje to takiej satysfakcji jak mozolne wbijanie poziomu :D
Na UTE wbjasz max 90 dalej sie nie opyla, a baal/dia runy do 99 aczkolwiek to wymaga kuuuppeee czasu.
Gram od resetu i skonczylem na 92 hammerze.

PS. Need BA 5sox!! :<<< mam runki do Beast ale nie mam tego toporka. A nie zgadniecie co... Sprzedalem ten toporek za ista xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 21:14, Akoss-94 napisał:

Ponoć jest możliwe pobranie gry ze strony blizzarda. Zarzuci ktoś linka? bo jakoś nie
mogę odkopać.


A masz Battle.net account?
https://eu.battle.net/login/login.xml?ref=https%3A%2F%2Feu.battle.net%2Faccount%2Fmanagement%2Findex.xml&app=bam
Zakładasz konto lub się logujesz, dodajesz do konta klucz swojej kopii i pobierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie. Ostatnio przyszła mi ochota na zabawę z hero editorem, chcę sobie sprawdzić jak się różne buildy postaci sprawdzają. Po 1, czy battle.net nie wykryje mi jakoś ze grzebie w plikach do singla?? Może i bez sensu pytanie ale wole się upewnić niż później dostać bana za taką pierdołę:) A drugie pytanie, zna ktoś zaufaną stronę skąd można go ściągnąć bez keyloggerów i wirusów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 22:17, Akoss-94 napisał:

> /.../
Ingerujesz w Save a nie pliki od gry...

diablo.phx.pl :)


To się jeszce przyokazji zapytam, bo zauważyłem że przy hero editorze pisze, że działa na 1.10 i 1.11. Czy to znaczy, że muszę instalować starszego patcha?? I jeżeli tak, to czy będę mógł grać na battle neciee czy za każdym razem będę zmieniał patche??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 22:28, Matizk napisał:

> > /.../
> Ingerujesz w Save a nie pliki od gry...
>
> diablo.phx.pl :)
>

To się jeszce przyokazji zapytam, bo zauważyłem że przy hero editorze pisze, że działa
na 1.10 i 1.11. Czy to znaczy, że muszę instalować starszego patcha?? I jeżeli tak, to
czy będę mógł grać na battle neciee czy za każdym razem będę zmieniał patche??

Stanowczo zabrania instalować ci starych patchy.xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Z expieniem to już mało aktualne bo obecnie moja czarka jest na 86lvl''u - a wszystko dzięki pomocy pewnego bezinteresownego Hiszpana, który nie dość, że na Hell za rączkę mnie poprowadził to jeszcze itemkami poczęstował - Gheed''s Fortune m.in. mi się od niego dostał, a to chyba na ulicy nie leży ;D

Dnia 11.09.2009 o 16:29, Akoss-94 napisał:

Sposób na mefisto znasz? jak nie to postaram sie o screeny :P.


No właśnie nie znam :-). A chętnie bym pozanał, bo póki co ... (tu pada niecenzuralne słowo) Stygian Dolls mnie wnerwiają. Jako newbie jeszcze niezbyt dobrze opanowałem szybkie skakanie po planszy przy użyciu teleportu, zwykle użeram się z tym dochodzeniem do Mephista. Z tych których wymieniłeś to zwykle robię Hrabinę, Radę, Shenka i Eldricha.

Dnia 11.09.2009 o 16:29, Akoss-94 napisał:

III. Merc? Dla soso light jedynie ten z 2 aktu Obrona ew. ten co zamraza.

Spoiler

(polecam
Obrona
)



Mam tego drugiego - na zamrażanie. Sprawdza się, ale zawsze mogę zmienić.

Dnia 11.09.2009 o 16:29, Akoss-94 napisał:

IV. Chodzisz na to co podalem w II pkt. aż uzbierasz jakieś sensowniejsze itemki. Czako,
okulus, może być coś z setu Tal-Rasha itd.


Jednym tchem wymieniłeś wszystko to czego mi jeszcze trzeba. Póki co latam z jakąś przypadkową kulą +2 do skilli, pasem Tal-Rasha i maską, przypadkowymi butami na mf i strasznie pospolitą tarczą milabregi z perf diamentem. Wzbogacanie jakoś mi nie wychodzi ;-). Owszem mam lepsza tarczę, ale tu idzie o mf - mam w planie zrobić sobie tarczę ze słowem runicznym Rym, ale póki co nie znalazłem niczego ciekawego, mimo iż latam na Dia/Ball runy na Hellu.

Dnia 11.09.2009 o 16:29, Akoss-94 napisał:

V.

Spoiler

Jeśli jseteś już "jakimś" graczem, bo np. masz znajomych to spróbuj sie wkręcić
na jakiś UberExp. Jest on na piekle, a dojdziesz tam omijając quest ze starożytnymi.
Aczkolwiek jest to bug i uzywasz go na swoja odpowiedzialnosc.



Yyy mniemam, że to dla mej czarki za wysokie progi :-)

Dnia 11.09.2009 o 16:29, Akoss-94 napisał:

Gdy zainstaluje diablo moze ci cos sypne :P.


Miło by było, choć przyznam, że całe to poszukiwanie itemków i trudzenie się w grze też daje dużo radochy. Zdesperowany nie jestem ;-). Zawsze można by było razem polatać i może coś bym wyfarmił w końcu :-)

Jakby co to w grze biegam jako Frontier_Dott. Chyba można się ze mną skontaktować jeśli zostawiam tylko nicka (?) - kolejny dowód na to jaki ze mnie nowicjusz.

Poizdrawiam.


Braveheart

Dzięki z linka. Sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę ściagnąć diablo i ci pokaże :P.

Dnia 11.09.2009 o 23:15, Mudra napisał:

> IV. Chodzisz na to co podalem w II pkt. aż uzbierasz jakieś sensowniejsze itemki.
Czako,
> okulus, może być coś z setu Tal-Rasha itd.

Jednym tchem wymieniłeś wszystko to czego mi jeszcze trzeba. Póki co latam z jakąś przypadkową
kulą +2 do skilli, pasem Tal-Rasha i maską, przypadkowymi butami na mf i strasznie pospolitą
tarczą milabregi z perf diamentem. Wzbogacanie jakoś mi nie wychodzi ;-). Owszem mam
lepsza tarczę, ale tu idzie o mf - mam w planie zrobić sobie tarczę ze słowem runicznym
Rym, ale póki co nie znalazłem niczego ciekawego, mimo iż latam na Dia/Ball runy na Hellu.


Jako tarcza to polecam Duch w monarszy ew. jakies co potrzebuje malo str. +2 sk fcr :).

Dnia 11.09.2009 o 23:15, Mudra napisał:

Miło by było, choć przyznam, że całe to poszukiwanie itemków i trudzenie się w grze też
daje dużo radochy. Zdesperowany nie jestem ;-). Zawsze można by było razem polatać i
może coś bym wyfarmił w końcu :-)


Imo opłaca sie np. 1 osoba - I akt 2 osoba - II akt. Itd. bo razem to sie mija z celem xd Wszystko pada blyskawicznie...

Dnia 11.09.2009 o 23:15, Mudra napisał:

Jakby co to w grze biegam jako Frontier_Dott. Chyba można się ze mną skontaktować jeśli
zostawiam tylko nicka (?) - kolejny dowód na to jaki ze mnie nowicjusz.


Bardziej by się login przydał ^^ to tylko /a f XXX i mam wygodniej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 00:10, Akoss-94 napisał:

Bardziej by się login przydał ^^ to tylko /a f XXX i mam wygodniej ;d


Mish-K
tak to chyba leciało ;-)

Swoją droga Guild Wars mnie strasznie rozpieściło. Strasznie mi barkuje wygodnego interfejsu w Diablo. Jeśli chcesz coś sprzedac to masz na to zaledwie kilka znaków; ot O ... N ... itd. Żadnych WTB, WTS, WTT i dokładny opis o co biega. Podobnie sprawa ma się z dodawaniem znajomych. No ale gracze radza sobie z tym problemem nie od dziś, więc pewnie i ja sie przyzwyczaję ;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować