Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2006 o 16:30, DeckardCain napisał:

jak można zdobyć jakiś krowi lvl ?
wszędzie otym czytam a nie wiem gdzie to jest

Po pierwsze: nie spamuj, po drugie do krowiego levelu można dojść zdobywając nogę wirta(drewniana noga ze zwłok w Tristram), a później łącząc to z księgą teleportacji w Kostce, by użyć zwoju w Obozowisku Łotrzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obywatel DecardCain może nie wiedzieć co to jest spam... Pisze tu w ten sposób już od jakiegos czasu :p

Co do krów, dodam jeszcze, może by uprzedzić pytanie - mutuje się te nogę z księgą miejskich portali w Obozowisku Łotrzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:04, DeckardCain napisał:

a jak przeszedłem gre i jestem w ostatnim mieście to jak mam się dostać do pierwszego ?


Ty sobie z nas tu nie żartujesz?? Najpierw mapa, teraz to. :] Jak Ty grasz jeśli nie korzystasz z wp? (waypoint, punkty teleportu między miejscami) Trzeba wejść na taki wp w Harrogath, skoro tam akurat jesteś, wybrać zakładkę 1go aktu i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:04, DeckardCain napisał:

a jak przeszedłem gre i jestem w ostatnim mieście to jak mam się dostać do pierwszego ?


Wejdź na jeden z tych teleportani z ogniami i spójrz się na górę menu wyboru miejsca - widać zakładki wybierz akt, który cię interesuje.

Powtarzam pytanie:
Jak włącza się player 8? Wciskam enter i wpisuję: /player 8. Trzeba coś jeszcze zrobić? Mam patcha 1.11b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:11, Mistrz Magii napisał:

> a jak przeszedłem gre i jestem w ostatnim mieście to jak mam się dostać do pierwszego
?

Wejdź na jeden z tych teleportani z ogniami i spójrz się na górę menu wyboru miejsca - widać
zakładki wybierz akt, który cię interesuje.

Powtarzam pytanie:
Jak włącza się player 8? Wciskam enter i wpisuję: /player 8. Trzeba coś jeszcze zrobić? Mam
patcha 1.11b.


Nie, to powinno wystarczyć. A właśnie zauważyłam - players, nie player. Wpisałeś liczbę pojedynczą.
Ze spacją czy bez nie ma znaczenia. Wpisujesz, znowu enter i powinno zadziałać. U mnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:09, DeckardCain napisał:

a spam to chyba oznacz żebym nie pisał tak dużo i bez sensu


Dużo można, ale Ty to rozrzucasz i kawałkujesz i masz posty takie po linijce. Od czasu do czasu każdy tak napisze, tu czy w innym wątku, ale normalnie to się trochę wysil :) A bez sensu nie jest, jeśli rzeczwyiście nie wiesz i szukasz odpowiedzi. Zawsze Ci ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:15, Mistrz Magii napisał:

Wreszcie potwory będą na moim poziomie.:)


Jak za łatwo Ci idzie, to wejdź na piekło i tam włącz players8 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu zacznę chyba bawić się druidem ele :P Hmm może tą postacią zechce mi się zrobić 99 lvl... :)
Ech niedługo nowy ladder i już na tym mnie zniechęca all..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 15:34, Modest-Vermin napisał:

Ja znowu zacznę chyba bawić się druidem ele :P Hmm może tą postacią zechce mi się zrobić 99
lvl... :)
Ech niedługo nowy ladder i już na tym mnie zniechęca all..


Musiałbyś nie robić nic innego tylko grać prawie non stop w d2 ;) Przecież to byłyby dziesiątki tysięcy baalrunów do wykonania :) Jak chcesz poznać nowe oblicze gry to pograj na hc, no chyba, że już grasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten nowy ladder, to nie jest tylko plotka? Blizzard coś ogłosił gdzieś? Szukałam na arreat, ale tam w newsach nic nie ma. Może gdzie indziej szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 16:09, Czibaku napisał:

Musiałbyś nie robić nic innego tylko grać prawie non stop w d2 ;) Przecież to byłyby dziesiątki
tysięcy baalrunów do wykonania :) Jak chcesz poznać nowe oblicze gry to pograj na hc, no chyba,
że już grasz ;)


Zaczynać od nowa, koniec laddera a ja dopiero będe zaczynał ? ee nie pali mi się, ale być może pomyślę o tym na nowym ladderku. Teraz nie warto cokolwiek nowego rozpoczynać, przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 17:15, Modest-Vermin napisał:

Zaczynać od nowa, koniec laddera a ja dopiero będe zaczynał ? ee nie pali mi się, ale być może
pomyślę o tym na nowym ladderku. Teraz nie warto cokolwiek nowego rozpoczynać, przynajmniej
dla mnie :)


Masz rację. Wg mnie będzie powtórka z rozrywki i reset laddera będzie na przełomie lipca i sierpnia :) Ja powrócę do d2 w dwóch wcieleniach: softcore - będę zarabiał, hardcore - for fun, imo kilkanaście br''ów na hc z rana stawia na nogi lepiej niż kawa :P A wiadomo, na sc spokojnie można robić ls, do tego jakieś PWE i ubiorę postać hc :D Taki mam plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 17:59, Czibaku napisał:

Masz rację. Wg mnie będzie powtórka z rozrywki i reset laddera będzie na przełomie lipca i
sierpnia :) Ja powrócę do d2 w dwóch wcieleniach: softcore - będę zarabiał, hardcore - for
fun, imo kilkanaście br''ów na hc z rana stawia na nogi lepiej niż kawa :P A wiadomo, na sc
spokojnie można robić ls, do tego jakieś PWE i ubiorę postać hc :D Taki mam plan.

A jak masz zamiar przerzucać rzeczy z sl na hc ladder? O ile pamiętam, to ja nie mogłam wejść do gry jak była innego typu. Ale może coś mi się pomieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować