Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmińska ekipa szuka testerów. W Polsce!

83 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2010 o 15:33, Volvox napisał:

I tak tam praca będzie ok 10-12 godzin na dobę (a kto wie czy blisko premiery nie więcej)
więc nie ma sensu dojeżdżać :)


Luuz, mają tam kanapy, kuchnię i potrzebne wyposażenie do normalnego mieszkania. W firmie. Przynajmniej tak mówiła pani zarządzająca biurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 15:57, anonim0 napisał:

Moze wiecej informacji?


Wszystko co trzeba wiedzieć jest w komentarzach i ewentualnie zalinkowanej ofercie (tez w komentarzach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 14:49, Volvox napisał:

akodo_ryu --> Gdyby wszyscy się tym kierowali to połowa ludzi na świecie była
by bezrobotna ;)

Oj, chyba jednak trochę przegiąłeś.
Jeżeli chodzi o mnie, to odpada. Nie ukończyłem osiemnastu lat, to jedno. Dojazd, to drugie. Nauka w liceum, to trzecie. Kwestia perfekcyjnie opanowanego angielskiego, to czwarte. Pierwszy kontakt z tego rodzaju pracą, to piąte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może odpowiem - info o wymaganiach jest na stronie Wiedzmina 2 ( http://www.thewitcher.com/#news/item_5431469). Praca jest na miejscu w siedzibie Red''a, a nie zdalna (można dojeżdżać jeśli mieszka się blisko wawy, wiadomo). Bardziej szczegółowe informacje podawane są na rozmowie kwalifikacyjnej. Wybrane osoby dostaną zaproszenie na maila, a automatyczna odpowiedź jest już wyłączona. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:07, Darkstar181 napisał:

> Nie wiem, co takiego fajnego jest w ogrywaniu jednej walki w kółko przez 12 godzin
dziennie
> albo w poznawaniu fabuły przed premierą. Zero frajdy :P
Praca to praca. Ma dawać przede wszystkim pieniądze, nie frajdę.

Praca jak każda czynność ma maksymalizować użyteczność pracującego (klasyczna teoria użyteczności) - kasa to tylko jeden element, jest wiele innych jak pewność pracy, stres, bezpieczeństwo, nuda, zainteresowanie, elastyczność, wysiłek, perki i masa innych.

Jakby płacili ci za posadę zbieracza psich kup w okolicy twojego miejsca zamieszkania więcej niż za posadę jakiegoś asystenta w oddziale Google w Polsce, to tak bez niczego wybrałbyś to 1, tylko dlatego że więcej kasy?

Co do newsa - mam nadzieję że dobrze przetestują Wieśka 2, bo gra ma wyjść świetna i dopracowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 18:05, Zygfryt_drut napisał:

Jak myślicie z 1500 zł dostaną na miecha?


Więcej jak sądzę. Jakiś czas temu słyszałem, że płacili 2200 (ale tym stałym testerom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam 6 kilometrów od siedziby CDP, ale jakoś nie uśmiecha mi się ciągnąć kilku rzeczy na raz. No cóż, zostawiam pole innym młodym, pięknym, zdolnym, niezależnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować