Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do Mafii II już z datą premiery i ceną

60 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2010 o 20:48, ram96 napisał:

Przepraszam bardzo za 59zł masz samego Steam''a. Najtańsza Mafia 2 kosztuje 110,90zł.


klikam w Twoj link i pierwsz co widze to: 54,00. Cena gry. Wpisujesz kluczyk na swoim koncie steam i jestes pelnoporawnym posiadaczem gry. Gdzie widzisz problem ? Jak lubisz 2x przeplacac to prosze bardzo, ale nie wypisuj glupot ze kosztuje wiecej na PC.

Dnia 31.08.2010 o 20:48, ram96 napisał:

Starcraft 2 wg. Twoich cen i tak kosztuje 450zł (full kampania, 2 i 3 część mają kosztować
tyle samo co pierwsza część) za te pieniądze wolę sobie kupić GTX''a 260''tke. Moim zdaniem
rynek gier komputerowych idzie w złą stronę i chyba nic nie zdąży go powstrzymać. No
chyba, że klienci się zbuntują i zaczną piracić w większym stopniu.


eeee... podstawka 145+ 2x dodatki, kazdy po jakies 70-90 pln na moje oko (to rasowe dodatki, tansze od podstawki) co daje nam ~300PLN, dodajmy jeszcze ze wszystkie dodatki beda fabularnie obszerne jak podstawka czyli mniej wiecej: 28 (tyle misji w podstawce) x 30-50minut na misje co nam daje jakies 18-20godzin samego singla + nieograniczony multi. Za kazda gre z taka iloscia singla, z takim scenariuszem/zroznicowaniem misji jestem w stanie placic 145pln :)

A cena jakbys nie wiedzial (oczywiscie ze nie wiesz) nie odbiega od ceny innych glosnych premier na zachodzie - sprwadz sobie na zagranicznych sklepach ceny w ojrosach/dolarach. SC2 niczym sie nie wyroznia. Polski wydawca dal ciala i mamy drozej ;)

uzywaj opcji ODPOWIEDZ w prawym gornym rogu mojej wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 20:48, ram96 napisał:

http://allegro.pl/listing.php/search?string=mafia+2&from_showcat=1&category=45713&a_enum[53]=all&buy=0&clear_cookie=0&distance=1&from_showcat=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&city=&order=d&postcode=&price_from=&price_to=&view=gtext&change_view=1

Przepraszam bardzo za 59zł masz samego Steam''a. Najtańsza Mafia 2 kosztuje 110,90zł.
Starcraft 2 wg. Twoich cen i tak kosztuje 450zł (full kampania, 2 i 3 część mają kosztować
tyle samo co pierwsza część) za te pieniądze wolę sobie kupić GTX''a 260''tke. Moim zdaniem
rynek gier komputerowych idzie w złą stronę i chyba nic nie zdąży go powstrzymać. No
chyba, że klienci się zbuntują i zaczną piracić w większym stopniu.

PS. Nie chcę tutaj nikogo do niczego "namawiać" i nie chcę, aby zostało to tak przyjęte
przez mod''ów.


Rozbawiłeś mnie tekstem "Przepraszam bardzo za 59zł masz samego Steam''a". A Ty niby co masz skoro Mafia II wymaga Steama??? Gówniane pudełko DVD za 1 zł (kupię sobie lepsze za 7 zł), wkładkę papierową (wydrukuje sobię), "instrukcję" (bo 12 stron nie można nazwać instrukcji, też sobie wydrukuję), płytę (zrobię sobie backup ze Steama i wypalę na lightscribe - efekt lepszy niż oryginalna)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 20:54, Tom_pl napisał:

Może na PC też wydadzą DLC.


Muszą, bo inaczej zrobię z nimi to samo co z nieświeżym już Frankie Pots''em. Nie mają wyjścia, zniesmaczony tłum wali drzwiami i oknami, co można uświadczyć choćby na forum 2K; widły już czekają! Dajcie mi to Joe''s Adventures, plus coś o Henrym, Eddiem, manewr koperty i uznam, że 2ka nie jest tylko lekko upośledzoną siostrą Lost Heaven. Cholera, bawiłem się dobrze, ale dlaczego tak krótko?! :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sory, ale są ludzie (np. ja) którzy nie posiadają stałego łącza internetowego. Ja mam Blueconnect''a płace erze 50zł i mam 500MB limitu danych, tak więc pobierałbym taką Mafię ok. rok. Nie mam szczęścia i umowa kończy mi się w Maju tak więc nie mam szans jej pobrać ze Steam''a, a tym bardziej, żeby w nią sobie pograć do końca roku. Dla mnie jedyną opcją jest niestety wersja pudełkowa. Nie chcę zrywać umowy z Erą, bo to wydatek rzędu 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 21:36, EmperorKaligula napisał:

> Przepraszam bardzo za 59zł masz samego Steam''a. Najtańsza Mafia 2 kosztuje 110,90zł.


klikam w Twoj link i pierwsz co widze to: 54,00. Cena gry. Wpisujesz kluczyk na swoim
koncie steam i jestes pelnoporawnym posiadaczem gry. Gdzie widzisz problem ? Jak lubisz
2x przeplacac to prosze bardzo, ale nie wypisuj glupot ze kosztuje wiecej na PC.

> Starcraft 2 wg. Twoich cen i tak kosztuje 450zł (full kampania, 2 i 3 część mają
kosztować
> tyle samo co pierwsza część) za te pieniądze wolę sobie kupić GTX''a 260''tke. Moim
zdaniem
> rynek gier komputerowych idzie w złą stronę i chyba nic nie zdąży go powstrzymać.
No
> chyba, że klienci się zbuntują i zaczną piracić w większym stopniu.

eeee... podstawka 145+ 2x dodatki, kazdy po jakies 70-90 pln na moje oko (to rasowe dodatki,
tansze od podstawki) co daje nam ~300PLN, dodajmy jeszcze ze wszystkie dodatki beda fabularnie
obszerne jak podstawka czyli mniej wiecej: 28 (tyle misji w podstawce) x 30-50minut na
misje co nam daje jakies 18-20godzin samego singla + nieograniczony multi. Za kazda gre
z taka iloscia singla, z takim scenariuszem/zroznicowaniem misji jestem w stanie placic
145pln :)

A cena jakbys nie wiedzial (oczywiscie ze nie wiesz) nie odbiega od ceny innych glosnych
premier na zachodzie - sprwadz sobie na zagranicznych sklepach ceny w ojrosach/dolarach.
SC2 niczym sie nie wyroznia. Polski wydawca dal ciala i mamy drozej ;)

uzywaj opcji ODPOWIEDZ w prawym gornym rogu mojej wiadomosci.


Nie porównuj Polski z żadnym krajem zachodnim. Ja zarabiam 2 tyś. zł mieś. mieszkam w dwóch pokojach z kuchnią i jeżdże Fiatem Cinquecento z 1994 roku. Pracownik na tym samym stanowisku np. w Niemczech zarabia 3-4 razy tyle, jeździ nowym Mercedesem i mieszka w pięknym 200-stu metrowym domu. Jeśli w Polsce mają być takie ceny jak na zachodzie i jeśli ja mam zarabiać tyle ile teraz zarabiam, to ja pier#%^le taki kraj. Dla takiego szwaba wydać 50 Euro na Starcrafta to pstryknąć palcem, ale dla mnie 150zł to zdecydowanie zbyt duży wydatek. A jeszcze się okazuje, że Starcrafta pokroili na trzy i ja mam wydać 300zł (według twojego toku rozumowania) to ja wolę kupić nowy wózek dla synka, albo dać żonie na głupią sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:57, MisioKGB napisał:

> Może na PC też wydadzą DLC.

Muszą, bo inaczej zrobię z nimi to samo co z nieświeżym już Frankie Pots''em. Nie mają
wyjścia, zniesmaczony tłum wali drzwiami i oknami, co można uświadczyć choćby na forum
2K; widły już czekają! Dajcie mi to Joe''s Adventures, plus coś o Henrym, Eddiem, manewr
koperty i uznam, że 2ka nie jest tylko lekko upośledzoną siostrą Lost Heaven. Cholera,
bawiłem się dobrze, ale dlaczego tak krótko?! :F


Dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 23:57, ram96 napisał:

Nie porównuj Polski z żadnym krajem zachodnim.


niby dlaczego ? to tam powstaja gry, to tam ustalaja ceny - rynek zachodni to glowny odbiorca dla takich gier, ale u nas tez sie sprzedaja. I dlaczego mam nie porownywac ? Wyjechac na zachod za praca w obecnych czasach to nic wielkiego.

Dnia 31.08.2010 o 23:57, ram96 napisał:

Ja zarabiam 2 tyś. zł mieś. mieszkam w
dwóch pokojach z kuchnią i jeżdże Fiatem Cinquecento z 1994 roku. Pracownik na tym samym
stanowisku np. w Niemczech zarabia 3-4 razy tyle, jeździ nowym Mercedesem i mieszka w
pięknym 200-stu metrowym domu.
Jeśli w Polsce mają być takie ceny jak na zachodzie i
jeśli ja mam zarabiać tyle ile teraz zarabiam, to ja pier#%^le taki kraj.
Dla takiego
szwaba wydać 50 Euro na Starcrafta to pstryknąć palcem, ale dla mnie 150zł to zdecydowanie
zbyt duży wydatek. A jeszcze się okazuje, że Starcrafta pokroili na trzy i ja mam wydać
300zł (według twojego toku rozumowania) to ja wolę kupić nowy wózek dla synka, albo dać
żonie na głupią sukienkę.


wolny rynek misiu, producent ustala cene i nic nam do tego. Gry to nie produkt pierwszej potrzeby, nie musisz grac (no i wiele gier szybko tanieje). Rozumiem ze chcialbys aby w niemczech gra kosztowala 50E a u nas 50PLN to kompletnie komusze myslenie... czemu nie bluzgasz ze w ameryce poludniowej litr paliwa to kilka centow a u nas ponad 5 zlotych ? Tak to dziala i nic nie zmienisz - niektorzy probowali - komuchy, zle skonczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 07:24, Kolumbiadek napisał:

Czy to oznacza, że blaszaki tego DLC nie dostaną !?

PS.:Nie chce mi się tematu czytać, bo idę do szkoły zaraz ;)


Jimmy''s Vendetta, Mafia II''s second action-infused downloadable game add-on, is coming to PS3, Xbox 360, and PC on September 7th for $9.99/800 MS Points

Z oficjalnego community Mafii II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 19:36, tofikowski napisał:

Przypominam, że Rozdziały to nie misję. W mafii 2 było ich 15 ale prawie w każdym z nich
po 3-4 misje.

Ty tak twierdzisz, jak dla mnie w Mafii 2 te pojecia jak najbardziej się pokrywają. Bo Ty pojechanie z miejsca A do miejsca B traktujesz już chyba jako nową misję...

Zaraz zaraz a może grałeś w inną grę niż ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> klikam w Twoj link i pierwsz co widze to: 54,00. Cena gry. Wpisujesz kluczyk na swoim

Dnia 31.08.2010 o 21:36, EmperorKaligula napisał:

koncie steam i jestes pelnoporawnym posiadaczem gry. Gdzie widzisz problem ?


Faktycznie tanio. Nie za tanio ? Nie czujesz, że "coś tu śmierdzi" ? Klucze albo kradzione albo z USA (albo jedno i drugie). Nie chcę być złym prorokiem, ale żeby się nie okazało, że "chciwy dwa razy straci". Przy MW2 była taka afera (pisał o tym GOL) - tanie klucze na allegro, z USA, po czym się okazało że jest "regionalizacja" STEAMa i Valve poblokowało oszczędnym "szczęśliwcom" konta.

Niemniej co by nie mówić - tak: 54 zł to adekwatna cena do "jakości" tej produkcji, nie dorastającej do pięt jedynce, ani temu co oferuje konkurencja (GTA 4, RDR). Jako ogromny fan jedynki dałem się skusić na preorder - i jest to spory zawód. Poza świetnym wątkiem głównym nic więcej tam nie ma. Wstępnie to takie 6/10 jak na razie, zobaczymy czy gra mnie jeszcze czymś zaskoczy, ale wątpie (aktualnie misja 7).

Co do DLC - tak dałem się wydymać :/ Jeśli jeszcze się okaże, że to DLC jest na płycie (tyle że zablokowane), to chyba zrobię brzydki numer i dla odmiany ja wydymam 2K Czech. Chociąż... pewnie skończę do tego czasu grę i oniej zapomnę, wracając do rzeczy które są bardziej godne mojego cennego czasu (RDR).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj czasy się teraz zrobiły. Dlc poszły nie w tym kierunku co trzeba, zrozumiał bym gdyby podzielili gierkię na pare części ale cena podstaki była by tania, a nie płaci się jak za pełną gierkię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 09:16, Lordpilot napisał:

Faktycznie tanio. Nie za tanio ? Nie czujesz, że "coś tu śmierdzi" ? Klucze albo kradzione
albo z USA (albo jedno i drugie). Nie chcę być złym prorokiem, ale żeby się nie okazało,
że "chciwy dwa razy straci". Przy MW2 była taka afera (pisał o tym GOL) - tanie klucze
na allegro, z USA, po czym się okazało że jest "regionalizacja" STEAMa i Valve poblokowało
oszczędnym "szczęśliwcom" konta.


za ~60pln sprzedaja sklepy ktore przeprowadzily tysiace transakcji i jako taka renome maja ;) Wiec wierze w te kluczyki :)

Dnia 01.09.2010 o 09:16, Lordpilot napisał:

Niemniej co by nie mówić - tak: 54 zł to adekwatna cena do "jakości" tej produkcji, nie
dorastającej do pięt jedynce, ani temu co oferuje konkurencja (GTA 4, RDR). Jako ogromny
fan jedynki dałem się skusić na preorder - i jest to spory zawód. Poza świetnym wątkiem
głównym nic więcej tam nie ma. Wstępnie to takie 6/10 jak na razie, zobaczymy czy gra
mnie jeszcze czymś zaskoczy, ale wątpie (aktualnie misja 7).


powiem tak... dalej nie bedzie lepiej ;) Ja z poczatku zachwyt jakie to piekne, jak super, jakie miasto - a pod koniec to juz byle szybciej do dialogow/akcji - grze za calosc daje 6/10 ;) Demko zamydlilo mi oczy i dalem sie podejsc jak dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wydać na gre 130 zł po czym sie dowiedzieć, że w zasadzie cała gra jeszcze nie wyszła. Przeszedlem już Mafie 2 i nie mam zamiaru już w nią zagrać. Tym o to sposobem producent stracił wielu klijentów!!! Mam nadzieje tylko ze inni wezmą jakiś przykład i nie będą robić graczy w bambuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 16:40, Citkowsky napisał:

Nie, dziękuję. Żadnych ,,wirtualnych gier czy dodatków" nie mam zamiaru kupować, ewentualnie
poczekam na wydanie GOTy czy coś takiego:)


Jak na razie to ta gra nie zasługuje raczej na GOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować