Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fabryczne ekstremum - Colorful iGame 460

15 postów w tym temacie

No i na taką kartę czekałem. Mam odłożone 800zł i chyba coś takiego sobie sprezentuję. Czy ktoś się orientuje czy OCZ SXS 500Watt pociągnie tą kartę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej ceny w newsie nie ma. 710 zł kosztuje nowy 460. Wnioskuję, że iGame 460 bedzie kosztował ok. 900zł - 1000zł. Mam odłożone 800zł dołożę stówę, albo dwie i kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 15:59, marcinsud napisał:

Ja bym z zakupem poczekał z 3 miesiące po premierze, aż się okaże jak z awaryjnością.

W październiku wychodzą nowe Radki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tej karty bo prawdopodobnie będzie się grzała do jakichś niebotycznych temperatur, wyła ja stado bawołów i pobierała prądu co mała atomowa łódź podwodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 14:47, ram96 napisał:

No i na taką kartę czekałem. Mam odłożone 800zł i chyba coś takiego sobie sprezentuję.
Czy ktoś się orientuje czy OCZ SXS 500Watt pociągnie tą kartę??


Karta śmiga nawet na zasilaczach 400W.

Dnia 02.09.2010 o 14:47, ram96 napisał:

nie polecam tej karty bo prawdopodobnie będzie się grzała do jakichś niebotycznych temperatur,
wyła ja stado bawołów i pobierała prądu co mała atomowa łódź podwodna.


Ehh, głupi stereotyp o fermi :/ Ludzie to jest GF104 - pobór prądu taki jak radeon hd4850. Nie wiem jak z tym chłodzeniem, ale referenty są cichsze od GTX 260, więc bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 17:38, Dlogi16 napisał:

Ehh, głupi stereotyp o fermi :/ Ludzie to jest GF104 - pobór prądu taki jak radeon hd4850.
Nie wiem jak z tym chłodzeniem, ale referenty są cichsze od GTX 260, więc bez przesady.


No niestety niektórzy widzą tylko to, że pierwsze Fermi były potworami, więc i nowe karty Nvidii są takie same. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 14:51, Daelor napisał:

gdzie te czasy, kiedy karty graficzne nie wyglądały, jakby mieściły w sobie reaktor nuklearny
O_o


A wiesz jak to się fajnie rozkręca żeby wyczyścić? :D Świetna sprawa, moja jest trochę mniejsza, ale zabawa przednia ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 22:19, Adjatha napisał:

> gdzie te czasy, kiedy karty graficzne nie wyglądały, jakby mieściły w sobie reaktor
nuklearny
> O_o

A wiesz jak to się fajnie rozkręca żeby wyczyścić? :D Świetna sprawa, moja jest trochę
mniejsza, ale zabawa przednia ;>


Nie namawiaj, nie namawiaj... Zabawa przednia a w szczególności jak ktoś urwie jakieś SMD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować