Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Monitory CRT vs. LCD. Co wybrać?

518 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 15:14, BuuBuu napisał:

pytam jeszcze raz. nie chce spamowaźć. Można przetrzeć monitor LCD zwykłą, wilgotną ścierką??
ostatnio używałem jakiegoś płynu do LCD i zapackał mi cały monitor


No raczej trzeba przetrzeć suchą ścierką a nie wilgotną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 15:44, BuuBuu napisał:

ale jak usunać smugi z ekranu??


smugi oraz tluszcz i inne zabrudzenia z monitora CRt jest łatwo zetrzec, gorzej z LCD , ja to robie sciereczka sucha albo delikatnie zwilzona ( + od razu wycieram sucha) na wylaczonym sprzecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 18:27, Furion III napisał:

Opłaca sie kupowac monitor panoramiczny np do gier i pracy przy kompie??


zgadzam się z przedmówcą jak głownie grasz to lepiej kupić LCD 4:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 17:02, Furion III napisał:

A mógłbys mi doradzic jakis bardzo dobry monitor z LG 4:3 tak do 1500zł??


No niewiem czy ci się spodoba ale myślę że byłby dobry
http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/LG/20_i_wieksze/20_1_LG_Flatron_L2000CE_BF/pelny,id,37380/

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/LG/19_i_wieksze/19_LG_Flatron_L1970HR_BF/pelny,id,29857/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kupuje panoramiczny [za kilka dni w zestawie z kompem i urządzeniem wielofunkcyjnym]. Już nie mogę się doczekać, aż obejrzę sobie jakiś film wieczorową porą. W gry za wiele nie gram więc tym się nie kieruje... Panoramiczny prezentuje się pięknie, bez dwóch zdań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 17:27, gracz 155 napisał:

Mam pytanie mam na monitorzę nalepkę TCO 99 co ona oznacza?

Że twój monitor spełnia normę jakościową z roku 1999... Czyli w dzisiejszych czasach nie oznacza prawie nic :P Norma z 03 jest raczej teraz podstawą ... chyba... expertem nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 17:27, gracz 155 napisał:

Mam pytanie mam na monitorzę nalepkę TCO 99 co ona oznacza?


ta nalepka oznacza że twój monitor spełnia jedne z najbardziej rygorystycznych norm jakościowych i
środowiskowych ale teraz najnowsze TCO to TCO''03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 17:28, HiroshiTakubo napisał:

A ja tam kupuje panoramiczny [za kilka dni w zestawie z kompem i urządzeniem wielofunkcyjnym].


Nikt Ci nie powiediał, że lepiej jest złożyc samemu kompa niż brac gotowy zestaw. ale to rozmowa na inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:13, BuuBuu napisał:

Nikt Ci nie powiediał, że lepiej jest złożyc samemu kompa niż brac gotowy zestaw. ale to rozmowa
na inny temat

Nie odkryłeś Ameryki, jednak zestaw który biorę wygląda dobrze poza tym jest tańszy, niż oddzielne kupno...
chyba że masz za dużo kasy to się podziel a wtedy zapewne inaczej podszedłbym do tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam czekałem 3 lata na zmiane kompa (od momentu w którym stary już mi nie wystarczał) w sumie jakieś 5 lat na jednym i wiem jak się człowiek liczy z kazdą złotóką przy zakupie nowego, ale swój składałem i myśle że lepiej wyjdziesz składajac podobny samemu niż w sklepie. Będziesz miał to co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:23, BuuBuu napisał:

sam czekałem 3 lata na zmiane kompa (od momentu w którym stary już mi nie wystarczał) w sumie
jakieś 5 lat na jednym i wiem jak się człowiek liczy z kazdą złotóką przy zakupie nowego, ale
swój składałem i myśle że lepiej wyjdziesz składajac podobny samemu niż w sklepie. Będziesz
miał to co chcesz

Dzięki za porade ale decyzja podjęta, mam nadzieje ze nie bede żałował, a monitor jakoś nie nawali też bardzo:P
Pan Prezes---->
Rzeczywiście. Ostatnio czytałem niusa że monitor Samsunga jako pierwszy spełnił te wymogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 17:02, Furion III napisał:

A mógłbys mi doradzic jakis bardzo dobry monitor z LG 4:3 tak do 1500zł??


na monitorach sie slabo znam , jestem od innego sprzetu , kolega lechu powyzej ci ładnie doradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwyczajny monitor taki stary za niedługo che sobie kupić LCD jak myślicie czy on jest lepszy ?tak ogólnie nie chodzi mi tylko do gier ale tak do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować