Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 - żadnych poświęceń dla konsol

83 postów w tym temacie

pieprzenie - ta przerośnięta żagnica i sposób w jaki trzeba ją pokonać - uderzać w wyznaczone, podświetlone macki - typowa sieczka konsolowa. Arahas i płonący chochoł śmierdzą konsolami na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 22:12, Griba napisał:

Bo się popłaczę normalnie. Litości są lepsze gierki i czy wydadzą Wieśka na tylko na
pc lata mi tu i tam.


Czyś Ty zgłupiał ??? Jedna z najbardziej rozpoznawanych gier na świecie A TY MÓWISZ, ŻE CI TO LATA !!!!!!!. Powiem Ci tylko to THIS IS SPATA !!!!!!!! idź grać w simsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin to jest nasza największa marka eksportowa w branży gier. Każdy Polak powinien się cieszyć z tego, że słyszy Polacy zrobili taką wspaniałą grę (Wiedźmin I), a tutaj w PL zawsze narzekanie. Polacy muszą być biedni bo większość to idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 22:49, alexds napisał:

Wiedźmin to jest nasza największa marka eksportowa w branży gier. Każdy Polak powinien
się cieszyć z tego, że słyszy Polacy zrobili taką wspaniałą grę (Wiedźmin I), a tutaj
w PL zawsze narzekanie.


Jak dla mnie Wiedźmin mógłby powstawać nawet w Trynidadzie i Tobago, ważne że jedynka była świetną grą, a sequel też nieźle się zapowiada. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się takie podejście. W konsolach jest kasa a CDP Red nie wydając gry na konsole (albo wydając dużo później) traci kupę kasy które w dobie kryzysu są niezbędne. No i pograł bym na moim X360 w toto :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wolałbym też wersję konsolową jako, że PC nowy już nie jest, a nie zamierzam w niego inwestować już... Matko... Nie mogę się doczekać tej gry jak żadnej innej, która wyjdzie. To będzie coś pięknego mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykre to bardzo. Miała być pierwsza część na konsole, a druga od kopa na 3 platformy, a tu Powrót Białego Wilka wstrzymany, a Zabójcy Królów jak na razie tylko na PC... wielka szkoda, bo na zachodzie osób z konsolami jest nieporównywalnie więcej od posiadaczy mocnych pieców. Pamiętajmy też, że port na konsole nie jest taką prostą sprawą. X360 jeszcze pół biedy (ma zbliżoną architekturę do PC), ale chcąc coś wycisnąć z PS3 trzeba mieć doświadczenie i narzędzia, których CDPR niestety brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy nie rozumieją przekazu, tłumaczenie:

jeśli Wiesiek 2 się dobrze sprzeda na PC, będzie wersja konsolowa. Obecnie gra jest ekskluzywnym tytułem komputerowym - i będzie robiona tak, jakby innych wersji miało nie nie być. Jeśli gra sprzeda się słabo, konsolowa konwersja nie ujrzy światła dziennego. To proste. Nie ma tu żadnego spisku, złej woli ani uprzedzenia. Wszystko rozbija się o pieniądze. CDP Red to nie jest multiplatformowy gigant pokroju EA.

I jeszcze jedno: to nie CDPR podgrzewa atmosferę ws. konwersji. To media non stop ciągną ich za język w tej kwestii. Gość z Polygamii wręcz zażądał jasnej deklaracji.

@ moonman

Twoje uprzedzenie jest tak kategoryczne, że aż śmieszne. Współczuję wszystkim pesymistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 będzie przebojem to prawda : ) Myśli o wydaniu gry na konsoli to też dobra sprawa. Po pierwsze większa kasa, po drugie nie każdemu na PC uciągnie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mowia tak bo tak wypada, nawet jakby wszystko poswiecili na rzecz wersji konsolowej to pctowcow beda przekonywac ze jest odwrotnie, to sie nazywa marketing, a to czy to jest prawda to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 23:05, knopfler napisał:

Nie podoba mi się takie podejście. W konsolach jest kasa a CDP Red nie wydając gry na
konsole (albo wydając dużo później) traci kupę kasy które w dobie kryzysu są niezbędne.


Bujda na resorach... Mało nie przejechali się na konsolowym Wiedźminie. Mógłbym podać także sporo przykładów, gdzie gra portowana z PC osiągała fatalne albo przynajmniej sporo gorsze wyniki niż na PC. Za CDPR nie stoi żaden moloch pokroju Activision, EA czy Ubi więc muszą mocno uważać jak wydają kasę. Tak jak napisał Vojtas, jak gra dobrze się sprzeda na PC to być może zrobią wersję na konsole/ę (osobiście obstawiam X-a). Ale to już śpiew przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 22:39, jedrzejb napisał:

> Bo się popłaczę normalnie. Litości są lepsze gierki i czy wydadzą Wieśka na tylko
na
> pc lata mi tu i tam.

Czyś Ty zgłupiał ??? Jedna z najbardziej rozpoznawanych gier na świecie A TY MÓWISZ,
ŻE CI TO LATA !!!!!!!. Powiem Ci tylko to THIS IS SPATA !!!!!!!! idź grać w simsy


Ehh.... widzę że kolejny zamknięty w sobie fan który nie dopuszcza do siebie myśli że są lepsze pozycje od jego uloffCiaNej gry. I tak ja to powtarzam mojej matce, siostrze, koledze (mam w planach jeszcze babcie) ,tak i tobie mówię ,że każdy ma swój gust i to ,że ,np.: moja siostra ma gdzieś Wiedźmina bo woli Simsy ,to nie oznacza ,że mam ją ją z kopa wepchnąć do jamy śmierci ,czy jak to się tam nazywało u Spartiatów. Otwórz się też na inne gry , a może bardziej nie na gry ,co na ludzi którzy mają przeróżne opinie na temat tej gry i nie rób z siebie jakiegoś kurde Spartiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem brzydko niech się walą.Ja bede miał na konsoli gry od mistrzów gatunku(Bioware,Obisidan) czyli Dungeon Siege 3 i Dragon Age 2 gry które napewno przewyższą badziewie dla nastolatków pod tytułem Geralt i mało cnotliwa Triss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Wg mnie Wiedźmin to naprawdę dobry RPG, ale nie przesadzajmy, że to absolutny fenomen. Owszem, jest jednym z lepszych eRPeGów w jakie grałem w ciągu ostatnich lat, ale to tylko dlatego, że nic dobrego ostatnio nie wychodzi. Przed Wiedźminem dobry był Oblivion, po Witcherze jeszcze Fallout 3, nic więcej lepszego nie było. Co nie znaczy, że Wiedźmin jest genialny, bo do klasyków mu bardzo dużo brakuje. Nie przeceniajmy go, bo nasz, polski. Dla mnie to solidne 8/10, ale tylko przez to, że lubię twórczość ASa, inaczej byłoby całkiem słabe (chociaż 8 słabe być nie może). Co do dwójki, mam nadzieję, że będzie grą jeszcze lepszą, wiem, że kupię tą grę. To logiczne, że gra jest dedykowana PeCetom, bo i jedynka była na nie przeznaczona. Poza tym, twórcy gry są z Polski, a tu PC nadal rządzi, twórcy więc na komputerach się wychowali. Ale jeżeli gra będzie naprawdę dobra, to dlaczego nie miałoby być też wersji konsolowej? Chyba im więcej ludzi zagra w fajną grę, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować