Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyślij SMS i zgarnij limitowaną edycję konsoli Xbox 360 Halo Reach!

113 postów w tym temacie

Pierwszy raz biorę udział w konkursie gram''u :)
Tak jak wiele osób nic w życiu nie wygrałem(oprócz maskotki gdy miałem 7 lat, a dokładnie to moi rodzice wygrali :P), ale mam nadzieję, że tym razem się nie rozczaruję :)
A co jeżeli się poda zła odpowiedź? Nie ma się szans na wygraną czy jednak można wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 17:19, wojcio102 napisał:

Pierwszy raz biorę udział w konkursie gram''u :)
Tak jak wiele osób nic w życiu nie wygrałem(oprócz maskotki gdy miałem 7 lat, a dokładnie
to moi rodzice wygrali :P), ale mam nadzieję, że tym razem się nie rozczaruję :)
A co jeżeli się poda zła odpowiedź? Nie ma się szans na wygraną czy jednak można wygrać?


Chyba nie bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łe to chyba nie biorę udziału w konkursie, bo czekałem na jakąś odpowiedź od Was na moje pytanie. Osobiście nie mam w ogóle pojęcia o żadnej z części Halo i boję się nie znać odpowiedzi... :(
EDIT: Hahahaha - prostszego pytania w sprawie gier w życiu nie słyszałem. A może dlatego wiedziałem, bo umiałem wykluczyć dwie z odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie może gram organizować konkursów jak kiedyś ?? Że każdy miał by szansę wygrać. A takie konkursy SMS to dla kogoś kto wyśle więcej SMsów a w starych konkursach mogłeś się popisać wiedzą i były szanse na wygranie. Zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W związku z Waszymi prośbami, został również zmieniony wybór zwycięzcy."- i ja głupi uwierzyłem, że to będzie losowanie... a w regulaminie znowu coś o czasach jest ;/ kurcze... mam nauczkę- czytać regulamin :) No nic... prawie 5zł poszło... jeszcze odpowiadałem na luzie jak mogłem szybciej (kto takie fajne pytania układał? :) Nie grałem w Halo, a dwie odpowiedzi są takie głupie, że można nie wiedzieć, a poprawnie napisać :)
Najgorsza głupota, że w trakcie odpowiedzi sprawdziłem sobie czy numerek (1,2,3) ma być po spacji czy nie... jak będę w 1000 najszybciej odpowiadających to sukces ;p Nagroda kusząca (bony nie), ale cóż... wygrałem raz w życiu na gram.pl kiedy było 1000 nagród ;p
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy gram.pl stawało się niezależne, grupa mądrych ludzi nie wiedziała, że taka operacja nie jest na ich umiejętności i stany portfeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale najszybszy nie wygrywa - tylko osoba z 11 czasem :)

"Prawidłowa odpowiedź, która dotrze do Organizatora i zostanie zarejestrowana jako odpowiedź z jedenastym, najkrótszym czasem, liczonym jako czas pomiędzy wysłaniem przez Organizatora do uczestnika SMSa z pytaniem, a momentem otrzymania przez Organizatora SMS-a zwrotnego z poprawną odpowiedzią, uprawnia do Nagrody Głównej w postaci jeden egzemplarza limitowanej edycji konsoli Xbox 360 Halo Reach."

Więc loteria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej jak ktoś chce niech wysyła jego sprawa ale min trzeba 2 wysłać pierwszy żeby dostać pytanie a drugi żeby odpowiedzieć, wtedy sobie pomyślisz no tak znam odpowiedź wysyłam jeszcze raz żeby mieć wiekszą szanse a teraz będziecie dostawać info że jeśli wyślecie jeszcze raz macie większe szanse. Wrazie czego możecie dostać bon na 10zł nie licząc wysłanych 2 sms 5zł lub 3 wtedy 7,44 :D powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J***ie się... Dobrze, ze najpierw zajrzałem do regulaminu, żeby zobaczyć, że aby wygrać trzeba wysłać kolejnego SMS''a w jak najkrótszym czasie
Nic tylko boty ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej poroniona formuła konkursowa nastawiona na jak największe zdzieranie kasy z ludzi. Nie można było po prostu zrobić 1 SMSa i losowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwala wam, że przynajmniej najszybszy nie wygrywa, mimo wszystko wszyscy prawidlowo odpowiadajacy na pytanie powinni miec rowne szanse
kiedys byly losowania i wszystko sie spisywalo jak nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować