Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Statystyki z Mass Effect 2

49 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2010 o 21:36, Get_Down napisał:

Nie wierzę w to że tylko połowa osób przeszła tą grę.Może chodzi o to że tylko połowa
przeszła w 100%,każdą misję poboczną itp,albo liczą DLC jako całość.Gra świetna ale gorsza
od jedynki.


a ja wątpie ze licza z dodatkami , bo an pewno połowa graczy dodatków wszystkich by nie kupiła. Ale statysyki bedą brane pod uwage przy nastepnej czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 20:11, Darkstar181 napisał:


> Snajper (bo tak właściwie powinna nazywać się klasa "Szpieg") też ma spowolnienie
czasu,
> z tą jednak istotną różnicą, że włącza mu się ono (spowolnienie) - automatycznie,
przy
> podniesieniu snajperki do oka. Dodatkowo dochodzi możliwość kamuflażu, która zwiększa

> obrażenia i daje możliwość ucieczki, w razie większych problemów. Jeśli ktoś chce
się
> pobawić na wyższych poziomach trudności, to ta klasa jest - imo - najbardziej wydajna.

Ja to wiem, tak się składa że kończę drugi raz grę, grając właśnie Szpiegiem, ale moim
zdaniem ta klasa jest gorsza od żołnierza, włączając ten bullet time, który jest tylko
podczas celowania, i na krótki czas.

6 albo 6,5 s. to może rzeczywiście nie jest jakoś bardzo długo, ale... spacja, namierzenie przeciwnika, puszczenie spacji naciśnięcie PPM - strzał(y) w głowę; spacja, namierzanie itd. itd. Morderczo skuteczne.

Dnia 08.09.2010 o 20:11, Darkstar181 napisał:

A kamuflaż jest dobry, chociaż aż tak dużych premii za atak z ukrycia nie daje.


Imho 75% to całkiem sporo (zdjęcie).

20100909005218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję tym, co przeszli grę 28 razy. Założę się, że grają dalej - skoro nie nudziło im się gdy grali 28 raz, to przecież mogą sobie pyknąć drugie tyle. Ja odpadłem już przy drugim razie - nie chciało mi się czytać tych samych dialogów od nowa. Może za rok albo dwa odpalę drugi raz, jak już zapomnę fabułę. Ale najbardziej dziwi mnie, że tylko 50 % graczy ukończyło tą grę. Why? Przecież gra jest krótka, fabuła nie jest jakaś strasznie rozwlekła, wszystko jest podane w leciutkiej i zwięzłej formie, krótkie dynamiczne misje - nie kapuję. Rozumiem, niektórzy mogą odpaść po 100 godzinach przy Dragon Age, albo Neverwinter Night's 2. Ale tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe z tym ukończeniem 50% to prawda, ja tak samo mam grę od premiery, zagrałem na początku, przeszedłem 50% i koniec do dziś nie gram, jakoś jedynka bardziej mnie wciągnęła i jedynkę przeszedłem od razu na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, w stosunku do 1 się zrobiła trochę bardziej na akcje, ale i tak byłem zadowolony z gry, Przeszedłem ją w około 30godzin, czyli mniej więcej tak jak średnia i mam zamiar to zrobić przynajmniej jeszcze raz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś poczuję magię w jakiejś grze to można ciąć ile wejdzie [skończyłem pierwszego KOTOR''a 14 razy, drugiego 8, i ciągle mi się nie nudzą, chętnie zaliczę drugie tyle]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 20:47, Pietro87 napisał:

Jak ktoś poczuję magię w jakiejś grze to można ciąć ile wejdzie [skończyłem pierwszego
KOTOR''a 14 razy, drugiego 8, i ciągle mi się nie nudzą, chętnie zaliczę drugie tyle]


Uchhh no to gratuluję determinacji i ilości wolnego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować