Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalne wymagania sprzętowe Arcania: Gothic 4

115 postów w tym temacie

Widzę, że jestem blisko zalecany wymagań, bo System Operacyjny Windows 7 Ultimate
procesor Intel Core i7 -920 (2,66GHz ) 3GB RAM Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 295 .i ogromna ilość wolnego miejsca .Co do Gothic 3 to wcale nie była źle zoptymalizowana mi chodziła płynnie pomimo faktu ze stray komputer miał mniej pamięci niż min 1GB Ramu bo 768MB RAmu , Dodatek czyli Zmierzch Bogów faktycznie to był gorzej z płynność w to normalnie pograłem dopiero na tym komputerze .Ciekawe mnie jak będzie wyglądał sytemu awansu tzn czy wybierając umiejętność A blokuję się jakaś inna czy nie Czekam na Arcanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźmy przesadnymi pesymistami. Jeszcze nie dawno mówili ze tylko 4 rdzeniowe procesory pociągną tą grę. Mi osobiście na kompie AMD +3000, ATI x600 i 512 mB Gothic 3 chodził na minimalnych (40 fps ale zawsze :D), mimo że minimalne były wyższe. Pogramy w demo, zobaczymy czy odpali (spełniam minimalne wymagania oprócz grafiki bo mam 9800 GT w dodatku w naprawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gothic odszedł po nocy kruka...
Na to badziewie nie czekam, zapowiada się równie lipnie jak trójka i nie chodzi tu o wymagania ale o całokształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie Gothic (nawet ten robiony przez inne studio) demotywuje pecetowców, osobiście mimo iż jestem wielkim fanem serii, Arcanią nie jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA ! o fuuuc*k.. zawsze kupuje kompa a potem jest skok o generacje w przod.. Radek HD 4850 rok temu dawal rade a teraz musze chyba opylic kompa i dolyzc do nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up a co ma wersja testowa do nagrywania ? ;o watpie zeby 3 tygodnie przed premiera pokazywali jakas wersje alpha, a na gamescom pewnie pokazywali wersje konsolowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja :D? W dzisiejszych czasach :) A coo too hehe.. Nie no, poważnie.... Gra jest piękna, ma świetny silnik, ale... Wymagania do pełnej płynnośći? To lekka przesada jest... Procesor który może w czasie rzeczywistym przeliczać wybuch jądra atomu (Core i7:). Niech się wreszcie goście wezmą za naukę programowania itp... I inna kwestia... Pisanie gierke w Delphi czy innym C+ :) Proponuje napisać w assemblerze (demoscena rządzi :) Takie same efekty uzykali by na C2D 2.0 Ghz z 4 GB i GF 9600 GT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować