Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 22:01, Zauri napisał:

ej moj qmpel ma taki problem ze nie moze wejsc na zaden serwer bo mu ciagle pokazuje "blad
autoryzacji serwera" . o co w tym biega ?? z tego co mi mowil raz juz sie polaczyl i mogl normalnie
grac a tera kicha :P


Zapewne nie ma oryginalnej gry. Więc nie pogra w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:26, Zauri napisał:

powiem wam tak:
GRE NAJBARDZIEJ SPOWALNIA DUZA ROZDZIELCZOSC!!!
U mnie w rodzialce 1280x1024 gra chodzila plynnie dopiero w niskich detalach. Zmniejszylem
rozdzialke do 800x600 i gra chodzi plynnie przy wlaczonych srednich detalach i pare rzeczy
mam jeszcze na maksimum wlaczone (cieniowanie,jakosc tekstur i jakosc efektow gry)

Moj sprzet to athlon x2 3800+, 2 giga ramu i GF 7600GS


Tak to wygląda na średnich?! Kurde, ja też musze sobie co nieco na średnie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak...

Crysis nigdy mnie nie interesował. Nie obchodziły mnie nowe informacje co to za super będzie gra. Jakoś mnie to nie ruszało. Jedyna co w jakikolwiek sposób przykuło moją uwagę - zapowiadana cudna grafika.

Minęło trochę czasu, Crysis jest już na rynku. W CD-Action dali demo, ale nawet nie zwróciłem na nie uwagi. Dzisiaj jednak zdenerwowałem się podczas grania w inną grę, tkwiąc od prawie godziny w jednym miejscu. Patrzę przed siebie, a na stercie śmieci na biurku leży płytka z CDA. Wrzuciłem ją do DVD i zainstalowałem sobie Crysisa. Ustawienia medium, 1024x768. Tak jak jest ustawione standardowo. Wrażenia? Gra wygląda cudownie! Po prostu niesamowite! Nigdy nie grało mi się tak super w żadną strzelankę, nie licząc poczciwego Q3Arena. A te efekty... Musiałem włączać grę od nowa, bo nawet nie wiem kiedy wystrzeliłem wszystkie naboje w wodę i piasek, ekscytując się efektami ;D

A co do klatek na sekundę - gdy jedynie się przechadzałem - ok. 30. Podczas walki co prawda nie patrzyłem, ale w filmikach czasami zwalniało do kilkunastu. Mój komp - C2D E4300 (tymczasowo niepodkręcony - później wypróbuję grę na podkręconym), 2 GB Ram 667 Mhz, GF 8600 GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 22:40, Vex10008 napisał:

Jak będzie mi chodzić Crysis na E6550 2Gigaram 8600GTS


Mamy rozumieć, że to pytanie? A może stwierdzenie? A może mamy nie rozumieć? Ja osobiście nie rozumiem. Jeśli jednak jest to pytanie - tak będzie chodzić. Post wyżej napisałem, że ładnie chodzi i to na gorszym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, to ciekawe czemu mój kuzyn gra ze wszystkim na masks tylko cieniowanie ma na śąrednich na sprzęcie jakis tam Core 2 Duo podkręcony do 3.0GHz, 2GB RAM i Geforce 8600Gt w rozdziałce 1280x700iles tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 22:52, Ecko09 napisał:

Ta, to ciekawe czemu mój kuzyn gra ze wszystkim na masks tylko cieniowanie ma na śąrednich
na sprzęcie jakis tam Core 2 Duo podkręcony do 3.0GHz, 2GB RAM i Geforce 8600Gt w rozdziałce
1280x700iles tam.



a skad mam wiedziec. co do maks to rozumiem ze mowisz odetalch VH a jesli tak to tam nie da sie nic zmienic oporcz AA i rozdzialki zadnego ciebiowania nie da sie na nich wylaczyc bo przeciez sa zchakowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 22:58, MLODY2K6 napisał:

> Ta, to ciekawe czemu mój kuzyn gra ze wszystkim na masks tylko cieniowanie ma na śąrednich

> na sprzęcie jakis tam Core 2 Duo podkręcony do 3.0GHz, 2GB RAM i Geforce 8600Gt w rozdziałce

> 1280x700iles tam.


a skad mam wiedziec. co do maks to rozumiem ze mowisz odetalch VH a jesli tak to tam nie da
sie nic zmienic oporcz AA i rozdzialki zadnego ciebiowania nie da sie na nich wylaczyc bo przeciez
sa zchakowane


cieniowanie no, w angielkskiej wersji shaders qualitty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 23:01, Logan10 napisał:

a na takim pujdzie ,i w jakiej jakości ?

Foxconn P35A
Intel Core E4500 2,2 GHz @ 3 GHz
RAM 2 GB DDR2
Sapphire Radeon HD3850 256MB DDR3


Ja jestem posiadaczem podobnej maszyny ale z kartą hd2900xt dodatkowo bardzo podkręconą gram na max detalach bez AA średnio 20 fps 1440x900. Słyszałem, że HD3850 to dość mocna karta ale 256Mb pozwoli na grę w rozdziałcę 768x1024 na high a może nawet very high. tak czy inaczej grafa i tak Cię powali:) A i nie zapomnij pokazać gry posiadaczom ps3 i x360 niech wiedzą na jak mocarnej platformie grywamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i crysis zaliczony.
Kurcze nawet dobra gra.
A grafika na średnich nawet nie taka najgorsza jedyne co musiałem zmniejszyć to (a może aż) shader quality na minimum w zamrożonych mapkach.
Nie wiem tylko dlaczego część z was ostrzegała o ostrej ścince wewnatrz statku alienów. fakt minimalnie mniej klatek ale często było ich nawet więcej ( korytaże) a to za sprawą zamkniętych przestrzeni (wszak komp nie musiał renderować płowy wyspy ;)
Tak czy siak jedyne co mogę jej zarzucić to kiepskie obliczenia kolizji i słaby ragdoll
do tego jeszcze kilka pomniejszych błędów jak np. niefortunne upadki z kamieni na plaży które kończyły się skręceniem karku czy super mega epicka bitwa na lotniskowcu któa wcale taka epicka nie była jak się zapowiadało.
w sumie tyle.
jeśli ktoś ma przynajmniej Core 2 Duo 2 GHz lub porównywalnego Athlona, 1 GB ramu i podkręconego nieco 7600GS może śmiało wydawać swoje świąteczne kieszonkowe na Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 11:11, DartiReviMaster napisał:

Mam! Mam demo Crysisa ;D . Chodzi mi na wysokich detalach i wcale sie tak nie tnie! genialna
gra, a filmik o zdolnościach kombinezonu już nie długo na You Tube ;] . Oczywiście w moim wykonaniu
;>


Ja też miło wspominam demo, bo pod względem wydajności pracowało jak marzenie. Niestety, przynajmniej u mnie, pełna wersja zdecydowanie gorzej się przedstawia pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 22:52, Ecko09 napisał:

Ta, to ciekawe czemu mój kuzyn gra ze wszystkim na masks tylko cieniowanie ma na śąrednich
na sprzęcie jakis tam Core 2 Duo podkręcony do 3.0GHz, 2GB RAM i Geforce 8600Gt w rozdziałce
1280x700iles tam.

grać może ale ile ma fps :P

mam mocniejszy sprzęt i wiem jak crisis jest wymagający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 11:11, DartiReviMaster napisał:

Mam! Mam demo Crysisa ;D . Chodzi mi na wysokich detalach i wcale sie tak nie tnie! genialna
gra, a filmik o zdolnościach kombinezonu już nie długo na You Tube ;] . Oczywiście w moim wykonaniu
;>


no to sie przygotuj na to ze pelna wersja bedzie chodzic gorzej. Mi demko chodzilo w srednich na rozdzialce 1280x1024, a pelna wersja chodzi plynnie na 800x600 tez w srednich detalach (plus pare rzeczy na high, o tym pisalem juz wczesniej i dalem juz sreeena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 11:11, DartiReviMaster napisał:

Mam! Mam demo Crysisa ;D . Chodzi mi na wysokich detalach i wcale sie tak nie tnie! genialna
gra, a filmik o zdolnościach kombinezonu już nie długo na You Tube ;] . Oczywiście w moim wykonaniu
;>


Ty, to daj mi znac, gdy filmik będzie gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować