Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Pytanie - gdzie znaleźć między 2 a 3 planszą celownik szturmowy?
Grałem za pierwszym razem i nagle w 3 planszy odkryłem, że go mam. Teraz odpaliłem jeszcze raz i jakoś mi umknęło :).

Czy przypadkiem nie ma go w 2 planszy na terenie bazy z zakładnikiem z zabarykadowanym budynku do konferencji (są jakieś stoły, mikrofony etc.)?


Od razu za ciosem poprosiłbym o lokalizację celownika snajperskiego bo też czuję, że go znowu nie znajdę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>SPOJLER<<<<<& lt;<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>

Celownik szturmowy jest an wgorzu tam gdzie jest taka przyczepa antena. Z tego wzgorza widac cala vaze i szkole tam gdzie jest przetrzymywany zakladnik.
Celownik snajperski znajdziesz pozniej w miejscu gdzie bedzie blokada tzn bedzie staal ciezarowka humve i 2 jeepy przy mosicie i tam bedzie paru zawodnikow do zabicia

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>KONIEC SPOJLERA<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=== SPOILER ===

Dzięki.

Chociaż to dziwne trochę, bo sprawdzałem 2 razy to wzgórze (tam stoją też na 2 ckmy i ciężarówka, tak?) zebrałem naboje, granaty, wyrzutnie, a celownika nie było... :?


=== SPOILER ===

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:48, Backside napisał:

>>> SPOILER <<<

Dzięki.

Chociaż to dziwne trochę, bo sprawdzałem 2 razy to wzgórze (tam stoją też na 2 ckmy i ciężarówka,
tak?) zebrałem naboje, granaty, wyrzutnie, a celownika nie było... :?


>>> SPOILER <<<



celownik jest na karabinie ktory lezy w tej chacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, że jakiś gość grał PŁYNNIE (czyli >30 klatek/s, zero zaciachów związanych z doczytywaniem się obszarów) na takim sprzęcie:
Pentium 4 2,4 Ghz
GeForce 6200, szyna pamięci 64 bit
512 MB RAM
?
Dla mnie to nierealne, ale być może nie jestem Molderem z Archiwum X i nie pojmuję takich nierealnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:09, Agntx napisał:

Czy to możliwe, że jakiś gość grał PŁYNNIE (czyli >30 klatek/s, zero zaciachów związanych
z doczytywaniem się obszarów) na takim sprzęcie:
Pentium 4 2,4 Ghz
GeForce 6200, szyna pamięci 64 bit
512 MB RAM
?
Dla mnie to nierealne, ale być może nie jestem Molderem z Archiwum X i nie pojmuję takich nierealnych
rzeczy.


Lol, na tym sprzęcie to mu nawet Crysis nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:09, Agntx napisał:

Czy to możliwe, że jakiś gość grał PŁYNNIE (czyli >30 klatek/s, zero zaciachów związanych
z doczytywaniem się obszarów) na takim sprzęcie:
Pentium 4 2,4 Ghz
GeForce 6200, szyna pamięci 64 bit
512 MB RAM
?
Dla mnie to nierealne, ale być może nie jestem Molderem z Archiwum X i nie pojmuję takich nierealnych
rzeczy.



Nie. Crysis obsługuje dopiero GFy z serii 6600.
No, a 512 RAM dopełnia sprawę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:09, Agntx napisał:

Czy to możliwe, że jakiś gość grał PŁYNNIE (czyli >30 klatek/s, zero zaciachów związanych
z doczytywaniem się obszarów) na takim sprzęcie:
Pentium 4 2,4 Ghz
GeForce 6200, szyna pamięci 64 bit
512 MB RAM
?
Dla mnie to nierealne, ale być może nie jestem Molderem z Archiwum X i nie pojmuję takich nierealnych
rzeczy.

jeśli użył sztuczek z ogłupianiem gry, zainstalował jakieś patche o których nie wiem które np. wyłączają shadery (patch do bioshocka zmieniający shadery z 3 na 2.0) to na najniższych możliwe że mu chodzi płynnie ale jeśli nie widziałeś tegow akcji to pewnie ściemnia i tyle bo ja bynajmniej o takich sztuczkach w dziecku cryteka nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Crysis jest najlepszą szczelanką z dodaniem nadzwyczajnych zdolności bohatera. Początkowo grając w tą gre wydawało mi się że jestem jak "Predator" że nie ma dla mnie żadnych przeszkód lecz po zniszczeniu zło wrego " Generała" Crysis mnie zaszokował bo pojawiła się rasa do tej pory nie znana mi z innych gier. Choć musze wam powiedzieć że początkowo się cieszyłem ale po dłuższym pograniu znudziło mnie to co robie. Wolał bym i inni też być może pograć zamiast z rasą Obcych to przeciwko jakiemuś innemu narodowi ale najwarzniejsze to przeciwko ludziom o ogromnej Sztucznej inteligencj żołnierzy któży maja w zanadrzu jakieś niespodzianki dla grającego. Jak i również pojawienie sie przeciwników w tym samym kombinezonie co Grający! Taka Moja sugestia< mam nadzieje że producenci Crysis zdołają stworzyć gre jeszcze na najwyższym poziomie sztucznej inteligenci, oraz w różnnych zakątkach naszej planety Ziemi. A na dzień dzisiejszy "gratuluje ludziom którzy stworzyli wspaniałego Crysisa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 12:40, skorpion277 napisał:

Gra Crysis jest najlepszą szczelanką z dodaniem nadzwyczajnych zdolności bohatera. Początkowo
grając w tą gre wydawało mi się że jestem jak "Predator" że nie ma dla mnie żadnych przeszkód
lecz po zniszczeniu zło wrego " Generała" Crysis mnie zaszokował bo pojawiła się rasa do tej
pory nie znana mi z innych gier. Choć musze wam powiedzieć że początkowo się cieszyłem ale
po dłuższym pograniu znudziło mnie to co robie. Wolał bym i inni też być może pograć zamiast
z rasą Obcych to przeciwko jakiemuś innemu narodowi ale najwarzniejsze to przeciwko ludziom
o ogromnej Sztucznej inteligencj żołnierzy któży maja w zanadrzu jakieś niespodzianki dla grającego.


A mi się właśnie znudziło ciągłe niszczenie koreańców

Dnia 17.12.2007 o 12:40, skorpion277 napisał:

Jak i również pojawienie sie przeciwników w tym samym kombinezonie co Grający!

>Taka Moja sugestia
======SPOILER=====
A nie wałczyłeś? Było kilka walk z super-koreańczykami
======SPOILER======

Dnia 17.12.2007 o 12:40, skorpion277 napisał:

mam nadzieje że producenci Crysis zdołają stworzyć gre jeszcze na najwyższym poziomie sztucznej
inteligenci, oraz w różnnych zakątkach naszej planety Ziemi. A na dzień dzisiejszy "gratuluje
ludziom którzy stworzyli wspaniałego Crysisa"


Racja :D Hehe konsolowcy nam zazdroszczą (Do tej zazdrości należy dodać lepszego od podstawki PC-towego GoW''a :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:34, Grz3chu napisał:

uuu....Crysis prawdopodobnie skończy tak samo jak Far Cry, bo sprzedaje się TRAGICZNIE!

No nie wiem, może rewelacyjnie się nie sprzedaje,a le gra jest dobra, niestety wymagania sprzętowe powodują, ze nie każdy może sobie pograć. Ja nie żałuje, ze kupiłem, bo gra mi się podobała, tyle że krótka. Jeśli ktoś ma sprzęt pozwalający odpalić Crysisa to powinien zagrać koniecznie, nawet po to zeby zobaczyć na własne oczy to co programiści potrafili stworzyć.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 12:50, Adeq napisał:

> Gra Crysis jest najlepszą szczelanką z dodaniem nadzwyczajnych zdolności bohatera. Początkowo

> grając w tą gre wydawało mi się że jestem jak "Predator" że nie ma dla mnie żadnych przeszkód

> lecz po zniszczeniu zło wrego " Generała" Crysis mnie zaszokował bo pojawiła się rasa
do tej
> pory nie znana mi z innych gier. Choć musze wam powiedzieć że początkowo się cieszyłem
ale
> po dłuższym pograniu znudziło mnie to co robie. Wolał bym i inni też być może pograć zamiast

> z rasą Obcych to przeciwko jakiemuś innemu narodowi ale najwarzniejsze to przeciwko ludziom

> o ogromnej Sztucznej inteligencj żołnierzy któży maja w zanadrzu jakieś niespodzianki
dla grającego.

A mi się właśnie znudziło ciągłe niszczenie koreańców

> Jak i również pojawienie sie przeciwników w tym samym kombinezonie co Grający!
>Taka Moja sugestia
======SPOILER=====
A nie wałczyłeś? Było kilka walk z super-koreańczykami
======SPOILER======

> mam nadzieje że producenci Crysis zdołają stworzyć gre jeszcze na najwyższym poziomie
sztucznej
> inteligenci, oraz w różnnych zakątkach naszej planety Ziemi. A na dzień dzisiejszy "gratuluje

> ludziom którzy stworzyli wspaniałego Crysisa"

Racja :D Hehe konsolowcy nam zazdroszczą (Do tej zazdrości należy dodać lepszego od podstawki
PC-towego GoW''a :))


Walczyłem ale ilu ich tam było 4-5 co to jest. Powinno być jak na ta ką gre co najmniej 5 razy tyle misji. I nie muszą być to koreańczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 14:02, skorpion277 napisał:

Walczyłem ale ilu ich tam było 4-5 co to jest. Powinno być jak na ta ką gre co najmniej 5 razy
tyle misji. I nie muszą być to koreańczycy.


Ale to jest dopiero 1 część Crysisa ;) Jestem pewien, że w sequelu będzie więcej walk z ludźmi w nanoskafandrach :)
Aha poza tym wejdź sobie na Multiplayer, tam każdy przeciwnik,sojusznik jest super-amerykańcem lub super-koreańcem ^^

EDIT: Literówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 14:35, Adeq napisał:

> Walczyłem ale ilu ich tam było 4-5 co to jest. Powinno być jak na ta ką gre co najmniej
5 razy
> tyle misji. I nie muszą być to koreańczycy.

Ale to jest dopiero 1 część Crysisa ;) Jestem pewien, że w sequelu będzie więcej walk z ludźmi
w nanoskafandrach :)
Aha poza tym wejdź sobie na Multiplayer, tam każdy przeciwnik,sojusznik jest super-amerykańcem
lub super-koreańcem ^^

EDIT: Literówka :)


To wiem. Ale nie chce mnie połączyć od 8 rano do 23 z żadnym serwerem! Może ty wiesz co jest nie tak?
Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 14:50, skorpion277 napisał:

> > Walczyłem ale ilu ich tam było 4-5 co to jest. Powinno być jak na ta ką gre co najmniej

> 5 razy
> > tyle misji. I nie muszą być to koreańczycy.
>
> Ale to jest dopiero 1 część Crysisa ;) Jestem pewien, że w sequelu będzie więcej walk
z ludźmi
> w nanoskafandrach :)
> Aha poza tym wejdź sobie na Multiplayer, tam każdy przeciwnik,sojusznik jest super-amerykańcem

> lub super-koreańcem ^^
>
> EDIT: Literówka :)

To wiem. Ale nie chce mnie połączyć od 8 rano do 23 z żadnym serwerem! Może ty wiesz co jest
nie tak?
Proszę o pomoc


A nie wiesz kiedy wychodzą dalsze może części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 14:50, skorpion277 napisał:

To wiem. Ale nie chce mnie połączyć od 8 rano do 23 z żadnym serwerem! Może ty wiesz co jest
nie tak?
Proszę o pomoc


Eee... mój kuzyn też miał podobny problem :) Ściągał patche i nic. Lecz pewnego dnia nagle coś mu się tam zrobiło i już działa mu ;) Ja mam jego egzemplarz Crysisa (ORYGINALNY! Tyle, że kuzyna... :P) i nie miałem najmniejszych problemów z MP.. Ale czy masz konto na Gamespy Comrade? Bo bez niego sobie chyba nie zagrasz :)
Co do sequla to pewnie wyjdzie jakoś w 2009 :), ale kiedy Crysis 2 to nie pamiętam :)

EDIT: Ale znając życie to nie szybko xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 14:58, Adeq napisał:

> To wiem. Ale nie chce mnie połączyć od 8 rano do 23 z żadnym serwerem! Może ty wiesz co
jest
> nie tak?
> Proszę o pomoc

Eee... mój kuzyn też miał podobny problem :) Ściągał patche i nic. Lecz pewnego dnia nagle
coś mu się tam zrobiło i już działa mu ;) Ja mam jego egzemplarz Crysisa (ORYGINALNY! Tyle,
że kuzyna... :P) i nie miałem najmniejszych problemów z MP.. Ale czy masz konto na Gamespy
Comrade? Bo bez niego sobie chyba nie zagrasz :)
Co do sequla to pewnie wyjdzie jakoś w 2009 :), ale kiedy Crysis 2 to nie pamiętam :)

EDIT: Ale znając życie to nie szybko xP


No właśnie w " GameSpy Comrade" nie jestem zarejestrowany! Jak to zrobić? bo jak wpisze to mi odrzuca albo hasło albo nik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2007 o 15:06, skorpion277 napisał:

No właśnie w " GameSpy Comrade" nie jestem zarejestrowany! Jak to zrobić? bo jak wpisze to
mi odrzuca albo hasło albo nik!


A co ci dokładnie pisze? Bo pewnie twój nick jest zajęty a haslo za krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 15:12, Adeq napisał:


> No właśnie w " GameSpy Comrade" nie jestem zarejestrowany! Jak to zrobić? bo jak wpisze
to
> mi odrzuca albo hasło albo nik!

A co ci dokładnie jest napisane? Bo pewnie twój nick jest zajęty a haslo za krótkie


EDIT: przez przypadek napisałem "A co ci dokładnie pisze" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować