Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 00:00, MLODY2K6 napisał:

a jakiego masz neta?


2-megową neo, ze ściąganiem problemów nie mam. Zassanie Hellgate (ok 6,8 giga) z EA Store zajęło mi ok 6-7 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 00:02, Melkor_79 napisał:


> a jakiego masz neta?

2-megową neo, ze ściąganiem problemów nie mam. Zassanie Hellgate (ok 6,8 giga) z EA Store zajęło
mi ok 6-7 godzin


w sumie 2mb moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 00:02, Melkor_79 napisał:


> a jakiego masz neta?

2-megową neo, ze ściąganiem problemów nie mam. Zassanie Hellgate (ok 6,8 giga) z EA Store zajęło
mi ok 6-7 godzin

Ja jakoś nie mogę się przekonać do kupowania w sklepach internetowych ściąganych wersji, jednak wolę wersje pudełkowe.
Właśnie dziewczyna odebrała z poczty mojego crysisa, a zaraz jadę po nową kartę. Za godzinkę będę testował gierkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wymaganiach crysisa powiem tyle dual core intel 2ghz 2giga ram XP geforce 8600gt 512 i gra chodzi bardzo dobże na średnich ustawieniach az do zlodowacenia tam efekty graficzne są już wyczesane [zima] i musialem zmniejszyc na niskie zeby chodzilo 100% płynnie ale puźniej znów wróciłem do średnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Gram w Crysisa i zaciąłem się na lotniskowcu a dokłądniej w momencie kiedy moim zadaniem jest zniszczenie egzoszkieletu ogromnego obcego kroczącego na pokładzie. Niewiem jak namierzyć cel. żeby móc wystrzelic z tego atomowego granatnika (probowalem lornetka ale cel jest albo zielony jak sie schowam albo czerwony klikalem mimo to lornetka tak jak przy namierzaniu nalotu na okręt ale niedałem rady nic zrobic. Pomozcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam EVGA 8800 GTX KO otrzymałem juz crysis-a wszystko ładnie pieknie chodzi na 1600x1200 na full detalach ale nie do konca. W rozgrywce sieciowej po przejsciu jednej mapy załaduje się druga , rozpoczyna sie rozgrywka ale na ekranie znikają textury widać tylko jakies kontury postaci i wszystkiego co mnie otacza. To samo miałem także podaczas gry jednoosobowej. Raczej nie możliwe żeby moja karta miała problemy z obsługa tej gry przy takich wartościach ? (ponad 42000 pkt w 3dmark 03).

Czy ktoś z Was miał podobne problemy ? Jest na to rozwiązanie ? Dodam tylko że zainstalowałem najnowsze stery dedykowane ze strony EVGA.

Tylko nie piszcie prosze ze mi sie grafika nie wyrabia :)

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 11:40, korn81 napisał:

Posiadam EVGA 8800 GTX KO otrzymałem juz crysis-a wszystko ładnie pieknie chodzi na 1600x1200
na full detalach ale nie do konca. W rozgrywce sieciowej po przejsciu jednej mapy załaduje
się druga , rozpoczyna sie rozgrywka ale na ekranie znikają textury widać tylko jakies kontury
postaci i wszystkiego co mnie otacza. To samo miałem także podaczas gry jednoosobowej. Raczej
nie możliwe żeby moja karta miała problemy z obsługa tej gry przy takich wartościach ? (ponad
42000 pkt w 3dmark 03).

Czy ktoś z Was miał podobne problemy ? Jest na to rozwiązanie ? Dodam tylko że zainstalowałem
najnowsze stery dedykowane ze strony EVGA.

Tylko nie piszcie prosze ze mi sie grafika nie wyrabia :)

Pzdr

To chyba naturale, bo już widziałem tego typu skargi. Może to kwestia driverów, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 11:37, kozioł1990 napisał:

Siema. Gram w Crysisa i zaciąłem się na lotniskowcu a dokłądniej w momencie kiedy moim zadaniem
jest zniszczenie egzoszkieletu ogromnego obcego kroczącego na pokładzie. Niewiem jak namierzyć
cel. żeby móc wystrzelic z tego atomowego granatnika (probowalem lornetka ale cel jest albo
zielony jak sie schowam albo czerwony klikalem mimo to lornetka tak jak przy namierzaniu nalotu
na okręt ale niedałem rady nic zrobic. Pomozcie ;]



bo egzoszkieletu nie niszczy sie ta prototypowa bronia tam przy wraku samolotu lezy jingun i jakos 4 albo 5 magazynkow wystRCZY NA NIEGO. Bron prototypowa jest zaostawiona na ostatniego bossa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 11:40, korn81 napisał:

Posiadam EVGA 8800 GTX KO otrzymałem juz crysis-a wszystko ładnie pieknie chodzi na 1600x1200
na full detalach ale nie do konca. W rozgrywce sieciowej po przejsciu jednej mapy załaduje
się druga , rozpoczyna sie rozgrywka ale na ekranie znikają textury widać tylko jakies kontury
postaci i wszystkiego co mnie otacza. To samo miałem także podaczas gry jednoosobowej. Raczej
nie możliwe żeby moja karta miała problemy z obsługa tej gry przy takich wartościach ? (ponad
42000 pkt w 3dmark 03).

Czy ktoś z Was miał podobne problemy ? Jest na to rozwiązanie ? Dodam tylko że zainstalowałem
najnowsze stery dedykowane ze strony EVGA.

Tylko nie piszcie prosze ze mi sie grafika nie wyrabia :)

Pzdr


przedewszytskim zmien drivery. dedykowane drivery do Crysisa to 169.04 BETA. a co do grafiki jest troche zaslaba na ta gre w rozdzialce 1680x1050 z AA16q i detale Very high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki // Btw miesiac tego za wyzej wymienioną konfiguracje zaplaciłem 2100 za samą jednostkę ale dla crysisa trzeba dać chyba 3,5 kafla zeby pograc na maxa ze 100% płynością ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 11:43, MLODY2K6 napisał:

> Posiadam EVGA 8800 GTX KO otrzymałem juz crysis-a wszystko ładnie pieknie chodzi na 1600x1200

> na full detalach ale nie do konca. W rozgrywce sieciowej po przejsciu jednej mapy załaduje

> się druga , rozpoczyna sie rozgrywka ale na ekranie znikają textury widać tylko jakies
kontury
> postaci i wszystkiego co mnie otacza. To samo miałem także podaczas gry jednoosobowej.
Raczej
> nie możliwe żeby moja karta miała problemy z obsługa tej gry przy takich wartościach ?
(ponad
> 42000 pkt w 3dmark 03).
>
> Czy ktoś z Was miał podobne problemy ? Jest na to rozwiązanie ? Dodam tylko że zainstalowałem

> najnowsze stery dedykowane ze strony EVGA.
>
> Tylko nie piszcie prosze ze mi sie grafika nie wyrabia :)
>
> Pzdr

przedewszytskim zmien drivery. dedykowane drivery do Crysisa to 169.04 BETA. a co do grafiki
jest troche zaslaba na ta gre w rozdzialce 1680x1050 z AA16q i detale Very high


Mam zainstalowane 169.09 BETA , jaka więc grafika pozwala na gre w rozdzielczości 1600x1200 na max detalach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 11:49, korn81 napisał:

Mam zainstalowane 169.09 BETA , jaka więc grafika pozwala na gre w rozdzielczości 1600x1200
na max detalach ?


No to masz zle drivery porpstu sa to kiepskie BETY. Jak napisalem Ci wczesniej zaisntaluj sobie 169.04. A jaka karta jest potrzebna dobre pytanie. Ale odpowiedz bedzie jedna 2x8800GTX zeby bylo superplynnie w 1680x1050 procek dobrze podkrecony najleoiej do ponad 3GHZ, to oczywiscie na XP-ku bo do Visty to w testach 2 ULTRY nie smigaja za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 11:57, MLODY2K6 napisał:

No to masz zle drivery porpstu sa to kiepskie BETY. Jak napisalem Ci wczesniej zaisntaluj sobie
169.04. A jaka karta jest potrzebna dobre pytanie. Ale odpowiedz bedzie jedna 2x8800GTX zeby
bylo superplynnie w 1680x1050 procek dobrze podkrecony najleoiej do ponad 3GHZ, to oczywiscie
na XP-ku bo do Visty to w testach 2 ULTRY nie smigaja za dobrze



Widze że mamy takie same karty, pobierałeś drivery dedykowane z evga czy ze strony nvidi ?

Na jakich ustawieniach grasz ? Możesz podać konkretne ? Sprawdze u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 11:59, korn81 napisał:


> No to masz zle drivery porpstu sa to kiepskie BETY. Jak napisalem Ci wczesniej zaisntaluj
sobie
> 169.04. A jaka karta jest potrzebna dobre pytanie. Ale odpowiedz bedzie jedna 2x8800GTX
zeby
> bylo superplynnie w 1680x1050 procek dobrze podkrecony najleoiej do ponad 3GHZ, to oczywiscie

> na XP-ku bo do Visty to w testach 2 ULTRY nie smigaja za dobrze


Widze że mamy takie same karty, pobierałeś drivery dedykowane z evga czy ze strony nvidi ?

Na jakich ustawieniach grasz ? Możesz podać konkretne ? Sprawdze u siebie.


Drivery ssalem ze strony NVIDI bo roznicy nie ma czy sa to od EVGA czy NVIDII. a gram na 163.75 wiem ze na 169.04 jest zwrost wydajnosci o 3 klatki ale nie isntaluje tego bo gram jeszcze w inne gry
Gram w 1680x1050 detale VH zmodyfikowane CFG. AAx8 reszta max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 11:59, MLODY2K6 napisał:

A jesli chodzi o 3DMARKA to moze powiedz ile masz w 06???



Cos kolo 12450 , nie pamietam koncówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 12:03, MLODY2K6 napisał:

Gram w 1680x1050 detale VH zmodyfikowane CFG. AAx8 reszta max



Własnie co do VH jak to odblokować ? Bo mam zablokowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 12:05, korn81 napisał:


> Gram w 1680x1050 detale VH zmodyfikowane CFG. AAx8 reszta max


Własnie co do VH jak to odblokować ? Bo mam zablokowane :)



sa specjalne pliki cfg. do zessania . ssasz wrzycaasz do folderu z gra zamieniajac pliki i juz gre masz VH pod XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 12:16, kabak5 napisał:

Crysis Żądzi!!! Ściagacie gry nielegalnie i jeszcze tutaj o tym piszecie dziwni jestescie

1. rządzi
2. gdzie, kiedy, kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować