Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 minut gameplayu z Gran Turismo 5

20 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

Premiera Gran Turismo 5 już na początku listopada. Wszyscy niecierpliwi mogą jednak przebierać w dostępnych materiałach z gry, których na YouTube nie brakuje. Tym razem dołączył do nich kolejny, niemal dziesięciominutowy filmik prezentujący Gran Turismo 5.

Przeczytaj cały tekst "10 minut gameplayu z Gran Turismo 5" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge jak ten czlowiek uparcie obija to Lambo zeby popatrzec na pare rysek, podczas gdy ja spodziewalem sie porzadnego wyscigu, jak na YT (filmiki wrzucone przez uzytkownika "mimaximax"- ladna, czysta jazda, piekne replaye);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 16:43, kodi24 napisał:

Nie moge jak ten czlowiek uparcie obija to Lambo zeby popatrzec na pare rysek, podczas
gdy ja spodziewalem sie porzadnego wyscigu, jak na YT (filmiki wrzucone przez uzytkownika
"mimaximax"- ladna, czysta jazda, piekne replaye);


Koleś po prostu sprawdza, czy gra ma wszystko, czego oczekuje się po grze z podtytułem "The Real Driving Simulator", albo nie ma wszystkiego, żeby określić ją mianem "The Driving Simulator" xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.youtube.com/watch?v=snz7owVjMA0&feature=related Tak powinna wygladac jazda (polecam tez jego video z kokpitu ARTA NSX na pro-mode bez ABSu) i teraz dopiero mozna sie przyjrzec jak zachowuje sie woz w GT 5. Np. miedzy 1:00 a 1:04 kiedy widac elegancko prace zawieszenia i jak to wplywa na bujanie wozu. Merc wiarygodnie lapie przyczepnosc gdy laduje po podbitkach, nadwozie fajnie poddaje sie silom przenoszonym z podwozia i wynikajacych ze sporej masy auta. Nie wspomne jak pieknie ten woz wyglada, refleksy na karoserii to jakas magia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 18:12, byverter napisał:

Ale beznadziejna, sztywna kamera TPP. Przy zakrętach kamera powinna lekko pokazywać bok
samochodu. Tak jak w Forzie, Dircie czy Shifcie..


W symulatorach i tak gra się z widoku z kabiny. Inaczej nie jesteś true driver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest sztywna. Tylko jest ''uczepiona'' tylu samochodu. Co jest najbardziej chamska, denerwujaca i glupia metoda. Jak juz sie gra z zewnatrz to juz wole by ''lapalo'' z przodu wozu (jak w Colinie 2 ;)). Inaczej nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 19:22, Vojtas napisał:

W symulatorach i tak gra się z widoku z kabiny. Inaczej nie jesteś true driver.

A jak gram z widoku z maski to juz nie jestem ''tru''? Bo ja chce byc tru driver! :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:01, Mr_Hyde napisał:

Vojtas szczegolnie grajac w prosta gierke jest sie naprawde TRU :] .


Otóż to. Jak kierujesz prawdziwym autem, już nie jesteś true.

@ Piotrek_K

By być true, musisz widzieć kierownicę, zegary itd. - to co zazwyczaj widzi kierowca. Oczywiście jeśli chcesz być true. Inaczej jesteś lame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować