Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Początek - cztery dodatki DLC - recenzja

35 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że w edycji GOTY wszystkie dodatki będą spolonizowane.... m.in tak jak było z dodatkami w Fallout 3 Cenega spolonizowała je w wydaniu GOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 10:13, Henrar napisał:

EA w ogóle nie robi gier - za wszystko są odpowiedzialne studia należące do EA lub będące
członkami EA Partners (takie choćby Bioware czy Valve).


Z Valve jest o tyle specyficzna sytuacja, że ich kontrakt z EA dotyczy wyłącznie wersji pudełkowych. Dzięki temu zarabiają dużo więcej niż inni.

Dnia 18.09.2010 o 10:13, Henrar napisał:

APB to wypadek przy pracy, w dodatku nie EA (był tylko wydawcą). Pragnę przypomnieć,
że zawsze istnieje ryzyko, że MMO się na rynku nie przyjmie (WAR, SW: G, AOC)


I znowu sytuacja z SWG była trochę inna - gra się przyjęła, miała sporo graczy (milion kont, 450 tys. regularnych graczy), ale została uśmiercona przez samego producenta i wydawcę. Wielu graczy nie może tego do dziś odżałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 18:22, piccolo36 napisał:

> EA nie robi dobrych gier

BigStach...
EA nie zrobiło i nie robi DA, EA jest tylko wydawcą/dystrybutorem. Tą grę zrobił BioWare

...które należy do EA. Tak więc EA (a właściwie studia mu podległe) nie robią dobrych gier.
Są wyjątki, ale ich mało (Mirrors Edge, Dead Space, The Saboteur).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie te oceny są chamski. Redaktor dostaje DLC za free i tak zaniża oceny. Ja byłbym gotów dać wszytskim DLC minimum 8/10 bo te nowe DLC są naprawdę dobre. Pieśń Leliany pokazuję intrygę w bardzo sprytny sposób. Golemy pokazują że gdyby poziom walk był wygórowany to nikt by nie przeszedł DAO, a Polowanie zwieńcza historię zawartą w grze. Jeżeli tak dalej pójdzie wam z reckami to niedługo gra dostanie 1/10 bo jest za droga. Może czas na 2-3 lata odpoczynku od komputera Myszasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 20:12, TTTr96 napisał:

Wg. mnie te oceny są chamski.

To od gier tak kaleczysz język?

Dnia 19.09.2010 o 20:12, TTTr96 napisał:

Redaktor dostaje DLC za free i tak zaniża oceny.

Każdy gracz pewnie marzy o tym, żeby wszyscy recenzenci, którzy otrzymują grę za darmo, wystawiali im najwyższe oceny, niezależnie od tego, co one sobą reprezentują. Pewnie teraz należałoby unieważnić we wszyskich większych portalach oceny, bo przecież z reguły ci najwięksi gry do oceny mają gratis - a recenzenci zamiast to docenić i postawić 10/10, ośmielili się w większości przypadków coś uszczknąć i dać niższą notę!

Dnia 19.09.2010 o 20:12, TTTr96 napisał:

Ja byłbym
gotów dać wszytskim DLC minimum 8/10 bo te nowe DLC są naprawdę dobre.

Jakoś z recki Myszastego wynika coś wręcz przeciwnego. Nie obraź się, ale gdy do wyboru mam twoją opinię, lub jego - wybieram Myszastego.

Dnia 19.09.2010 o 20:12, TTTr96 napisał:

Jeżeli tak
dalej pójdzie wam z reckami to niedługo gra dostanie 1/10 bo jest za droga.

Blah blah blah. Bzdury pleciesz takie, że aż żal czytać. Jeszcze nie widziałem, żeby tu ( czy gdziekolwiek indziej) ocena poleciała wyraźnie w dół ze względu na cenę. Za to czasem zdarza się, że ocena leci w dół za róźnego rodzaju mankamenty, jakie gra posiada. I w tym wypadku Myszasty raczej jest dość dobrze wypunktował - tak, jak każdy normalny gracz by oczekiwał - bo fanbojów to pewnie obruszył, kalając ich ulubione sacrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawka i przebudzenie generalnie mi się bardzo podobały , ale wszystkie te DLC były za łatwe , za krótkie i generalnie nie warte zakupu (Mam Pieśń Leliany i Kroniki) , ZDECYDOWANIE jestem za tym żeby wystawić jeden a porządny dodatek nad którym będę siedział wiele godzin i mogę dać za niego te 80 złotych , te krótkie rozszerzenia to pomyłka na całej linii.
Jak się wróci pamięcią do "starych dobrych czasów" , ile to wnosił BG II Tron Bhaala , NWN Hordes of Underdark , czy NWN2 Maska Zdrajcy. Dobrze że Przebudzenie nawet wyszło , chociaż po przejściu czułem spory niedosyt , jakoś skończyło się szybko , łatwo i przewidywalnie - jak sobie przypomne jak w Tronie Bhaala dotarłem do Tronu , zapisałem grę i dopiero zorientowałem się jakie tam są ograniczenia aż do finałowej walki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 09:32, L33T napisał:

Aż dziwne że za dlc do DA odpowiada to samo studio co za dlc do ME 2 O.o


Studio to samo, ale inny "zepsół" :)
Więc to wcale nie takie dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale jakaś odgórna kontrola czy coś ? DLC do DA poza Shale to sama słabizna. Zastanawiałem się nad ich kupnem ale miałem do wyboru DLC do Borderlands i Mass Effect 2, więc szkoda mi M$ Points na dokarmianie dev-ów DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 09:44, L33T napisał:

No dobra ale jakaś odgórna kontrola czy coś ?


Nie ma czegoś takiego :) Vide ostatnie DLC do ME2 i akcja "I support working executables" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować