Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Może z tego samego powodu, co ja?
Zwyczajnie nowsze wersje tną niemiłosiernie i wolę zostać przy 1.3...
I tak nie gram w multi, a nowości mi nie potrzebne, bo mapka jest jeszcze z czasów alfy i nie amm zamiaru swego świata porzucać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 15:36, meryphillia napisał:

I tak nie gram w multi, a nowości mi nie potrzebne, bo mapka jest jeszcze z czasów alfy
i nie amm zamiaru swego świata porzucać. ;]


Ja niestety popelnilem ten blad, ze pogralem z kumplami na serwerze. Teraz naszla mnie ochota zeby znowu pograc, bez mulit nie przejdzie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poco mam wydawać około 50 zł skoro mogę grać w bete ? a da się jakoś cofnąć wersję do "nietnącej się " ?pomijajć odinstalowanie gry i ściąganie od nowa bo z tym też mam problem, bo nie moge nawet na stronie minecrafta założyć konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 20:11, tosz napisał:

...


Zdaje sie za sa narzedzia do zmieniania wersji gry. Nie mam pojecia czy dzialaja z savami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie savy nie są ważne liczy się to aby się nie cięło bo i tak w tnącej sie grze za dużo nie zrobiłem bo co przegram z 5 minut już sie tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 20:16, tosz napisał:

dla mnie savy nie są ważne liczy się to aby się nie cięło bo i tak w tnącej sie grze
za dużo nie zrobiłem bo co przegram z 5 minut już sie tnie


http://bit.ly/ySwVqO -> version changer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 22:03, Sericulum napisał:

Zrobione w 3 godziny. Mam nadzieję, że fajnie wygląda.


Ciekawe, mi się podoba :)
Sam bym nie zrobił czegoś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 09:04, KuroNeko napisał:

> stworzylem filmik jak duplikowac sobie przedmiociki, pewnie widzieliscie po angielsku,

> ale stworzylem po polsku dla ludzi nieznajacych jezyka ^^ mam nadzieje ze sie spodoba

> :)
>
> http://www.youtube.com/watch?v=6GBEP3YguRs
Po co komu cos takigo, skoro jest INVedit? O.o

nie kazdy lubi uzywac programow zewnetrznych, ja na przyklad takich rzeczy nie ruszam, a tutaj mam juz wszystko w grze

edit:
i dopiero teraz dowiedzialem sie o tym programie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedmiot jest nieskończony do momentu aż nie wyjdziesz z gry. Więc tbh Single Player Commands lub INVedit są wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób korzystających z singleplayer commands. Czy istnieje opcja przeniesienia na nowy świat zawartości skrzynek z poprzedniego świata? Bo ogarnąłem kopiowanie budynków, nie wiem tylko czy jest możliwe przenoszenie przedmiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 19:59, Marcin08 napisał:

Pytanie do osób korzystających z singleplayer commands. Czy istnieje opcja przeniesienia
na nowy świat zawartości skrzynek z poprzedniego świata? Bo ogarnąłem kopiowanie budynków,
nie wiem tylko czy jest możliwe przenoszenie przedmiotów

Polecam MCEdit przenosi wszystko nawet skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony moją nową mapką postanowiłem pobawić się teksturami i shaderami. Oto co mi wyszło. Jestem z siebie dumny, więc dzielę się z Wami :P
Użyłem Water Shader modu ( http://tnij.com/vE2xh ) i LB Photorealism 256x256 Texture Packa ( http://www.tinyurl.pl?Ptn6Btbh ). Zamierzam nadal pracować nad wyglądam MC, więc screeny jeszcze się pojawią :>

20120211190702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 19:10, Zabujca_Smokuf napisał:

...


Nic lepszego raczej nie uzyskasz, jedyne warte uwagi mody sa jak na razie niekompatybilne z water shaderami. Ja za sukces uwazam odpalenie tego ustrojstwa na optifine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować