Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GOG.com za dwa lata skompletuje bazę gier?

15 postów w tym temacie

Z Twittera gog.com:

So just to clarify something from that GamesIndustry.biz article. At ~450 games we will NOT be done. We''ll just have a packed catalogue!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem Goga i zobaczyłem Jacka Orlando lol : ) Nieżle chociaż mam oryginał po polsku to i tak mną to wstrząsneło. Dobre klasyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na RA2 łapę trzyma EA. Polecam rozglądnąć się za CnC: The First Decade... które swoją drogą powinno u nas już dawno grzać ławę z innymi EA Classics, a tu nie ma... dobrze, że mam swoją kopię, choć liczyłem, że zachowały się jeszcze jakieś wersje premierowe tego wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim tempie, jak teraz, nie będą w stanie nadążać za tym, jak niektóre nowo wydane gry stają się Dobre i Stare :D Żartuję oczywiście; ale trochę brakuje mi klasyków, powiedzmy, "klasyczniejszych" niż Two Worlds. Żeby ograniczyć się do (umownego) cRPG, brakuje mi powiedzmy Dark Sunów, Darklands, ok. 10ciu gier z serii Gold Box, ''blobowych'' przygód w rodzaju Eye of the Beholder czy Dungeon Master...

...albo i naprawdę niszowych staroci, jak Bloodwych (byłoby osiągnięciem zaoferować legalnie poprawioną wersję PC (w wersji sklepowej był bug uniemożliwiający ukończenie gry)) czy Shadowlands :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby 500 gier to było max jakie mogą skompletować. Platforma staje się coraz popularniejsza to i pewnie łatwiej będzie nabywać kolejne licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przecież było logiczne, że nie skończą na katalogu 400 gier, usiądą na tyłkach i z założonymi rękami powiedzą "a teraz kupujcie a my nic nie będziemy już robić". Przecież ciągle wychodzą nowe gry a te, które były wydane 5 czy 6 lat temu powoli przesuwają się to tego grona tzw. "starych" gier. Więc ciągle będą pojawiać się gry, które GOG będzie wciągał do swojego katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOG-u wciąż jest tylko część przygodowego portfolio Sierry, a nie ma ani jednej gry LucasArts/Lucasfilm Games. Ogólnie jest jeszcze sporo RPG-ów do przypomnienia i kultowych produkcji MicroProse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować