Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

O, to jak jesteś, to dopisz do przyklejonego posta:

"Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!"

Plz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 13:48, graczomaniak napisał:

O, to jak jesteś, to dopisz do przyklejonego posta:

Np
Ale następnym razem lepiej na gg albo maila (mojego), będzie mniej bałaganu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha śmiać mi się chce, jeszcze pamiętam te pełne ochoty posty na temat `tu jest luz, nie to co na gw.pl, tam sa same pro` x)
Tutaj już jest to samo, tak jest wszędzie gdzie początkujący ścierają się z zaawansowanymi graczami :)

Swoją drogą po miesiącu przerwy, gdzie w pierwszej chwili miałem problemy z chodzeniem do przodu/tyłu przeszliśmy z kobietą prawie całe realm of torment w jakieś 1,5h. Zaskoczony jestem, co ostatnim razem jak grałem regularnie była to męczarnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 13:59, Selv napisał:

Hahaha śmiać mi się chce, jeszcze pamiętam te pełne ochoty posty na temat `tu jest luz, nie
to co na gw.pl, tam sa same pro` x)
Tutaj już jest to samo, tak jest wszędzie gdzie początkujący ścierają się z zaawansowanymi
graczami :)


Taa, trza się z tym pogodzić, bo będzie gorzej :D.

Btw. Kiedy wracasz do GW?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie - wczoraj
W praktyce mogą być z tym problemy, bo wessaliśmy się z kobietą w Eq2. Spora gildia, co wieczorne raidy i domek do którego ona robi mebelki :p Wiecie jak to działa na kobiety^^ Problemem był tylko - nieopłacony miesiąc ~~
Mógłbym przysiąc, że opłacone było do 22 :p
Ale kurcze, jak mi się GW podoba, za każdym razem kiedy robię przerwę a potem wracam do GW nawet na chwilkę, postacie tak płynnie chodzą i grafika taka śliczna i w ogóle ~~
Podsumowując, dopóki nie opłacimy miesiąca w EQ2 to zostajemy w GW.
PS: Tak marudzicie, że GW wychodzi drogo, byście zobaczyli co się dzieje w np: EQ2
PS2: w EQ2 grają same osoby praktycznie 22+, z tego 50% to kobiety :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 14:13, Selv napisał:

PS2: w EQ2 grają same osoby praktycznie 22+

Olbrzymi plus, bo "gównarzeri" w GW mam już serdecznie dość. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 14:13, Selv napisał:

Ale kurcze, jak mi się GW podoba, za każdym razem kiedy robię przerwę a potem wracam do GW
nawet na chwilkę, postacie tak płynnie chodzą i grafika taka śliczna i w ogóle ~~


Ja kiedyś (po premierze Factions) miałem dość długą przerwę, bo mi się zupełnie nie podobało. Premierę Nightfalla też olałem, dopiero kumple kupili i mnie namówili żebym go kupił. Pomyślałem sobie, że co mi szkodzi...Efektem jest odnowienie nałogu, strata masy czasu, ehh...

Dnia 20.03.2007 o 14:13, Selv napisał:

Podsumowując, dopóki nie opłacimy miesiąca w EQ2 to zostajemy w GW.


Wyślę mejla do adminów EQ, żeby Wam zbanowali konto, to wtedy wrócisz do GW :P

Dnia 20.03.2007 o 14:13, Selv napisał:

PS: Tak marudzicie, że GW wychodzi drogo, byście zobaczyli co się dzieje w np: EQ2


Dla niektórych drogo by było, jakby kosztowało 19,99zł, zawsze się tacy upierdliwcy znajdą.

Dnia 20.03.2007 o 14:13, Selv napisał:

PS2: w EQ2 grają same osoby praktycznie 22+, z tego 50% to kobiety :d


Bo widocznie nie jest to gra przeznaczona dla takich mas, jak WoW czy GW. W dodatku GW stało się w tym roku bardzo popularnym prezentem gwiazdkowym, co zaowocowało w wysypie newbich/noobów w wieku 13 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>co zaowocowało w wysypie newbich/noobów w wieku 13 lat...

13? Wczoraj grałem z jakimś 9-latkiem, który na ogólnym chacie wszystkich pytał "Ile masz lat?". Oczywiście ode mnie dostał ignora, bo po co z nim gadać...
Teraz w GW jest coraz wiecej dzieci i jak tu chciec polskie serwery? Oby AN się na to nie zgodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem tego marudzenia na temat dzieciarni w GW. Co komu ona przeszkadza. Jak szuka się teamu na misję to po wymianie dwóch zdań można załapać, czy to noob, czy nie. Ja kanał lokalny mam wyłączony, bo krzykacze mnie irytują niezależnie od swojego wieku.
Jedyny problem z którym się zgodzę to misję co-op w F, gdzie można trafić na dziwny team sojuszniczy, ale jakoś to jestem w stanie przeboleć. Nie gram w PvP - być może tam są jakieś większe komplikacje z małolatami.
Ja po prostu wyznaję zasadę "żyj i pozwól żyć innym". Jak taki 10-12 latek teraz porobi z siebie idiotę (każdy wiek ma swoje prawa), to z czasem może spoważnieje i za rok może wymiatać lepiej niż większość z 22+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, można wyłączyć kanał ogólny, ale czasami tam coś ciekawego piszą. Można również dodać delikwenta do ignorowanych, ale lista też ma ograniczoną długość...A po prostu irytuje mnie tragiczne kaleczenie własnego języka i noobstwo do potęgi takich ludzi. Wyobraźcie sobie, jakby wyglądały polskie kanały, jakby było na nich 50 graczy pokroju "Skąd-Wiesz-Że-Nie-Mam-18-Lat" Draxvoxdora (no offence, Drax)...

Co do PvP, to tam denerwują nie tylko małolaty. Wczoraj trafiłem na gościa, który po przegranym meczu zwyzywał całą drużynę, to oczywiście musiałem mu odpowiedzieć, zgodnie z moją naturą :) Chłopak się pluł przez 5min, po czym wyzwał mnie na pojedynek w swoim GH. Przyszedłem, grałem 4 razy przeciwko jego dwóm postaciom, tylko podczas jednej walki (o ile można tak określić) moje HP zeszło poniżej 75% xD Zreflektował się i zaczął coś przebąkiwać, że właściwie to wcale taki noob nie jestem, i że przeprasza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 14:17, Pajonk78 napisał:

> PS2: w EQ2 grają same osoby praktycznie 22+
Olbrzymi plus, bo "gównarzeri" w GW mam już serdecznie dość. :/


Prawda po trzykroć prawda !
BTW dwa dni temu dobraliśmy się do do FOW (bez farmu, postawiliśmy sobie za zadanie oczyścić cały FOW -ambitnie, ale co mi tam) i wszyscy gotowi weszliśmy nawalamy nawalamy a tu nagler odzywa sie warrior że musi wracać bo zapomniał !!!!... tarczy i miecza, przyszedł z gołymi rękoma - zapytałem się kolesia czy może toucherem jest lol :D. Wczoraj natomiast gramy w Tombach i pochwili monk nam chce zwiać bo on jak on maleczyć cały zespó złożony z 8 osób przecież nie da rady, koleś zabrał tylko 3 skille monkowe reszta mesmerowe do enegii lol (team standardowy barrage + pets, i jeden necrus miał bip). Więc zapytowywuje się xD skąd się biorą tacy kolesie !!! (a jak sie pytasz czy wie co ma robić to jak nie nie jest noob tylko wielki pro !!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 15:24, qrczak90 napisał:

Owszem, można wyłączyć kanał ogólny, ale czasami tam coś ciekawego piszą.

A widzisz, ja nie zauważyłem ^^
Runnerów nie potrzebuję (jak będę, to włączę kanał), gości handlujących na ogólnym nie trawię i ignoruję, zaproszeń do gildii krzyczanych w różnych językach nie lubię czytać, a reszta to rotflowanie i lolowanie :/
Wiem, że ciutkę przesadzam, ale niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w PvE to ostatnio siedzę przede wszystkim w Lutgardis i GoA. Monka do farmienia Foundry nie znajdę bez kanału ogólnego; w Lutgardis to sami swoi i zazwyczaj można się pośmiać z tego co wypisują ;) W innych miejscach bywam rzadko - bo jeśli już, to szybko opuszczam outpost...

Poza tym można natrafić na ciekawe "eventy" organizowane przez graczy - o quizie z okazji Chińskiego Nowego Roku pisałem parę stron wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziecie potrzebowali Monka do FoW to służę pomocą - lubię tamte okolice, a w szczególności Lake of Fire. Zaskakujący nick: Pajonk Mo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walgierz: Wytrzymasz rok z 11 latkiem który się pyta `ile mash lat?`, `skont klikash`?
Wyszkolisz go? Weźmiesz to drużyny? 11 latek nie ma siły przebicia w takich grze. Taki może tylko sobie iść i sobie farmić. Dzieciarnia jest niestety zjawiskiem złożonym bardziej niż `local`. To wpływa na całą rozgrywkę a nawet przyszłość gry. Środowiska w których dzieciaki są akceptowane niestety przyciągają całą resztę dzieciaków, o ile z początku można to ignorować tak w pewnym momencie co byś chciał zrobić - dzieciaki. Spada poziom całej gry.

qrczak90: nie rozumiem w ogóle idei pvpowania się 1 na 1 w GW w celu określania kto jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolesia dzisiaj spotkałem w ToA. Byłem nekrosem SS, szukałem mnicha 55 hp. Dobra dołacza sie monk i mówi:
- U are SS nekro???
Ja- yes
-I am 55 hp monk
no to fajnie nareszcie ktoś, sobie pomyślałem. I mówię do niego:
- ping skills
koleś pingnął, wszystko ok.
Idziemy do UW. Szykujemy się, a koleśnaglę podbiega do ataxów wyjmuje hammer i zaczyna w nie naparzać! lol
nie rzuciłe ani jednego skilla na siebie. Jeden cios ataxa koleś dead. (nie nowina XD)
A on do mnie:
- why u dont heal me u m----- ------!!!
Palant zaczął mnie wyzywać, żem noob i wogóle. Ja go na ignor. Wróciliśmy do ToA. Spoko. A ten koleś zaczął mnie wyzywać na ogólnym kanale, żem noob i, że go nekro nie healowal w UW!!!! Miałem z gościa zbicie tak jak całe reszta na dystrykcie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja raz trafiłem na kompletnego newba, w dodatku polaka. Pare osób moją gildie opuściło więc poszedłem do askalonu i mówie że przyjme jakichś polaków. No to sie koles zgłosił, a ja mówie do niego żeby dał 100gp to go przyjme. A on sie pyta co to jest. No dobra wytłumaczyłem mu, to mi dał:) to klikam żeby go dodać, i mi pokazuje że już ma gildie. I chyba pół godziny mu tłumaczyłem jak opuścić gildie i dołaczyć do mojej aż wreszcie sie załapał. Potem sie pytam ile ma lat a on mówi że...21. Nie wiem ile sensu jest w tym bo wyglądał na 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 15:48, Selv napisał:

walgierz: Wytrzymasz rok z 11 latkiem który się pyta `ile mash lat?`, `skont klikash`?
Wyszkolisz go? Weźmiesz to drużyny? 11 latek nie ma siły przebicia w takich grze.

Nie pozostanie przecież 11 latkiem na zawsze ^^
Każdy się uczy, nawet nooby.
A na takie pytania po prostu nie odpowiadam, bo mi się nie chce :)

--> Łeber
Ty po prostu noob jesteś ;) Nie wiedziałeś,że to super nowa metoda, polegająca na zaskoczeniu. Ataxy widzą monka i necro i myślą "o, SS i 55hp". A tutaj monk wyciąga młot i naparza. Dla mnie przełom, wyznaczający nową drogę GW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2007 o 15:59, walgierz napisał:

--> Łeber
Ty po prostu noob jesteś ;) Nie wiedziałeś,że to super nowa metoda, polegająca na zaskoczeniu.
Ataxy widzą monka i necro i myślą "o, SS i 55hp". A tutaj monk wyciąga młot i naparza. Dla
mnie przełom, wyznaczający nową drogę GW :D


Ach, tak wybaczcie mi wszycy pro gracze z człego świata. To je jestem tym największym noobem i tylko ja nie wiem że nekro heluje 55 hp monka!!! O rany ale zemnie matoł idę się zchować do nory tam gdzie moje miejsce XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walgierz za dużo sie realnego świata naoglądałes:P Takie zaskoczenie tylko w realnym świecie coś da jak monk podleci i zmiażdży łeb dla potworka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować