Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czy na jednym kodzie aktywacyjnym można zrobić wiele kont? A jeżeli tylko jedno, to czy jeśli gram dwoma postaciami i jedną przyłączę do jakiejś gilidii, druga też w niej będzie? Jak usuwa się swoje członkostwo w gilidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 15:11, Ashakel napisał:

A da się zrobić coś żeby np.jak dropnie ci fajną kosę z max dmg. i chcesz ją ulepszyć,żeby
ta kosa miała miejsce na inskrypcje???Czy to czysto losowe czy borń będzie to miejsce miała
czy nie?

Bronie z inskrypcjami są tylko w Elonie. Nie da się broni ulepszyć by miała miejsce na inskrypcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:17, Wiksac17 napisał:

Czy na jednym kodzie aktywacyjnym można zrobić wiele kont?

Nie da sie. Z kodu mozna skorzystac TYLKO raz

Dnia 05.04.2007 o 15:17, Wiksac17 napisał:

druga też w niej będzie?

Tak, cale konto i wszystkie postacie beda nalezyly do jednej gildii. Nie da sie zrobic tak, by dwie postacie na jednym koncie nalezaly do dwoch roznych gildii

Dnia 05.04.2007 o 15:17, Wiksac17 napisał:

Jak usuwa się swoje członkostwo w gilidii.

Naciskasz ''G'', potem prawym przyciskiem myszy na swojej postaci i klikasz ''usun z gildii'', ''remove from guild'' czy podobnie. Nie pamietam, bo nigdy siebie nie musialem usuwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za powyższego posta ale w trakcie pisania przez przypadek nacisnąłem "Enter" i tak jakoś tak wyszło...jeszcze raz przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Pewien gracz podał mi dwie komendy na bonusowe itemy (/bonusitems, /bonus). wpisałem je i przybyło mi w ekwipunku kilka rzeczy, jakaś tarcza, młot itp. jest ich ok. 6 i nie da się ich usunąc ani sprzedac.
Czy wie ktoś jak można sie ich pozbyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak sławne gildie. Są poprostu gildie, które rekrutują w miastach, forach itp. Napisz w grze, że szukasz gildii, a na pewno się ktoś odezwie. Możesz też zobaczyć na gw.pl, tam też jest wiele gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie Pierwszy raz w tym temacie ;-) Mam do was małe pytanko otóż kupiłem sobie dziś Guild Wars Nightfall to moja pierwsza styczność z tą grą i pierwsza z MMO i tu mam pytanko jaka postać proponujecie dla osoby z zerowym doświadczeniem ;-) Najprawdopodobniej wieczorkiem zacznę grać i chciałem sie poradzić osób już doświadczonych z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 17:27, DevilQ napisał:

Witam wszystkich serdecznie Pierwszy raz w tym temacie ;-) Mam do was małe pytanko otóż kupiłem
sobie dziś Guild Wars Nightfall to moja pierwsza styczność z tą grą i pierwsza z MMO i tu mam
pytanko jaka postać proponujecie dla osoby z zerowym doświadczeniem ;-) Najprawdopodobniej
wieczorkiem zacznę grać i chciałem sie poradzić osób już doświadczonych z góry dziękuję za
odpowiedz i pozdrawiam ;-)


Nie ma jednoznacznej rady. Ja jednak proponuję (i myślę, że większość tu spamujących się zgodzi), żebyś stworzył sobie wojownika/mnicha. To moja pierwsza postać, łatwa do prowadzenia, przyjemna w grze.
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zastanów sie jaki styl walki najbardziej Ci odpowiada czytając sobie o postaciach np na stronie gw.pl- każdą klasa gra sie inaczej, spróbuj i zobaczy czy Ci przypasi, jak nie to spróbuj następną aż trafisz na coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja ise wyłamię i zaproponuję Łowcę. Jest on stosunkowo dobrze opancerzony i można nim bardzo dobrze nauczyć sie grąć zarówno w zwarciu jak i na dystans. Poza tym ma zwierzaka do pomocy, którego można sobie złapać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie wam dziękuję za odpowiedz z rpg najbardziej cenie klasy wojów wspomaganych mocno magią ;-) wiedz do wieczora przewertuje instrukcje i stronę GW a potem zmierzę sie z nowym nabytkiem jeszcze raz thx ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 17:41, HumanGhost napisał:

To ja ise wyłamię i zaproponuję Łowcę. Jest on stosunkowo dobrze opancerzony i można nim bardzo
dobrze nauczyć sie grąć zarówno w zwarciu jak i na dystans. Poza tym ma zwierzaka do pomocy,
którego można sobie złapać. :-)

To też kusząca propozycja wole walkę w zwarciu niż na dystans a ten zwierzak to kosząca opcja a można gdzieś znaleźć opis zwierzaków możliwych do złapania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łowcę odradzam :) Przynajmniej na początek. Sam zacząłem łowcą i tak strasznie się grało (zwłaszcza w PvP), że po dobiciu 15 lvla dałem sobie spokój. Ja na początek proponowałbym wojownika, bądź nekromantę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 18:21, Kryhuu napisał:

Łowcę odradzam :) Przynajmniej na początek. Sam zacząłem łowcą i tak strasznie się grało (zwłaszcza
w PvP), że po dobiciu 15 lvla dałem sobie spokój. Ja na początek proponowałbym wojownika, bądź
nekromantę.


"Strasznie"? Wypraszam sobie, Rangerek > all :) Necro wbrew pozorom wcale taki łatwy nie jest, jednak Warrior jest idealny dla newbich :)
@DevilQ
Ranger też może walczyć w zwarciu, więc nie kieruj się tym...Zwierzaka może mieć każda klasa, ale będą wtedy mniej efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować