Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 13:03, Brolly666 napisał:

A ja mysle ze jak tylko wejdzie pl to bedzie cenzura tak jak jest w ver ang.


No i co z tego że będize, filtr językowy zawsze mozna wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi klucz z CDA się już skończył (dziwnie szybko :) ), ale przyznaje żebraków proszących o kasę było sporo. Wulgarnych graczy osobiście nie spotkałem.
Ma ktoś jakieś info o polskim serwerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak hcesz to go sobie wylacz :d ja mam wlaczony i nawet nie wiedzialem ze da sie wylaoczyc i jakos nie ejst mi z tym zle. No wszyscy no prawie wszyscy mysla ze tylko polacy tak klna bo nie wiedza nawet kiedy taki szwed klnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 07:08, TiDzei napisał:

> Chciałbym sobie kupic Guild Wars Factions,ale czy do grania w Factions będę musiał kupić
podstawkę???
>
>
Nie bedziesz musiał. Każda część może działać oddzielnie.

OK mam Triala i KAŻDA! mapa musi się najpierw ściągnąć,czy tak będzie w oryginale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:51, Colidor napisał:

Szczerze mówiąc, ja się obawiam naglego nalotu osób z Polski na serwery GW. Po wydaniu przez
CDA triala do GW:F na serwerach nagle zaroiło się od ludzików, którzy bezustannie na kanale
ogólnym pytają, o co chodzi w tej grze, jak się robi misje, jak dołączyć do drużyny, żebrzą
o złoto itd. itp. Nie wspominam już o tym, jak wzrosła ilosć polskich wulgaryzmów, bo każdy
chce się popisać. Oczywiście żadne z nich manuala nie przeczytało, bo i po co? Strach pomyśleć
co to będzie, jak już GW będzie dostępne i dla tych, którym do tej pory język angielski był
barierą...

Rzeczywiście niektórzy zachowują się poniżej krytyki, jednak to nie dotyczy tylko Polaków i z pewnością nie ma to wiele wspólnego ze znajomością języka. Ja znam angielski bardzo powierzchownie, a podczas gry zawsze staram się być kulturalny. I takich jest z pewnością wielu.
>Podejrzewam, ze po takim "nalocie" nawet nie będę się przyznawał do faktu, że moja

Dnia 08.12.2006 o 12:51, Colidor napisał:

psotać jest "from Poland"

Właśnie po czymś takim prawdziwi gracze powinni pokazać, że chamstwo nie jest wśród Polaków normą. :)

A tak poza tym - cieszę się, ze będę mógł pograć w polskiej wersji ...
Dzięki CDP ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... co z tymi polskimi serwerami? Mamy już piątek, 8 grudnia i jakoś ich nie widzę ;( Od października o nich słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie beda sie scigac za kazdym razem gdy kupisz pudelkowa wersje gry zainstalujesz i juz nie ebdzie wiele scigac :d a przynajmniej duzo mniej niz bez instalcji tych dwoch cd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu istnieje robiona na siłe polska strona guildwars.gram.pl ? Niby miała zajmowac się tematyka lokalizacji GW, a są całe 3 newsy i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:59, Sigall napisał:

Siedzę jak na szpilkach, chciałbym natychmiast kupić polską wersje, ale plany jak narazie skutecznie
mi psuje angina... i brak info o wersji PL.


Nawet po premierze nie kupisz polskiej wersji :)
Ile to trzeba tłumaczyć, że polska premiera to tylko możliwość wyboru polskiego języka w ustawieniach gry. Może później będą jakeś polskie wydania pudełkowe (stricte polskie) ale narazie czegoś takiego nie będzie (chyab że się myle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:25, karolj napisał:

W jakim celu istnieje robiona na siłe polska strona guildwars.gram.pl ? Niby miała zajmowac się tematyka lokalizacji GW, a są całe 3 newsy i cisza.


Istnieje właśnie żeby zajmować się Guild Wars. Niestety nowa ekipa jest tu od niedawna i dopiero za nas coś się tam ruszyło. Wcześniej po prostu była stronka i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wydaje mi się ze się mylisz.
Po pierwsze CDA strona 67 – logo PL „Profesjonalna polska wersja językowa *wersja kinowa*”.
Po drugie nie zapowiadali by tak w ten sposób premiery polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale pojawił sie nowy język azjatycki. Jakaś odmiana chińskiego. Wersja Beta. Ale to pokazuje, ze dzis coś ANet kombinuje z jezykami, więc może sie dziś doczekamy polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:12, turtlesomaniak1 napisał:

hmm ten jezyk jest bodajze od 2 tygodni , a moze nawet wiecej:p :D , wydaje mi sie ze jezeli
juz ma wyjsc pl wersja to bedzie zapewne kolo 19 , wedy w USA jest 12 bodajze :P


Tjaaa... a jesli przypakdiem ArenaNet z czymś się nie wyrobi i nie zaimplementuje jednak patcha polonizacyjnego, to juz widzę te setki postów pod adresem CDP: "Wy durni wy! Mieliście dać polskom wersjem i nie daliście! Nie lubiem was....!!! Oszuści!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten uproszczony chiński jest już w opcji wyboru chyba 3 tydzień. Wiec raczej nei jest to jaskółka zapowiadająca polskie patch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować