Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2007 o 10:15, Selv napisał:

A co robisz w czasie gdy Shadow Form się recharguje? ;|
Dłubiesz w nosie?

Przy takim rozłożeniu atrybutów + broni 20% longer Enchant (Totem Axe/Rajazan`s Fervor) SF trwa ~24 sekundy. Trochę ponad pół minuty czekasz i jedziesz dalej - po jednym wejściu powinno paść wszystko, więc możesz spokojnie to zrechargować bez żadnego ryzyka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale to działa na zasadzie ''invite only''. Piszesz pm do kogoś z gildii, żeby Cię wkręcił i być może niedługo potem dostaniesz zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 11:45, Olamagato napisał:

Jak się podłączyć do istniejącej gildi w grze?

Dokładnie tak jak napisał Kryhuu: musisz dostać zaproszenie od lidera lub offa danej gildii. Swoją drogą witam Cię już w gronie OLA, bo widzę, że na forum już się zarejestrowałeś, a nie sądzę, abyś nie został przyjęty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do Ordo Lupi Albi [OLA] jest podany w tym temacie - poszukaj. Jak znajdziesz to dowiedziesz, że warto Cię przyjąć. ;) Zresztą i tak pewnie Budo zaraz Ci go poda. Poza tym nie jest to gildia elit tylko normalnych, dojrzałych (chodzi raczej o dojrzałych umysłowo nie wiekowo) ludzi ale o Tobie chyba niewiele na razie wiadomo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Coś sugerujesz? :) No dobra, poszukam, znajdę (a co!) i looknę. Postaram się dowieść, że jestem wystarczająco ''dojrzały umysłowo'', a potem zobaczy się x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:27, Kryhuu napisał:

Hmm... Coś sugerujesz? :)

Absolutnie nie. Jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam - po prostu nie znam Cię nawet z tego forum, wiem o Tobie tyle co nic, więc nie mogę mieć wyrobionego zdania. Ogólnie osoby, które mają równo poukładane w głowach są zawsze milej widziane niż "popaprańcy" - i to chyba nie tylko w OLA. ;)
BTW: mała podpowiedź - link do forum OLA możesz również znaleźć na forum gw.pl. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:21, barteg napisał:

Po ile chodzi 15dmg^50% dla łuku?


Takie coś nie istnieje :P Jeśli już to inskrypcja 15^50 dla wszystkich broni, nie tylko dla łuku...Koło 5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:51, barteg napisał:

Omg, napisałem dmg i % zęby było wam łatwiej zrozumieć :=)


Po pierwsze primo chyba nikt w tym temacie takich udogodnień nie potrzebuje :P
A po drugie primo: chodziło mi o to, że upgrade 15^50 nie istnieje. Jest taka inskrypcja, ale nie jest ona exclusive dla łuków. Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przejrzałem, i gildia wygląda ciekawie oraz są sensowne warunki. Na pewno zapamiętam ją, ponieważ od czystki w tsh nie widziałem aktywnej gildii, w której by nie było jaj typu kick za niedanie oficerowi kasy na 15k armor -_-

@ qrczak - A gdzie on napisał, że 15^50 to up? Coś się na siłę tłumaczysz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:D
Ostatnio coś bardzo żadko ecto dropi mi w UW (raz na 1 run lub nawet 0) . Też macie taki problem bo mnie to zaczyna wnerwiac i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno ecto na jeden run to nie jest źle. Zero to gorzej. Ale nie zawsze wypada. Zależy to od wielu czynników, tez od tego ile czasu farmisz. Jak farmisz rzadko to drop będzie lepszy. Przynajmniej teoretycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować