Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2007 o 07:02, Pajonk78 napisał:

...

...poza tym Barrager z RtW się nie sprawdzi - a Barragerzy przeważnie biorą Flatbowy właśnie ze względu na zasięg. Interrupter wiadomo, że nie będzie biegał z takim łukiem, bo niewiele zdziała. Wystarczy tylko uzmysłowić sobie jedną rzecz: nie ma uniwersalnego łuku, który będzie się świetnie spisywał w każdym buildzie dla Rangera. Ja używając buildu z Burning Arrow oraz Apply Poison chodzę ze Stingerem, ze względu na jego przedłużenie czasu trwania zatrucia. Grając Barragerem mam zawsze Ironwing Flatbow z końca Factions: zasięg + zealous to genialne połączenie dla takiego rangera. Grając interrupterem wyposażam się w perf Dead Bow.
Tak więc Jarzy oraz inni: podając ten najlepszy Waszym zdaniem łuk piszcie do jakiego buildu go używacie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie jest to tak, że Longbow ma dalszy zasięg od Flatbowa, ale Flatbowem można ścinać wszelakie maści pagórki bo strzała leci wysoko a u longbowa nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co człowiek, to opinia. :)
Osobiście nie lubię grać rangerem. Mam za to asska, którym się czasem bawię w Critical Barrage. I - wbrew wszelkim zaleceniom - nie dałem mu (a właściwie jej :)) Flatbowa, tylko Recurve Bow, ze względu na to że noszę jeszcze dwa skille przerywające. No i zawsze mam na sobie Critical Defenses, więc mogę z powodzeniem skracać dystans i pchać się w wir walki. :)

No i tego Recurve Bowa mam z ładniejszym skinem, co też się liczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 09:48, Krejt napisał:

No i tego Recurve Bowa mam z ładniejszym skinem, co też się liczy. :P

Z jakim? Mnie tam Ironwing podoba się wprost ogormnie. ;) Poza tym noszę sobie dla picu Storm Bowa, żeby niekiedy "poszpanować" skinem, który dla mnie nie ma w ogóle żadnego znaczenia - zresztą mam zamiar opchnąć ten łuk. :> Broń ma być skuteczna, a nie świecić się jak psu ja... ;) Moja Asska jako Critical Barragerka również ma Ironwinga - ot takie moje podejście do tego buildu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 09:52, Pajonk78 napisał:

> No i tego Recurve Bowa mam z ładniejszym skinem, co też się liczy. :P
Z jakim?

Azure Recurve Bow q9, 1/-1, +30. :)
Ironwing Flatbow też sobie siedzi w inventory i jest okazjonalnie używany w sytuacjach, w których liczy się zasięg. Jak również do lurowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podoba mi się Dead Bow, ale to oczywiście kwestia gustu. :D Nie ważne z czym się chodzi, ważne, aby być skutecznym i wiedzieć jak grać danym buildem. Na szczęście w GW zawsze jest prosta zasada: skill > ekwipunek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze,że Wujek Pajonk znowu sie rozgaduje ;) Jednakowoż nie napisałeś nic nowego.Kiedyś używałem flata praktycznie do wszystkiego(mowa o PvE i AB).Po wyjściu GWEN przerzuciłem sie chwilowo z Apply Poison na sygnet(lipa swoją drogą) i dorzuciłem do belki RtW-teraz sie z nim nie rozstaje-tani i dobry skill :) FW za długo sie rzuca jak dla mnie.Teraz praktycznie cały czas używam long-zarówno moją Crit Barragerką jak i Spirit Str Ritką :D
Ironwing jest ładny,ale szkoda,że sam skin jest taki jakiś płaski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 11:48, Jarzy napisał:

FW za długo sie rzuca jak dla mnie.

W takim razie napisz w jaki sposób używasz RtW grając Critical Barragerką? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 12:13, Pajonk78 napisał:

Uhuhuhu - brzmi ooooostro. Jeśli tylko ktoś z gildii posiada ten skill to może i przetestuję
i dam cynk co i jak. :D


Ja posiadam, dziś powinienem być jakby nikt nie był w stanie potraktować tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 11:56, Pajonk78 napisał:

> FW za długo sie rzuca jak dla mnie.
W takim razie napisz w jaki sposób używasz RtW grając Critical Barragerką? :>

Jak zwykle motam sie w postach ;) No cóż-koniec wakacji siada na głowe :)

Mam takiego oto problema:w oknie Party Search jeśli ludzie walną dłuższe ogłoszenia to ja ich nie widze(ogłoszeń ,nie ludzi) w całości :/ Rozdzielczośc mam na 1024x768,Radeon 9550,monitor 17''''.Co może być przyczyną?

Zna ktoś jakiś dobry build oparty na blood?Skleciłem jakiś tam build,ale nie widze zbyt dobrych elitów opartych na blood :( Ravenous Gaze byłoby ok,gdyby nie głupi warunek większego dmg.Build potrzebny do PvE :D
Nie chce mi sie używac buildów z PvX wiki,więc może ktoś ma coś swojego co daje dobry dmg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 13:21, Jarzy napisał:

> > FW za długo sie rzuca jak dla mnie.
> W takim razie napisz w jaki sposób używasz RtW grając Critical Barragerką? :>
Jak zwykle motam sie w postach ;) No cóż-koniec wakacji siada na głowe :)

Nie wiem co to ma do rzeczy, bo nadal nie odpowiedziałeś jak używasz RtW i po tym Barrage. ;)

Dnia 19.09.2007 o 13:21, Jarzy napisał:

Mam takiego oto problema:w oknie Party Search jeśli ludzie walną dłuższe ogłoszenia to ja ich
nie widze(ogłoszeń ,nie ludzi) w całości :/ Rozdzielczośc mam na 1024x768,Radeon 9550,monitor
17''''.Co może być przyczyną?

F11 -> Customize - pewnie masz zbyt słabo rozciągnięte okienko chatu.

Dnia 19.09.2007 o 13:21, Jarzy napisał:

Zna ktoś jakiś dobry build oparty na blood?

Może coś opartego na Spoil Victor? Ciężko mi określić dokładnie, bo mój Nekro jakiś czas temu poszedł w odstawkę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do łuków, to jakiś czas temu robiąc rytkiem questy w kurzickowie, wypadł mi nundak''s recurve bow, ma bardzo jak dla mnie ładny skin to sobie go używam, najczęściej używam interruptów, to w końcu recurve jest szybki czy nie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:31, tymuś napisał:

ma bardzo jak dla mnie ładny skin to sobie go używam

Skin Dead Bowa. :>

Dnia 19.09.2007 o 14:31, tymuś napisał:

najczęściej używam interruptów, to w końcu recurve jest szybki czy nie?? :P

Recurve ma najszybszy lot strzały. BTW: cytat z mojej wypowiedzi

Dnia 19.09.2007 o 14:31, tymuś napisał:

Grając interrupterem wyposażam się w perf Dead Bow.

Dead Bow to właśnie Recurve Bow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, nie wiedzialem jak dead bow wygląda, to już wiem :D ale noob ze mnie :P
kurde, popatrzylem a wiki, no i urgoz shortbow to ma faktycznie fajny skin:P kto idzie do urgozs warren??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym capnąć Mind Blast, a jako, że nie uśmiecha mi się iść na koniec NF''a moim elemkiem, chcę capnąć to w EotN. Z wiki dowiaduje się że podczas jakiegoś questa pojawia się boos co ma elita. Czy to jeden z primary questów nornów ? Pytam bo nie chcę przegapić tego :D http://gw.gamewikis.org/wiki/Blood_Washes_Blood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 15:42, Outlander-pro napisał:

Chciałbym capnąć Mind Blast, a jako, że nie uśmiecha mi się iść na koniec NF''a moim elemkiem,
chcę capnąć to w EotN. Z wiki dowiaduje się że podczas jakiegoś questa pojawia się boos co
ma elita. Czy to jeden z primary questów nornów ? Pytam bo nie chcę przegapić tego :D http://gw.gamewikis.org/wiki/Blood_Washes_Blood


Jeden z dwóch ostatnich questów u Nornów (drugi to A Gate Too Far). Dodam tylko, że można go powtarzać, kiedy tylko masz na to ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2007 o 15:51, lordfett napisał:


Jeden z dwóch ostatnich questów u Nornów (drugi to A Gate Too Far). Dodam tylko, że można go
powtarzać, kiedy tylko masz na to ochotę ;)


No tak, ale chciałbym capnąć za pierwszym razem, gdy będzie możliwość. Co miałeś na myśli mówiąc Jeden z dwóch ostatnich questów u Nornów (drugi to A Gate Too Far) ?
Każda frakcja ma trzy primary questy. Ja jestem akualnie przy pierwszym. Więc ten o którym mówię jest drugi ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować