Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2005 o 19:06, mateuszwielki napisał:

Cze to znaczy ze już wogóle nie zagram jeśli nie zgodze sie na abonament :( ????



nie zagrasz dopoki nie zgodzisz sie na warunki umowy
nie martw sie oplata za chapter 2 ma byc jednorazowa (ale nikt ci nie kaze go kupowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw. zeby zagrac w jakakolwiek gre, lub zainstalowac jakikolwiek program musisz sie zgodzic na umowe (nawet jak instalujesz windowsa to tez zgadasz sie na pewne rzeczy jakie chce microsoft)
dlatego warto czytac umowy (a wiekszosc i tak klika "i agree" bez czytania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra mam co do tej gry 3 podstawowe pytania:
1. czy pójdzie na: Intel Celeron 2,4 GHz ; 1,2GB RAM ; RADEON 9600PRO ; łącze NEO 512 ; Dyski 2 po 40GB ???

2. czy jest dostępna tego jakaś wersja demo żeby sprawdzić czy ta gra jest warta kupienia???? (przecie to kupa kasy)

3. a jeśli nie ma dema to czy jest sposób na sprawdzenie tej gry bez wydawania kasy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 11:26, Konrad162 napisał:

dobra mam co do tej gry 3 podstawowe pytania:
1. czy pójdzie na: Intel Celeron 2,4 GHz ; 1,2GB RAM ; RADEON 9600PRO ; łącze
NEO 512 ; Dyski 2 po 40GB ???

2. czy jest dostępna tego jakaś wersja demo żeby sprawdzić czy ta gra jest warta kupienia????
(przecie to kupa kasy)

3. a jeśli nie ma dema to czy jest sposób na sprawdzenie tej gry bez wydawania kasy????


1: Tak... pójdzie... głupie pytanie :P Mi chodzi na 256 ramu, sempron 2500+, Geeforce 5200... łącze 128 kb/s. Tylko ramu trochę mało mam :P Ale ty masz 1,2 T.T. Pójdzie, Pójdzie ;D.

2: Tak jest. Przeczytaj kilka poprzednich stron. Jest tam napisane o 10h trialu ATI.

3:No... Trial jest :).

Dnia 23.10.2005 o 11:26, Konrad162 napisał:

Aha...


A to już trochę dziwne pytanie na maxa.
Myślę ,że nie ;p Nie wyda ani World of Warcraft ani Guild wars za 20zł :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie www.gamershell.com znalazłem do ściągnięcia plik "Guild Wars February Beta Weekend Event Client Full Install " zajmujący 730 mb. Jak go ściągne to będe mógł grać na jakimś serverze testowym czy coś? Tak żeby zobaczyć jak sie w to gra i czy warto kupić (wszystkim sie podoba, ale to różnie może być :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 12:47, GaNgStA napisał:

Jak go ściągne to będe mógł grać na jakimś serverze testowym czy coś?

Watpie. Beta testy dawno sie juz skonczyly, wiec po prostu sciagniesz to wszystko na darmo :/.

Oprocz demka od ATI nie ma raczej innego sposobu na przetestowanie gry Guild Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz klucz, ktory pozwoli Ci pograc przez 10 godzin (czasu gry, ktorych nie musisz od razu wykorzystac. Jednego dnia mozesz pograc 2 godzinki, drugiego 3).

Co do gry to sciagasz clienta gry ze strony glownej Guild Warsa (jakas smieszna wielkosc, 100KB moze ;)). Reszta potrzebnych plikow sciagasz juz poprzez clienta GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 17:01, Snake_GMC napisał:

A znacie jakieś bardzo dobre stronki o GW? Bo te polskie są, lekko mówiąc, żałosne.


Polecam Polski:P www.gwonline.pl
Oraz najlepszy zagraniczny: www.gwonline.net :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://guildwars.pl/ - genialna polska strona o GW. Jest w niej masa wiedzy, którą zbieramy my - jej użytkownicy. Tworzymy sami mapy, robimy bazę questów, skillów i innych. Poza tym, na forum dołączonym do strony prowadzone są nabory do większości polskich gildii, wszyscy polscy elitarni gracze siedzą na tym forum. Cieszę się, że ta strona powstała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:38, P3NCZUL napisał:

http://guildwars.pl/ - genialna polska strona o GW. Jest w niej masa wiedzy, którą zbieramy my - jej użytkownicy. Tworzymy
sami mapy, robimy bazę questów, skillów i innych. Poza tym, na forum dołączonym do strony prowadzone są nabory do większości
polskich gildii, wszyscy polscy elitarni gracze siedzą na tym forum. Cieszę się, że ta strona powstała.


No nie wiem mapy raczej tworzone są przez Adminów.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim ;] bardzo mi zależy na przetestowaniu Guild Wars bo chyba sobię kupię! :D i mam pytanko. W jakim czasie wam wysłali klucz z tego 10h trialu?? piszą na stornce że po 24h a u mnie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:34, P3NCZUL napisał:

Oh, co do kupna Guild Wars chyba już się spóźniłeś... długo...


dlaczego?? :P
teraz jest najlepsza pora bo wyszla edycja kolekcjonerska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:38, Arkadiusz napisał:

dlaczego?? :P
teraz jest najlepsza pora bo wyszla
edycja kolekcjonerska :)

No nie wiem... Mój kolega już tydzień temu nie mógł nigdzie znaleźć GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 22:15, P3NCZUL napisał:


No nie wiem... Mój kolega już
tydzień temu nie mógł nigdzie znaleźć GW...


Przecież w wielu sklepach czy to internetowych czy normalnych można znaleźć pudełka z GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować