Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Wlasnie wrocilem ze spotkania z Mad Kingiem!! Strasznie polewkowa rzecz :D. Nie mowiac juz o tym, ze czesc ludzi po prostu nie wiedziala jak sie bawi w ''Simon says...'' i czesc ginela, ku uciesze reszty :D. Dowcipy slabe, ale i tak ''zabijaly publicznosc'' (w przenosni i doslownie ^^). No coz, zaczynam czekac na swietego Mikolaja :D...
PS. Cale spotaknie trwalo okolo 30 minut. Kilka osob tez wygralo z nim w grze papier-nozycze-kamien (niestety nie wiem co dostali :/)

Krotka historia w 3 aktach ;):

>> gw017.jpg - Mad King jak to Mad king pojawil sie jakies 5 minut przed czasem. Siejac poploch i panike wsrod reszty, ktora juz po prostu umierala z niecierpliwosci. A sama postac?? Monstrualna, to dobre slowo jest ;)
>> gw020.jpg - a kiedy zaczynalo sie robic coraz fajniej, niestety M.K. Thorn musial sobie pojsc :/. Ale zapowiedzial, ze kazdy zaraz otrzyma niespodzianke!!
>> gw021.jpg - czy musze mowic czym byla niespodzianka :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze spotkania :D Mad King pojawił się gdzieś o 18:55, ale nic. Akurat byłem przed czasem... Wszystko wam już wyjaśnił Piotrek, więc ja się pozbęde tego opisu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 19:40, DEViANCE napisał:

Właśnie wróciłem ze spotkania :D Mad King pojawił się gdzieś o 18:55, ale nic. Akurat byłem przed czasem... Wszystko wam
już wyjaśnił Piotrek, więc ja się pozbęde tego opisu ^^


u mnie byl spoźniony ~19:05 (dystrykt 36)

pierwszy raz widzilem tyle dystryktow :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On się nie spóźnia. On po prostu nie pojawia sie na raz we wszystkich dystryktach. Pojawia siew kilku i potem przechodzi do następnych. Dzięki temu mozna sie nieźle przedmiotami halloweenowymi obłowić, bo w trakcie jednej "sesji" można bylo spotkać go kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i na jakim serwerze gracie? Ja jak gram to teraz tylko na serwerach amerykańskich

Dnia 31.10.2005 o 17:48, DEViANCE napisał:

gdyz jest częściej favor.

To źle robisz dezerterując do amerykańskie servery.Grałem niedawno(z 2 dni temu)i Europa miałą favora praktycznie cały czas.Wydaje mi sie,że amerykańce wolą zając sie Sorrowem niż klepać w UW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mad King to niezły typek jest.Mam od niego 2 dynie :D Poza tym troche alkoholu.I po co zbierałem te wszystkie rzeźby charr?Najwięcej dystryktów ile widziałem to było 39.U mnie M.K był o 19.15.ALe fajnie mu ludzie wrzucali jak gadał.On nawija już 15 minut a koleś "dawaj dyńke i wypier**laj !" :D Albo MK opowiada grypsa "Why did the charr want to go over the wall?".A koleś z publiczności "Bezcause they wanted to be gay!".Takie akcje sprawiają,że śmiałem sie na maxa :P Ale jakoś nie moge zrozumieć jak można nie czaić gry "Szymon mówi..." :/
Ciekawe co będzie na Boże Narodzenie?Może będą darmowe zielone przedmioty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem miałem duże szczęście i załapałem sie na 2 zielone łuki w SF.I mam pytanie aoropos jednego:na ile wycenić Tarnok''s Recurve Bow?Ile jest maxymalnie wart?
Jeden typek mówił mi,że Razorstone wart jest nawet 130k-czy to prawda?
Czy zielone bronie da sie ulepszać znalezionymi komponentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 09:53, Hopeless napisał:

Czy MK jeszcze będzie? Jeśli tak, to gdzie go szukać i o której?

Z tego co wiem to MK jest a raczej był tylko w Lion''s Arch.Dziś już go chyba nie będzie.Ceiakwe kiedy znikną ozdobyc haloweenowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 13:49, Jarzy napisał:

> Czy MK jeszcze będzie? Jeśli tak, to gdzie go szukać i o której?
Z tego co wiem to MK jest a raczej był tylko w Lion''s
Arch.Dziś już go chyba nie będzie.Ceiakwe kiedy znikną ozdobyc haloweenowe?


zniknac raczej nie znikna (niczego z inwentarza nie usuna), bo by gracze sie zbuntowali

teraz pewnie bedzie mozna kupowac wiecej roznych nakryc glowy (w koncu obsluge tego juz maja zaimplementowana :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 14:30, Arkadiusz napisał:

zniknac raczej nie znikna
(niczego z inwentarza nie usuna), bo by gracze sie zbuntowali
teraz pewnie bedzie mozna kupowac wiecej roznych nakryc glowy
(w koncu obsluge tego juz maja zaimplementowana :P)


Ale Lions Arch musi wrócic do poprzedniego stanu... To by było troche dziwne gdyby zostało na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wróci. Tyle że nie pozabierają rzeczy z inwentarza (zabije za zabranie mojej dyniowej głowy). Chociaż jak dla mnie to ksiezyce mogłyby zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obczailiście ceny ulepszeń na guildwars.org.pl?Normalnie uwierzć nie moge!!Ile najwięcej wzieliście za upgrade i co to był za upgrade?Napisali tam,że hp+28 jest warte 20k.Nosz w morde ja miałem kilka takich w rękach i ludzie nawet 2 k nie chcieli dać :/ GDzie najlepie handlować co droższym sprzętem?W Lions Arch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć był, ale w Droknar''s Forge, a nie Lion''s Arch... A akurat tam jeszcze nie doszedłem :( z braku czasu dopiero na pustyni jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować