Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Prosze:

"Znany jest blad zwiazany z kartami graficznymi serii GeForce FX i sterownikami w wersji 61.77, kiedy uzytkownik przestawi opcje obrazu na ''najwyzsza wydajnosc''. Jednym z problemow jest, miedzy innymi, znikajacy teren. Rozwiazaniem jest zmiana ustawien obrazu na ''Wysoka jakosc''. Aby to zrobic, wykonaj nastepujace czynnosci (Windows XP):
Otworz okno Wlasciwosci:Ekran
Przejdz do zakladki ustawienia
Klinkij na przycisku Zaawansowane
Kliknij na zakladce z oznaczeniem Twojej karty graficznej
Wybierz z listy po lewej opcje ''Ustawienia wydajnosci i jakosci
W ustawieniach globalnych sterownika wybierz z listy ustawienie o nazwie ''Wydajnosc systemu'' i przesun suwak maksymalnie w prawo - opcja pod nazwa ''Jakosc''."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 16:41, Arkadiusz napisał:


btw widzieliscie nowy wyglad niektorych miast :P:P:P:P:P


Jeszcze nie :P
Ja to robie na razie za runnera i przeprowadzam klientów do Droknars Forge :D Całkiem nieźle można na nich zarobić, a pieniądze albo zatrzymuje i kupuje sobie jakąś rune, albo daję kolegom z gildii, którzy potrzebują :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała korekta - *nie ma* klasy która poradzisz sobie sam. Owszem, sa buildy do farmowania solo, ale radzą sobie tylko w bardzo specyficznych miejscach, próba zabrania takowych na misje skończyłaby się porażką. Jeśli nie chcesz używać nawet henczów - zapomnij o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za ludek handlujący wódką w środku Ascalonu?Mówie tutaj o tym Necrid Horsemanie kótry handluje bimbrem.Wchodze sobie do GW po miesiącu przerwy(studia) i widze necrida w środku miasta.Jakież było moje zdziwenie!Tak w ogóle to jakie efekty wywołują flaszki kupione u necrida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 02:54, Jarzy napisał:

Co to za ludek handlujący wódką w środku Ascalonu?Mówie tutaj o tym Necrid Horsemanie kótry handluje bimbrem.Wchodze sobie
do GW po miesiącu przerwy(studia) i widze necrida w środku miasta.Jakież było moje zdziwenie!Tak w ogóle to jakie efekty
wywołują flaszki kupione u necrida?


Polecam poczytać:
http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=1454
Jest tam większość już opisane ze sceenami.

Ogólnie jest to bajer ze względu na Halloween.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 05:50, Sebek6853 napisał:

chciałbym się zapytać czy w Guild Wars też trzeba płacić abonament tak jak w World of Warcraft ?

Nie, nie trzeba :) Płacisz tylko za grę i później grasz ile chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 08:44, jarken napisał:

> chciałbym się zapytać czy w Guild Wars też trzeba płacić abonament tak jak w World of Warcraft ?
Nie, nie trzeba :)
Płacisz tylko za grę i później grasz ile chcesz :D


to superowo pójdę dzisiaj do empika i ją sobie kupię nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 19:17, Jarzy napisał:

Które miasta sie zmienił prócz Ascalonu,Lions Arch i Droknar?Co to jest Beetle Tun?
Zmiany w miastach są po prostu cudowne!!


Dawno nie grałem w GW, ale rzeczywiście - na ten czas naprawdę wszystko cudownie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatki audio do GW są darmowe?Wchodze na stronke z dodatkową muzyke.Widze,że tylko Sorrow''s furnace mini Pak jest za darmo a pozostałe 2 są płatne.Co to ma być?Czy przypadkiem dodatki muzyczne dla użytkowników GW nie są za darmo?Czy może sie myle i te dodatki są płatne dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja całe tomby mogły by być taie na zawsze ;]. No nie no, nie przesadzajmy, ja bym po hallowen lekko zmodyfikował tobmy, czyli usunął ten dyniowaty księżyć, dynie i kotły.Reszta możę być;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 19:57, Bambusek napisał:

Mnie rozwalił księżyc w Tombach.

Mam prosbe, moglybs zrobic screena tego ksiezyca i tutaj umiescic :)? Ja narazie do tombow nie doszedlem :/. No chyba, ze ten ksiezyc wyglada tak samo jak w Lions Arch to wtedy nie ma potrzeby :). Z gory dziekuje i niech Ci Bog w dzieciach wynagrodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować