Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie


Mam pytanie- czy giera pójdzie mi na Radeonie 7000 64 mb?
Reszte sprzętu mam ok, tylko ta grafa archaiczna. I jeszcze jedno pytanie- czy najpierw wybiera się klasę główną a dopiero potem poboczną, czy obie naraz? I czy wojownik/nekromanta to dobry wybór? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj i drugie pytanie: (nie doczytałem :( przepraszam za 2 posty).

Moją pierwszą klasą był W/Nec. Powiem ci ,że bardzo dobre połącznie :) Wysysanie życia i mahanie młotem - oł jeah XD

First wybierasz podst. klase. after... 30? minutach gry robisz questa na drugą klase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Mad King był w ogóle. Pisali, że pojawia się co 3 godziny od 16.00, więc ludzie czekali na niego w Lions Arch do 23 :( Ale i tak mieliśmy niezły ubaw! Jeden pajac podszedł tam gdzie zawsze stał Mad King i krzyknął "I''M MAD KING!!!! LISTEN TO ME!!!!" Wszyscy jak głupi podeszli do niego :P No to on krzyczy "MAD KING SAYS: DANCE" i wszyscy tańczymy :P, następnie krzyczy "NOW JUMP" no i się okazuję, że kilka osobników skoczyło, ale nie zginęło ;) Potem jakiś dowcip opowiedział i zaczeliśmy sie śmiać /laugh. Zresztą i tak było fajnie.
Ale fajnie było jeszcze przed tą 22.00. Zebraliśmy się w grupkę i zaczęliśmy "grać" poprzez komendy /drum /guitar i /flute ;) A w środku tańczyła niezła laska xD Następnie sam przełączyłem się na swoją Elementalistkę, wszedłem do kółka i napisałem "Pay me!". Wtedy jakiś pajac napisał na priv "Come with me!" no to poszedłem za nim, a on "Dance and I pay you!". No to ja zaczynam tańczyć, a on mi co jakiś czas przez Trade wrzuca mi kilkaset złoty. W sumie dał mi 1 platynkę :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 13:44, Budo napisał:

I czy wojownik/nekromanta to dobry
wybór? pozdrawiam


Dla mnie jest to zły wybór, gdyż ostatnio taka profesja jest jakby "nieporządana". Czyli ludzie wolą wziąść Wo/Mo czy Wo/R niż Wo/N. Pierwszy może się sam leczyć bardzo szybko, drugi natomias posiada peta, a trzeci, mimo że może się leczyć to nadal jest lekko z boku. Lepiej wziąść N/*
* - jakakolwiek profesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zgodze sie w kwestii W/N z kolegą Deviance.W/N dobrze prowadzony może być zabójczy.Może sie leczyć dzięki vampiric touch lub vampiric gaze.Ponadto w czasie walki moża rzucić na najbliżeszego trupa well of blood zapewniając sobie bardzo dobre leczenie.Może także rzucić Well of power(elitarna umiejeność)co też bardzo dobrze pomaga w walce.Na co bardziej wrażych gnojków rzuca shadow of fear u "obcina" im prędkośc ataku o 50%.Może też rzucić unholy feast,który odbiera wszystkich pobliskim wrogom pewną ilość HP.Minusem nekromany jest to,że MUSI zwykle mieć trupa do dyspozycji,żeby co lepsze umiejętności wprowadzić w życie.Zapomniałbym o elitarnym Life Transfer-powoduje on,że przeciwnik dostaje degenracje życia,którą postać rzucająca przemienia w regeneracje swojego zdrowia.Gram postacią Ranger/Necro i musze przyznać,że wiele umeijętości necro cześto mi sie przydało,ale najbardziej wspomniany life transfer.Możesz też zamienić swojego w/n zamienić we władcę ożywieńców dzięki czemu będziesz bardzo pożądany w Deldrimor War Camp do farmiących drużyn.Necro który ma pancerz wojaka i może tworzyć dużo nieumarlaków jest bardzo przydatną postacią.ALe pozostaje tu też kwestia energii.Necro MUSI mieć dużo energii do dyspozycji(tak jak i inii rzucacze czarów).Także tworząc W/N trzeba mieć mimo wszystko troche doświadczenia w GW.Dla początkujących jest lepszy W/Mo.Ale nikt nikomu nic nie narzuca.Ja w końcu wziąłem sobie R/N,ale nie widziałem,że rangerzy są dla bardziej zaawansowanych ludków.Potem dowiedziałem sie,że R i N to niepożądane klasy w drużynie.ALe kogo to obchodzi?Gram jak mi sie podoba,nie?A że na bossoów jestem miejscami lepszy niż ele nuker(przerywam czary) to już inn sprawa.Podsumowując:jeśli Tobie PODOBA sie granie W/N to nie słuchaj co inni na to.PRzyznam,że do tej pory może z 5 razy widziałem W/N,ale to już nieistotne.W sumie jak na to patrze to granie taką postacią może być całkiem interesujące.Bo W/Mo to już tak objechana postać,że szkoda gadać.Gdzie nie spojrzysz to widzisz W/Mo :/ Swoją drogą to ja też gram teraz W/Mo,ale tylko po to,żeby móc farmić dobre rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 17:21, Jarzy napisał:

Niestety nie zgodze sie w kwestii W/N z kolegą Deviance.W/N dobrze prowadzony może być zabójczy.


Nie wiem czy wiesz, ale nie po to się wybiera główną profesję, by w nią inwestować. Druga to jest tylko dodatek. Sam gram E/N i więcej inwestuję w E niż w Necro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 17:28, DEViANCE napisał:

> Niestety nie zgodze sie w kwestii W/N z kolegą Deviance.W/N dobrze prowadzony może być zabójczy.

Nie wiem czy wiesz,
ale nie po to się wybiera główną profesję, by w nią inwestować. Druga to jest tylko dodatek. Sam gram E/N i więcej inwestuję
w E niż w Necro.


I tu ja coś dodam.

To nie jest dodatek.
Różni się tylko armorem (co jest ważne w przypadku np: woja) oraz Jednym Atrybutem.
Znam wiele builduw które opierają się na większosci skilli secons prof, a podst atrybut pierwszej profesji jest konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 18:17, Valed napisał:

Znam wiele builduw które opierają się na większosci skilli secons prof,
a podst atrybut pierwszej profesji jest konieczny.


dokladnie, ja mam jako primary elementaliste (ponad 100 many) a secondary zmieniam sobie w zaleznosci od ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest natomiast odwrotnie.Najczęściej gram łuczniczką ze wszystkimi umiejenościami łuczniczki.Teraz dosyć rzadko używam umiejętnosci necro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:17, Jarzy napisał:

U mnie jest natomiast odwrotnie.Najczęściej gram łuczniczką ze wszystkimi umiejenościami łuczniczki.Teraz dosyć rzadko używam
umiejętnosci necro.


Wprowadzam edit w mój post:
"Nie wiem czy wiesz, ale nie po to się wybiera główną profesję, by w nią nie inwestować. Druga to jest tylko dodatek. Sam gram E/N i więcej inwestuję w E niż w Necro."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:44, DEViANCE napisał:

"Nie wiem czy wiesz, ale nie po to się wybiera główną profesję,
by w nią nie inwestować. Druga to jest tylko dodatek. Sam gram E/N i więcej inwestuję w E niż w Necro."

To akurat wiem.Teraz praktycznie nie używam umiejętności necro.Ostatnio w Abbadon''s Mouth żywałem Life Transfer,ale na tym sie skończyło.Chociaż druga profesja to wygoda,bo jakCi sie znudzi granie pierwszą profesją to przerzucasz wszystko do drugiej(punkty umiejętności) i jesteś kozak :D Wszystko dzięki zniknięciu refund points,które był głupim pomysłem autorów gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 16:48, DEViANCE napisał:

Nie wiem czy Mad King był w ogóle. Pisali, że pojawia się co 3 godziny od 16.00, więc ludzie czekali na niego w Lions Arch
do 23 :( Ale i tak mieliśmy niezły ubaw! Jeden pajac podszedł tam gdzie zawsze stał Mad King i krzyknął "I''M MAD KING!!!!
LISTEN TO ME!!!!" Wszyscy jak głupi podeszli do niego :P No to on krzyczy "MAD KING SAYS: DANCE" i wszyscy tańczymy :P,
następnie krzyczy "NOW JUMP" no i się okazuję, że kilka osobników skoczyło, ale nie zginęło ;) Potem jakiś dowcip opowiedział
i zaczeliśmy sie śmiać /laugh. Zresztą i tak było fajnie.
Ale fajnie było jeszcze przed tą 22.00. Zebraliśmy się w grupkę
i zaczęliśmy "grać" poprzez komendy /drum /guitar i /flute ;) A w środku tańczyła niezła laska xD Następnie sam przełączyłem
się na swoją Elementalistkę, wszedłem do kółka i napisałem "Pay me!". Wtedy jakiś pajac napisał na priv "Come with me!"
no to poszedłem za nim, a on "Dance and I pay you!". No to ja zaczynam tańczyć, a on mi co jakiś czas przez Trade wrzuca
mi kilkaset złoty. W sumie dał mi 1 platynkę :O)



Mad King był chyba tylko w poniedziałek (wczoraj mógl być też, ale nie mam pewnosci) - pojawial sie o 13, 16, 19, 22 i 1 w nocy (jak ktoś byl o 1 w nocy na dist 10 to mial okazję spotkać dwóch pracowników AN i siez nimi pobawić - wspaniałe zakończenei eventu). Ponieważ wtedy liczba districtów rosła ekspresowo to na niektorych pojawial sie później, niz teoretycznie powinien (Mad King nie pojawial się jednocześnie we wszystkich dystryktach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak

Dnia 02.11.2005 o 23:12, Bambusek napisał:

ktoś byl o 1 w nocy na dist 10 to mial okazję spotkać dwóch pracowników AN i siez nimi pobawić - wspaniałe zakończenei eventu).
Ponieważ wtedy liczba districtów rosła ekspresowo to na niektorych pojawial sie później, niz teoretycznie powinien (Mad
King nie pojawial się jednocześnie we wszystkich dystryktach)

Naprawde bylo pracownicy AN?Kurde!Jak wyglądali?Długo byli?Masz skrina może?Ale wypas akcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mnie tam wtedy nie było - oglądałem Tales from the Crypt na Canal+. Wiem, że była Gayle i ktoś jeszcze. Na www.guildwars.pl w komentarzach do newsa o /Mad Kingu jest o tym i tam są screeny (tyle że niemal kazdy mial wtedy pumpkin head założyny, wiec trudno powiedzieć kto jest kim - ale ma AN ma dać z tego filmik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma dobry pomysł na farmienie postacią ranger/elementalist?Jeden typek powiedział mi kiedyś,że farmi w Ring of fire taką postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 00:41, Bambusek napisał:

Niestety, mnie tam wtedy nie było - oglądałem Tales from the Crypt na Canal+. Wiem, że była Gayle i ktoś jeszcze. Na www.guildwars.pl
w komentarzach do newsa o /Mad Kingu jest o tym i tam są screeny (tyle że niemal kazdy mial wtedy pumpkin head założyny,
wiec trudno powiedzieć kto jest kim - ale ma AN ma dać z tego filmik)

Rzuć linka ,bo nie moge w tych postach wyszukać tego co trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 01:24, Jarzy napisał:

Rzuć linka ,bo nie moge w tych postach wyszukać tego co trzeba :(


Tutaj są screeny, ale uwaga bo trochę zajmują...
http://img248.imageshack.us/my.php?image=g19tc.png
http://img248.imageshack.us/my.php?image=g27cr.png
http://img491.imageshack.us/my.php?image=clipboard029ue.png
http://img491.imageshack.us/my.php?image=clipboard035jq.png

A poza tym to Mad King był jeszcze o 3:00 i 6:00 bo w tych godzinach w USA jeszcze było Halloween. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 10:14, Jarzy napisał:

Czemu oni lecą w rządku?Tak sie umóili czy to łębki z AN ich tak ustawili?


Zacytuje Ci wypowiedź osoby, która tam była:
skwaru:
No więc po raz trzeci udałem sie do kinga o 1.00 czasu naszego. Zapowiadało się standardowo. Bylem na dis 10. I nagle na chacie odezwal sie ktos od AN. Niejaki Arch Duke Frosty i Gayle Gray. Zaczeły się pytania do nich po czym miłe odpowiedzi ze cieszą się że tyle osób sie zainteresowało i szykuja sie juz na swięta bożego narodzenia. Potem standardowo przybyl Madking. Odklepał swoje ludzie zgarneli dynie i sie zaczeło najlepsze. Pierw pamiątkowe zdjęcie zrobione przez Gayle''a wszystkim w dyniach podczas tanca. Tego było mało. Panowie zorganizowali wielki bieg tzn oni prowadzili kazdy dał follow i bieglismy ponad 100 osobowym kordonem przez cale LA. To bylo naprawde super przeżycie. Z tego co wyczytałem mają to zamiescic w filmiku, a filmik ma byc do konca tygodnia bodajrze. Gdy po 5 minutach biegu wrucilismy do miejsca startu, a panowie zaczeli sie powoli z nami żegnac rozpoczeły się na ich cześć niekonczące salwy z ghost in the box, pożegnania , podziękowania itp . Ogólnie nie żaluje ze poczekalem do 1,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować