Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No ale najpierw do Cdprojektu żeby to oni z nimi to załatwiali a nie gracze... bardziej będą brali pod uwagę zdanie wydawcy gry w Polsce... extra by było jak by to po polsku zrobili(nawet tylko tekst polski nie musiało by być dubingu, głosów po polsku tlyko napisy <marzy>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była już o tym mowa, raczej się nie uda, ale przydałby się faktycznie polski dystrykt, wkurza, gdy na angilskim jest gość, co nie zna ni w ząb angielskiego (nawet "no" i "stop" nie rozumie), przez takiego "gracza" niezaliczyło nam Bonusa w jednej z misji w dżungli, koleś atakował Guardianów nie zważając na okrzyki :/.
Z drugiej strony takie dystrykty (znając poziom kultury niektórych polaków) zamieniłby się w pole przekleństw :///.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poznaje potęge MM - naprawdę super postać - te hordy fiendów biegnące za tobą (nawet do 15) i rozwalające każdego przeciwnika, to jest wspaniałe :DDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie czaje...:/ czemu oni nie mogą tej polskiej wersji językowej zrobić:| przetłumaczyliby poporstu wyszskto i już nie musieliby nagrywać dubingu czy coś a AN cieakwe co by to przeszkadzało... ehh chyab by to zwiększyło jescze liczbe gracyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 21:49, ozyreusz napisał:

gdzie mozna znalezc worki do inwentarza???


Bely pouch w pre u kolekcjonera, a bagi w Piken Square (o ile nie ma ich u jednego z 2 kupców w Ascalonie), u handlarza w pobliżu miejsc misji chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 21:51, Kubeczek77 napisał:

Ja tego nie czaje...:/ czemu oni nie mogą tej polskiej wersji językowej zrobić:| przetłumaczyliby
poporstu wyszskto i już nie musieliby nagrywać dubingu czy coś a AN cieakwe co by to przeszkadzało...
ehh chyab by to zwiększyło jescze liczbe gracyz nie?


Nie rozumiem o co wam chodzi, nie dość że macie dobrą okazję do podszkolenia języka (np dzięki rozmowom), to jeszcze trzeba wam polonizować teksty typu "miecz" czy "tarcza"? Bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o takie:] Ale np. Questy mogliby nie? Chociaż w sumie masz racje i w tym też widzę + można język podszkolić ale i tak bym wolał po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydadzą GW po Polsku bo to nie jest opłacalne. Po pierwsze sporo tłumaczenia, po drugie polaków aż tak dużo w GW nie gra.
Dystrykt Polski tak naprawdę świeciłby pustkami. Najlepiej jest grać tam gdzie jest najwięcej graczy. Zawsze jest szansa na znalezienie dobrego teamu i sprzedania/kupienia jakiegoś itemka.
Jeszcze co do tłumaczenia gry przez Cdp... To też się nie opłaca i jest niewykonalne. Każda zmiana w grze, każdy mały update wnosi coś co trzeba przetłumaczyć. Zmiana nazwy skilla z ognistej kuli na kulę ognistą wymagałaby już pracy jakiegoś tłumacza. Gdyby Polaków było tyle co chińczyków, to czemu nie. W GW napewno gralibyśmy w polskiej wersji językowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na guildwars.pl,że niedawno coś sie pochrzaniło na serverze i ceny przedmiotów poszły baaaaardzo do dołu i ludki dzięki temu wielkie zakupy zrobili.Ktoś miał okazje skorzystać z tej "promocji"?Jeśli tak to jak bardzo ceny poszły do dołu?(ile np.kosztowała runa superior absorption?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w grze podczas tego krachu... kolega komentowal na bierząco wydarzenia... runy sup absorb, sup vigor czy też ecto można było kupić za 250g za sztuke :) Nakupił sobie pelen ekwipunke run, ale jak wiadomo na zajutrz nic już nie miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko czy mozna dac wiecej niz jedna rune roznych rodzai na jedna czesc kostumu i o najlepsze bronie w grze ponoc te z dopiskiem victos ale wole posluchac opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednej cz4ęści pancerza mozesz mieć tylko jedną runę. Poza tym statystyki takich samych run nie sumują się - działa tylko ta najlepsza danego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 00:30, AN0WN1M napisał:

Byłem w grze podczas tego krachu... kolega komentowal na bierząco wydarzenia... runy sup absorb,
sup vigor czy też ecto można było kupić za 250g za sztuke :) Nakupił sobie pelen ekwipunke
run, ale jak wiadomo na zajutrz nic już nie miał :P

Jak to?AN zabrało ludziom "Zakupy" po niskich cenach?A chociaz hajs oddali?Kurde,jakby tego nie cofneli to bym sobie kupił z 1000 ectoplasmy i 1000 obsidian shardów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


no cóż, pomysł z polską wersja sie faktycznie kupy nie trzyma, ale nie zgodze sie też że nie ma dużo Polaków w GW. Przeważnie jak robię misję, składamy polską ekipę i nie zajmuje to wcale dużo czasu, zawsze sie komplet znajdzie. A nawet jak gram z ludźmi innych krajów, to i tak jakiś Polak oprócz mnie sie w ekipie trafi, jeszcze nie robiłem misji bez drugiego Polaka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Polaków wszędzie jest pełno. Ale brak Polskiej wersji językowej świadczy o tym, ze na całym świecie naszym ojczystym językiem posługuje się w sumie niewielka społeczność. Podczas gdy wiele ludzi zna angielski, niemiecki czy hiszpański. Nie tylko w tych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie 30 mln to niewielka grupka....
a nasza "kolonia" w Chicago?
wiem że są to tylko pojedyńcze wypadki. A tak apropo kiedyś grałem z graczomaniakiem i z jakims typem, nie znamy pochodzenia więc nawijamy po angielsku, wtedy coś kiepsko szło i "ten trzeci" kultowe słówko "k***" szkoda że akurat przegraliśmy wtedy.... ale rotfla miałem niezłego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 10:11, Arar napisał:

no faktycznie 30 mln to niewielka grupka....
a nasza "kolonia" w Chicago?


Taa, ale ile z nich gra w gry MMO? Ułamek procenta? W porównaniu z innymi krajami to bardzo mało jest nas w krainach gier MMO. Znacznie więcej jest ludzi mówiących po angielsku czy niemiecku. Tak czy siak wersja polska jest nieopłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować