Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Bo ja chciałbym , gdy już wybiore spośród derwisza, zabójcy i łowcy moją główną postać, to chcę tą postacią zrobić 3 kampanie, dużo tytułów i pod pvp, nie lubie grać kilkoma postaciami jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dlaczego, to jest spokojnie do zrobienia. Ja mam np postacie pve dostosowane do pvp. 5 armorów i gitara :P
Przy obecnych cenach to nie jest wielki problem... tym bardziej, że mamy darmowe dochody takie jak treasure chests , czy xunlai tournament house.
Ale jak się bieduje, albo dopiero zaczyna grę, to faktycznie lepiej robić postacie pve i pvp osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:32, L33T napisał:

No to łowca będzie imo dobrym wyborem :)


Każdy wybór jest dobry, jeśli Ci się dobrze gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:04, junior35 napisał:

Nie chodzi mi o kasę potrzebną, ale o to, żebym mógł grąć 3 postaciami pve do wszystkiego,
a nie 3 pve+3pvp....


Wydaje mi się, że jeden slot pvp wystarczy. Pzrecież stworzenie postaci pvp to kilka minut. Możesz jej dowolnie dobierać armor i skille (oczywiście spośród tych odblokowanych).
A pozostałe sloty przeznacz na postacie pve i sam stwierdź, którą klasą gra Ci się najprzyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:30, literkate napisał:

postac pve i pvp w jednym ?

musialbys meic chyba z 5 setow i z 7 rodzajow broni..
wydalbys kupe kasy na runy...

lepiej pve i pvp oddzielnie.


Ja mam jedną postać do PvE, PvP do runu i farmienia, co prawda trochę w nia kasy włożyłem ale teraqz oszczędzam codziennie 30 sek które przeznaczyłbym na relogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: (Poza Wyglądem) różni się czymś łowca z NF z łowcą z FC ?. Teraz właśnie gram tym z Nightfall, i gra się dobrze.
2 pytanie: Kiedy Event Świąteczny będzie ? ktoś mi powiedział, że koło sylwestra to prawda ? I jak będzie event to będzie coś jak ten cały król Thorn ? tzn chodzi mi głównie o czapki eventowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:44, dambialko napisał:

Mam pytanie: (Poza Wyglądem) różni się czymś łowca z NF z łowcą z FC ?. Teraz właśnie
gram tym z Nightfall, i gra się dobrze.

Yyyy, jakby miał się różnić? To ta sama klasa, tylko skille możesz mieć inne.

Dnia 12.12.2008 o 18:44, dambialko napisał:

2 pytanie: Kiedy Event Świąteczny będzie ? ktoś mi powiedział, że koło sylwestra to prawda ?

Podejrzewam, że wystrój pojawi się w przyszłym tygodniu - koło środy, a event zacznie się w piątek (stąd mamy dwa weekendy pvp pod rząd).

Dnia 12.12.2008 o 18:44, dambialko napisał:

I jak będzie event to będzie coś jak ten cały król Thorn ? tzn chodzi mi głównie o czapki eventowe.

Czapki będę na sam koniec, przy pojedynku zimy z wiosną - Grentha z Dwayną.
Więcej tutaj:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Wintersday_2007
http://wiki.guildwars.com/wiki/Wintersday_2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:48, walgierz napisał:

> Mam pytanie: (Poza Wyglądem) różni się czymś łowca z NF z łowcą z FC ?. Teraz właśnie

> gram tym z Nightfall, i gra się dobrze.
Yyyy, jakby miał się różnić? To ta sama klasa, tylko skille możesz mieć inne.

> 2 pytanie: Kiedy Event Świąteczny będzie ? ktoś mi powiedział, że koło sylwestra
to prawda ?
Podejrzewam, że wystrój pojawi się w przyszłym tygodniu - koło środy, a event zacznie
się w piątek (stąd mamy dwa weekendy pvp pod rząd).

> I jak będzie event to będzie coś jak ten cały król Thorn ? tzn chodzi mi głównie
o czapki eventowe.
Czapki będę na sam koniec, przy pojedynku zimy z wiosną - Grentha z Dwayną.
Więcej tutaj:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Wintersday_2007
http://wiki.guildwars.com/wiki/Wintersday_2008


Dziękuję. No to ja nie mogę się już samego wyglądu miasta doczekac xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 19:22, junior35 napisał:

Witam.
Czy jeżeli zrobię łowcę PVE, zrobię kampanię i odblokuje dużo skilli, a potem zrobie
łowcę pvp, to którym grać w starciach PVP??


najpierw kup grę i ogarnij trochę rozgrywkę. PvP jest dla dużych chłopców, nie ma co dzielić skóry na walgierz... khem... na niedźwiedziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, gre mam od początku września, troche grałem, potem jakoś nie, i teraz Factions sobie kupiłem. Rozgrywkę ogarnąłem, ale tego PVE/PVP nie moge jakoś.
Czy jeżeli zrobie 3 postacie :Zabójce, derwisza i łowcę PVE, zrobię nimi kampanie w danym obszarze. to wtedy zrobić do każdej z nich postać PVP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 20:02, junior35 napisał:

to wtedy zrobić do każdej z nich postać PVP??


Grać PvP możesz grać każdą postacią, która osiągnęła 20l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2008 o 20:02, junior35 napisał:

Czy jeżeli zrobie 3 postacie :Zabójce, derwisza i łowcę PVE, zrobię nimi kampanie w danym
obszarze. to wtedy zrobić do każdej z nich postać PVP??


zrób sobie jedną i naucz się nią porządnie grać. nie ma sensu się rozdrabniać - narobisz postaci i żadna nie wyjdzie z Północnych Sziwerpików. nabij nią trochę tytułów, odblokuj skille, połap elity. potem zrób jakąś postać PvP i, korzystając z odblokowanego stuffu, pociśnij innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema - jak długo nabija się 20lvl w Guild Wars? I czy po nabiciu tego poziomu jest jeszcze coś do roboty np. szukanie nowych , epickich itemów, czy już nic ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:11, Ancient Lord napisał:

Siema - jak długo nabija się 20lvl w Guild Wars? I czy po nabiciu tego poziomu jest jeszcze
coś do roboty np. szukanie nowych , epickich itemów, czy już nic ciekawego?


hmm, pytanie z tych trudniejszych.
nabicie 20 lvl zajmuje kilkanaście godzin spokojnej gry. na dobrą sprawę da się też w mniej niż 5h.
co do drugiej części pytania - swoim warkiem gram już ponad 1000 godzin, a jeszcze cała masa rzeczy do zrobienia przede mną. więcej chyba nie muszę mówić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować